Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Jamajkas
Zleceniodawca+

 • Zawartość

  37
 • Punkty grafika

  0(6178 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2
Poziom 4
19 / 25 EXP

Ostatnia wygrana Jamajkas w dniu 17 Lipiec

Użytkownicy przyznają Jamajkas punkty reputacji!

Reputacja

7

1 obserwujący

Informacje personalne

 • Imię
  Mateusz
 • Lokalizacja
  Kłodzko
 • Specjalizacja
  Inne

Społeczność

Ostatnie wizyty 354 wyświetleń profilu

 1. @GDesigner Chyba na razie wygrywasz
 2. @JakubWEB Jest super, poczekamy jeszcze
 3. Rodzaj pracy: Szata graficzna pod streamy z miejscem na kamerę Tematyka: Auta z USA Dodatkowe informacje: Szata graficzna z miejscem na kamerę, z reguły streamuje widok ze strony www.iaai.com. Miejsce na Kamerę powinno być z górnej prawej strony, może być od razu link gdzieś podpięty do mojego Facebooka/MattyUSA i Instagrama/Kornaszewski. Link do loga w zalczniku Final.pdf Kwota wynagrodzenia: 100 Sposób wynagrodzenia: Przelew Termin wykonania: Kontakt: Forum Final.pdf
 4. @FrtxFlex Biore to z niebieskim tłem. Logo samo na FB i drugie z napisem na zdjęciem w tle, skontaktuj się ze mną na Facebooku/MattyUSA
 5. za******e prace, o to mi chodzi. Poczekamy do weekendu jeszcze i będę decydował @FrtxFlex pokaż mi w kolorze
 6. Napiszę wszystko jeszcze raz, bo to co tam wypociłem to jest tragedia. Posiadam firmę i stronę na Facebooku - MattyUSA, gdzie sprzedajemy auta z Ameryki, te pliki to jest logo. Teraz założyłem stronę MattyCars, gdzie będę sprzedawał nowe auta i chciałbym, aby MattyCars logo i zdjęcie w tle przypominało logiem MattyUSA, ale żeby jednak nie kojarzyło się, aż tak mocno z Ameryką. MattyCars będzie sprzedawać nowe samochody. Przy napisie MattyCars chciałbym w zdjęciu w tle jeszcze opis czyli MattyCars - Sprzedaż nowych samochodów taniej niż w salonie.
 7. Rodzaj pracy: Zdjęcie na Facebooka jak profilowe i w tle na FanPage Tematyka: Pojazdy nowe taniej niż w salonie - Polska dystrybucja Dodatkowe informacje: Mam profil na FB z autami z USA i chciałbym aby logo było bardzo podobne do tego co mam w z USA tylko kolory inne i jednak troche zmienione, ale zeby kazdy wiedzial, ze to blizniacze jest, loga w zalaczniku Kwota wynagrodzenia: 100 Sposób wynagrodzenia: przelew Termin wykonania: Kontakt: Final.pdf FINAL PDF W ZAŁĄCZNIKU TEŻ!!!!
 8. Jutro zgłaszam sprawę ostatecznie, chciałem z nim się dogadać, ale niestety nie udało nam się.
 9. Reklama może być bez tych napisów - tylko ładne auto z jakimś krajobrazem i logo firmy
 10. Cześć, alexi i jestempawel albo ze sobą współpracowali albo to jest jedna i ta sama osoba, mam maile od nich, wiadomości na Facebooku, numery kont i kancelarię prawną. Nie wywiązali się z umowy na kilkaset złotych, chcę założyć sprawę cywilną, wiem, że jest jeszcze kilka osób oszukany przez niech - nie tylko na pieniądze, ale również na plagiaty etc. Chętnie podejmę się za Was tego procesu, mam zamiar zrobić pozew zbiorowy, bo takie się wygrywa w ciągu kilku tygodni na jednej rozprawie i kara od razu jest łączona i większa. Oczywiście nie będę apelował o jakieś zadośćuczynienia, ale np o wpłatę kilku tysięcy złotych na cel charytatywny czy pokrycie kosztów sądowych, co na pewno nauczy ich trochę rozsądku. U mnie to poszło o około 800zł i starty marketingowe, pal licho te pieniądze, ale sprawiedliwość na być po naszej stronie 🙂 Co do screena to nie są wszystkie płatności, druga sprawa jest taka, że za niektóre z nich uzyskałem swoje prace i je wykorzystałem. Sprawa jest prosta, mam już całe zaplecze, zapraszam do kontaktu.
 11. Nadal nie wybrałem @PatrycjaPe to zrób swoją wersję bez tego tekstu 🙂 Może Cię wybiorę
 12. Jeszcze jakieś propozycje?
 13. GIF bardzo spoko
 14. Będę promował post jako reklama
 15. Nie ma terminu także czekam na propozycje jeszcze kilka dni, to ma działać jako reklama jako post promowany na FB. Może być też gif np, byłoby fajnie albo krótki film.
×