Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

VeritasEtLux
Użytkownik

 • Zawartość

  17
 • Punkty grafika

  0(5845 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Poziom 3
9 / 10 EXP

Reputacja

7

Informacje personalne

 • Imię
  Aleksander
 • Lokalizacja
  Kraków
 • Specjalizacja
  Inne

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. Witajcie, Muszę jakoś namierzyć styl ilustracji podobny do tego załączonego. Generalnie chodzi o zawiłe wzory, wyraźne elementy, raczej w wektorach, ale nie koniecznie. Tutaj jest jakiś zegar, ale potrzebuję podobnych z innym tematem, np. rośliny, zwierzęta, pioruny etc. Przeskanowałem googla, również GImages. Na stronach typu pinterest czy deviantart nie wiem po prostu co wpisać, nie wiem jak taki obraz nazwać. Z góry dzięki za pomoc!
 2. Witajcie, Pytanie dla znawców zagadnień DTP. Muszę zaprojektować kubek papierowy, rozmieścić logo, potrzebne teksty, skład itd. Nigdy tego nie robiłem, więc powstało kilka pytań. 1. Czy robić to w wektorach? 2. Czy muszę odwzorować kształt powierzchni kubka? Kubek jak każdy inny, ścięty stożek. A może "klasycznie", odszar roboczy w kształcie prostokąta i niech drukarnia się martwi? Z góry dziękuję za porady.
 3. Chyba bez znaczenia. Wygląda to jakby obszar roboczy był zbyt długi i potrzebowali jakoś spiąć całość.
 4. Wpadłem dzisiaj na ciekawą reklamę księgarni. Dla mnie wielki plus.
 5. A jeżeli jestem nievatowcem? ?
 6. VeritasEtLux

  Logo oraz wizytówka

 7. To bardzo dużo cennych rad. Dzięki wielkie, postaram się wszystko poprawić.
 8. Witajcie, Próbuję wykonać pierwsze logo dla siebie i nie wiem czy w ogóle idę w dobrym kierunku, dlatego będę wdzięczny za pomoc! Oprócz logo "Alec Stone" wszędzie są litery "AK"
 9. Witajcie, Jestem w trakcie tworzenia swojego pierwszego portfolio. Poniżej widzicie ulotkę przykładowej firmy. Rzućcie okiem jeśli możecie i powiedzcie co trzeba naprawić. Dzięki z góry!
 10. To mój pierwszy rysunek wektorowy. Zawsze bałem się grafiki wektorowej, wydawała mi się zawsze zbyt trudna i czasochłonna. Zdania nie zmieniłem, ale powoli zaczynam dostrzegać jej zalety. Wiem że jeszcze dużo pracy przede mną, ale pierwsze koty za płoty. Adobe Ilulstrator - Pen Tool, Brush (tablet)
 11. Bardzo dobry pomysł. Dorzuciłbym raz na jakiś czas pięciominutnik, albo nawet dziesięciominutnuk o jakimś trudniejszym temacie.
 12. CD Jedna z plansz: Pudełko (lekko się rozkleiło ? ) Inne karty:
 13. Witajcie, Chciałem Wam dzisiaj pokazać inny reskin. Oryginalnie gra nazywa się "Secret Hitler" i nie ma nic wspólnego z propagowaniem nazizmu ? Jest to gra towarzyska, 5 - 10 osób, typu "social deduction". Każdy gracz dostaje ukrytą tożsamość. Większość graczy jest tymi dobrymi (liberałami) a mniejszość złymi (faszystami). Jeden ze złych ma specjalną kartę Hitlera. Cały pic polega na tym, żeby wyeliminować go z gry, nie wiedząc kto ma jego kartę. Reskin nazwałem "Ostatnie wybory". Wybrałem temat współczesnej polskiej polityki. Temat śliski, ale... Sam się nią interesuję i mam wśród znajomych wyznawców antagonistycznych stron rodzimego konfliktu i ta gra jest u nas hitem. W oryginale źli są faszyści, dobrzy liberałowie. Żeby nikogo nie obrazić stworzyłem dodatkową talię do gry i plansze, by raz grać dobrą prawicą przeciwko złym opozycjonistom a raz dobrymi opozycjonistami przeciwko złemu rządowi. Patrząc na projekt dzisiaj na pewno poprawiłbym czytelność tekstu na kartach. Gra:
 14. Witajcie, Przymierzam się do zakupu tabletu. Gdy się rozglądałem za tabletem ostatnio to w zasadzie sensowne były tylko Wacomy. Tym razem trafiłem na nową markę o wdzięcznej nazwie Huion i recenzje są raczej pozytywne a cena bardzo kusząca, tylko że nie mam pewności czy nie są sponsorowane. Wam jednak ufam. Stąd moje pytanie. Czy ktoś się już z nimi spotkał? Może pracujecie na nich? Będę wdzięczny za Wasze opinie.
×