Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Jamajkas
Zleceniodawca+

 • Zawartość

  40
 • Punkty grafika

  0(6178 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2
Poziom 4
22 / 25 EXP

Ostatnia wygrana Jamajkas w dniu 17 Lipiec

Użytkownicy przyznają Jamajkas punkty reputacji!

Reputacja

7

1 obserwujący

Informacje personalne

 • Imię
  Mateusz
 • Lokalizacja
  Kłodzko
 • Specjalizacja
  Inne

Społeczność

Ostatnie wizyty 414 wyświetleń profilu

 1. Jamajkas

  Logo dla koszulek premium

  Kombinujcie dalej, ale jesteście blisko. Raczej bym chciał na lewej piersi małe 🙂
 2. Rodzaj pracy: T-Shirt w kolorze czarnym Tematyka: Import pojazdów z USA Dodatkowe informacje: Czarna koszulka T-Shirt, na lewej piersi mały haftowany znak. 1.Literka M w kolorze czarnym złota korona 2.czarne logo MATTTY i marzy mi się jeszcze korona złota, morze nad napisem, dokładnie nie wiem czego chce, liczę na Was. Oraz chciałbym własną metkę mój fb gdzie jest logo www.Facebook.com/MattyUSA. 3. Ewentualnie napis na piersi NICE i ta korona na górze. Coś wymyślicie Kwota wynagrodzenia: 100 Sposób wynagrodzenia: przelew Termin wykonania: Kontakt:
 3. @GDesigner Chyba na razie wygrywasz
 4. @JakubWEB Jest super, poczekamy jeszcze
 5. Rodzaj pracy: Szata graficzna pod streamy z miejscem na kamerę Tematyka: Auta z USA Dodatkowe informacje: Szata graficzna z miejscem na kamerę, z reguły streamuje widok ze strony www.iaai.com. Miejsce na Kamerę powinno być z górnej prawej strony, może być od razu link gdzieś podpięty do mojego Facebooka/MattyUSA i Instagrama/Kornaszewski. Link do loga w zalczniku Final.pdf Kwota wynagrodzenia: 100 Sposób wynagrodzenia: Przelew Termin wykonania: Kontakt: Forum Final.pdf
 6. @FrtxFlex Biore to z niebieskim tłem. Logo samo na FB i drugie z napisem na zdjęciem w tle, skontaktuj się ze mną na Facebooku/MattyUSA
 7. za******e prace, o to mi chodzi. Poczekamy do weekendu jeszcze i będę decydował @FrtxFlex pokaż mi w kolorze
 8. Napiszę wszystko jeszcze raz, bo to co tam wypociłem to jest tragedia. Posiadam firmę i stronę na Facebooku - MattyUSA, gdzie sprzedajemy auta z Ameryki, te pliki to jest logo. Teraz założyłem stronę MattyCars, gdzie będę sprzedawał nowe auta i chciałbym, aby MattyCars logo i zdjęcie w tle przypominało logiem MattyUSA, ale żeby jednak nie kojarzyło się, aż tak mocno z Ameryką. MattyCars będzie sprzedawać nowe samochody. Przy napisie MattyCars chciałbym w zdjęciu w tle jeszcze opis czyli MattyCars - Sprzedaż nowych samochodów taniej niż w salonie.
 9. Rodzaj pracy: Zdjęcie na Facebooka jak profilowe i w tle na FanPage Tematyka: Pojazdy nowe taniej niż w salonie - Polska dystrybucja Dodatkowe informacje: Mam profil na FB z autami z USA i chciałbym aby logo było bardzo podobne do tego co mam w z USA tylko kolory inne i jednak troche zmienione, ale zeby kazdy wiedzial, ze to blizniacze jest, loga w zalaczniku Kwota wynagrodzenia: 100 Sposób wynagrodzenia: przelew Termin wykonania: Kontakt: Final.pdf FINAL PDF W ZAŁĄCZNIKU TEŻ!!!!
 10. Jutro zgłaszam sprawę ostatecznie, chciałem z nim się dogadać, ale niestety nie udało nam się.
 11. Reklama może być bez tych napisów - tylko ładne auto z jakimś krajobrazem i logo firmy
 12. Cześć, alexi i jestempawel albo ze sobą współpracowali albo to jest jedna i ta sama osoba, mam maile od nich, wiadomości na Facebooku, numery kont i kancelarię prawną. Nie wywiązali się z umowy na kilkaset złotych, chcę założyć sprawę cywilną, wiem, że jest jeszcze kilka osób oszukany przez niech - nie tylko na pieniądze, ale również na plagiaty etc. Chętnie podejmę się za Was tego procesu, mam zamiar zrobić pozew zbiorowy, bo takie się wygrywa w ciągu kilku tygodni na jednej rozprawie i kara od razu jest łączona i większa. Oczywiście nie będę apelował o jakieś zadośćuczynienia, ale np o wpłatę kilku tysięcy złotych na cel charytatywny czy pokrycie kosztów sądowych, co na pewno nauczy ich trochę rozsądku. U mnie to poszło o około 800zł i starty marketingowe, pal licho te pieniądze, ale sprawiedliwość na być po naszej stronie 🙂 Co do screena to nie są wszystkie płatności, druga sprawa jest taka, że za niektóre z nich uzyskałem swoje prace i je wykorzystałem. Sprawa jest prosta, mam już całe zaplecze, zapraszam do kontaktu.
 13. Nadal nie wybrałem @PatrycjaPe to zrób swoją wersję bez tego tekstu 🙂 Może Cię wybiorę
 14. Jeszcze jakieś propozycje?
 15. GIF bardzo spoko
×