Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Fantoft
Użytkownik

 • Zawartość

  8
 • Punkty grafika

  0(6129 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Poziom 2
0 / 5 EXP

Reputacja

2

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. Bardzo mi miło poinformować, że project najbliższy naszym oczekiwaniom przygotował @Kubace i zdecydowaliśmy się zakupić ten projekt. Dziękujemy! Za wszystkie pozostałe propozycje serdecznie dziękujemy!
 2. Ostatnie propozycje bardzo fajne! Trochę za delikatne :) Zbyt kolorowe, za mało techniczne. Cieszę się, że inspirujecie się kolorystyką logo, ale bardzo ważne jest dla nas, aby wizytówka jednoznacznie wskazywała na branżę.
 3. @Kubace - bardzo fajna propozycja wizytówki jednostronnej, ta dwustronna jest zdecydowanie przeładowana ilością logo. ? Właściwie wielkiej filozofii przy projekcie tej wizytówki nie ma i nie wiem co bardziej odkrywczego można tutaj wymyślić, ale chętnie zaczekam na inne propozycje, może coś nas zaciekawi. Tak jak napisałam, decyzję ogłoszę w środę rano.
 4. Rodzaj pracy: Wykonanie wizytówki firmy według poniższej specyfikacji: - wizytówka jednostronna, - format euro (85,60 × 53,98) - jak karta kredytowa, - rogi proste, bez zaokrągleń, - ogólnie na firmę, bez personalizacji, - bez uszlachetnień (nie chcemy generować wysokiego kosztu druku wizytówek) Na wizytówce musi znaleźć się logo, hasło "usługi instalacyjne i hydrauliczne" oraz dane kontaktowe (podam po wyłonieniu zwycięskiego projektu) Tematyka: Istalacje wod-kan-co-gaz, hydraulika Dodatkowe informacje: Cenimy sobie spójną identyfikację wizualną. W załączeniu dodaję wszystkie wersje naszego logo i poglądowy projekt banera (dziękuję raz jeszcze @dropkick - majstersztyk) Kwota wynagrodzenia: 50 PLN Sposób wynagrodzenia: Przelew Termin wykonania: Pilne as a hell. :) Na projekty czekam do środy 03.10. Kontakt: PW SanRemont_logo_full_biale.pdf SanRemont_logo_full_CMYK.pdf SanRemont_logo_full_czarne.pdf SanRemont_logo_full_na_ciemne_tlo_CMYK.pdf
 5. @Adipe - dziękuję za przypomnienie. Zlecenie nieaktualne, dziękuję @dropkick za wspaniały wygrany projekt a wszystkim pozostałym grafikom za zainteresowanie I bardzo ciekawe propozycje!
 6. @dropkick - mogłabym jeszcze prosić o projekt banera? Na pewno musiałyby się na nim pojawić dwa hasła "hydraulik" "instalator", a także informacja o wykonywanych usługach: instalacje wod-kan-gaz, centralne ogrzewanie, biały montaż. Niestety nie mam pomysłu, jak to wszystko rozplanować, zdaję się na Ciebie. ?
 7. @dropkick - Mistrzostwo świata ? a co gdybyśmy uprościli logo - zrezygnowali z podpisów "WOD-KAN-GAZ" i zwiększyli kafelki, żeby logo nieco wyraźniej wskazywało na profil działalności firmy? Może nawet zrównać do szerokości napisu "SanREMONT". Jak to widzisz? @Kubace - No nie wiem. Mix różnych czcionek, te zaokrąglone rurki nas nie przekonują... @FrtxFlex - Bardzo chcemy uniknąć wszelkiego rodzaju domków etc. To się bardziej kojarzy z firmą budowlaną, a taką nie jesteśmy. @FRESH Studio - Przekombinowane, nie tędy droga. ? @FRESH Studio
 8. Witajcie! W związku z przeniesieniem firmy musimy zmienić materiały promocyjne. Chcielibyśmy wykorzystać tę okazję do stworzenia jednolitej i przemyślanej identyfikacji wizualnej naszych materiałów marketingowych. Bardzo liczymy na Waszą pomoc! Rodzaj pracy: Logo + baner na ogrodzenie (100x300cm) Tematyka: Firma nazywa się SanREMONT Grzegorz Ratajczak i zajmuje się instalacjami wod-kan-gaz-co oraz białym montażem. Dodatkowe informacje: Wymyśliliśmy sobie, że logo mogłoby się składać z trzech kafelków - 1. kranik z kroplą wody, 2. rurka trójnik, 3. rurka gazowa z płomieniem (będąca niby odwróceniem kafelka z kranikiem i płomykiem zamiast kropli). Kafelki rozdzielone, ale instalacja jednolita, jakby stanowiąca całość. Taki... tryptyk. ? Pod spodem podpis "WOD - KAN - GAZ" i nazwa firmy. Ale pomysł a wykonanie to dwie różne rzeczy, nie jesteśmy pewni czy to ma ręce i nogi. Nie upieramy się przy tym pomyśle, jeśli możecie zaproponować coś ciekawszego - jesteśmy otwarci na wszystko. Zależy nam aby całość jednoznacznie kojarzyła się z instalacjami, wyglądała profesjonalnie i fachowo ale nie sprawiała wrażenia, że świadczymy bardzo drogie usługi, wiecie o co chodzi. Kwota wynagrodzenia: 150 PLN Sposób wynagrodzenia: Przelew na konto Termin wykonania: Pilne! Jeśli jakiś projekt szczególnie nam się spodoba, kupujemy od razu. Kontakt: PW i wątek Dodatkowo: Następnym krokiem będzie przygotowanie wizytówki firmowej, osoba która stworzy najlepszy projekt zostanie poproszona o projekt, oczywiście za dodatkowym wynagrodzeniem.
×