Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

CusT
Użytkownik

 • Zawartość

  10
 • Punkty grafika

  0(5749 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Poziom 2
1 / 5 EXP

Reputacja

1

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. @Adipe, wygrał @MarcinD, teraz dogadujemy szczegóły na pw ? Wszystkim dziękuję za propozycje.
 2. Poczekam jeszcze, może pojawi się jakaś perełka. Na chwilę obecną @Adipe wykonał najciekawszą pracę ?
 3. @Adipe jak na razie najlepsza propozycja. Sygnet ciekawy, ale font nie będzie pasował do nowego layoutu bloga. Mógłbym prosić o zmianę na jakiś "prostszy"? Dodatkowo logo będzie głównie prezentowane poziomo, także prosiłbym o pokazanie go w takiej postaci: I jeszcze jedno: logo będzie prezentowane na białym tle (przynajmniej na blogu), więc fajnie byłoby zobaczyć je w jakiejś ciemniejszej kolorystyce (może typo w jakimś odcieniu szarości, a sygnet w kolorze?).
 4. Podnoszę budżet do 150 zł ?
 5. Czekam na kolejne propozycje
 6. @MarcinD jasne ? 1) nowe logo Mozilli (nawiązanie do struktury adresu, np. http://grafinity.pl 2) chmura (nawiązanie do IT) 3) Java Geek - ciekawe połączenie sygnetu Javy (nie mylić Javy z JavaScriptem w kontekście zlecenia ?) i geeka Może tutaj któryś z grafików znajdzie inspirację: https://www.flaticon.com/search?word=web programming
 7. @MarcinD to nie jest to, czego szukam. Nie ma związku z programowaniem (a przynajmniej ja go nie widzę). Dzięki za propozycję, jeszcze poczekam.
 8. Nie tego szukam niestety, jest zbyt prosto. Nawiązania do kodu są bardzo mile widziane, ale wolałbym coś bardziej wyszukanego, niż: <>, {}, ;.
 9. Rodzaj pracy: logo bloga Tematyka: programowanie (zakres to front-end z naciskiem na język programowania JavaScript) Dodatkowe informacje: grafika wektorowa, nazwa bloga to , logo wykonane w kolorystyce raczej stonowanej, ale pozostawiam Wam wolną rękę - byleby ładnie wyglądało ? Kwota wynagrodzenia: 150 zł Sposób wynagrodzenia: przelew Termin wykonania: nie spieszy mi się Kontakt: pw na forum
 10. W razie chęci zakupu zapraszam na PW.
×