Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

parsec
Zleceniodawca+

 • Zawartość

  10
 • Punkty grafika

  0(5908 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Poziom 2
0 / 5 EXP

Reputacja

0

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. parsec

  Logo dla firmy

  Decyzja została podjęta. Wygrywa wariant ze wskaźnikiem @Saybra . Dziękuję wszystkim za udział i pozdrawiam! ?
 2. parsec

  Logo dla firmy

  @Kadeo dzięki za to "para" ? praca fajna, szkoda, że napis nieprawidłowy ? @mateuszbartosik - jedna z najlepszych prac ? @dzumi fajne prace, druga wersja mi się najbardziej podoba ? Dzięki i jednak jeszcze trochę poczekam, bo widzę, że się rozkręca :D
 3. parsec

  Logo dla firmy

  @Pilej sygnet spoko, ale jak dla mnie to powinieneś dopracować napisy :D @Astro ładne, dzięki:) Poczekam jeszcze na 2-3 prace i wybieram;)
 4. parsec

  Logo dla firmy

  Dzięki za propozycje. Wszystkie prace fajne, ale póki co logo @Saybra i @mohlodi najbardziej mi przypadły do gustu:)
 5. parsec

  Logo dla firmy

  @Westbam spokojnie - strona jest w trakcie budowy.. Rozumiem, że te dane są Ci niezbędne do stworzenia loga?;) Pozdrawiam.
 6. parsec

  Logo dla firmy

  @rdslaw też fajne, dzięki ?
 7. parsec

  Logo dla firmy

  @Saybra dokładnie o coś takiego mi chodziło i póki co jesteś na prowadzeniu, szczególnie z drugą wersją ? Jeszcze poczekam może do końca tygodnia i dokonam wyboru. Dzięki i pozdrawiam!
 8. parsec

  Logo dla firmy

  Dzięki wszystkim za propozycje:) @Pilej plan dobry, możesz spróbować jeszcze zmienić kolorystykę na bardziej technologiczną (jakiś niebieski/czarny) i zwiększyć czionkę.. @FINCH Design najlepsza praca póki co, ale wolałbym, żeby sygnet nie był taki potężny i lepiej jakby był po lewej stronie, tak by się dało umieszczać całe logo w różnych miejscach (www, wizytówki itp.) @FRESH Studio ładne, ale z minimalizmem to ma niewiele wspólnego ?
 9. parsec

  Logo dla firmy

  Fajne prace, bardziej do mnie przemawiają te po lewej, ale i tak trochę "przesolone" ? Nawiązania do kodu, tarczy, "0" i "1" mile widziane, ale w bardziej minimalistyczny sposób ? Pozdro!
 10. Rodzaj pracy: Logo dla firmy zajmującą się tworzeniem stron www i ich bezpieczeństwem Tematyka: Programowanie / bezpieczeństwo Dodatkowe informacje: Chcialbym zeby logo bylo minimalistyczne i jednoznacznie wskazywało na charakter działalności ? Napis na logu: PARSEC.PL Kwota wynagrodzenia: 100 - 200zł Sposób wynagrodzenia: przelew / inne Termin wykonania: Do konca lipca. Kontakt: na stronie / kontakt@parsec.pl
×