Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Darthu
Grafik

 • Zawartość

  426
 • Punkty grafika

  205(33 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  9
Poziom 19
83 / 100 EXP

Ostatnia wygrana Darthu w dniu 16 Wrzesień 2019

Użytkownicy przyznają Darthu punkty reputacji!

Reputacja

152

1 obserwujący

O Darthu Wszystkie informacje o użytkowniku

 • Urodziny 1994.09.01

Informacje personalne

 • Specjalizacja
  Inne

Ostatnie wizyty 840 wyświetleń profilu

 1. Darthu

  By By Sid

  Ostatni tag w tym roku :) A na nowy rok wróci moja lava bitch - raczej w nowym stylu. Jeśli jeszcze ktoś tutaj zagląda to życzę mu szczęśliwego nowego roku i wspaniałych świąt.
 2. Darthu

  By By Sid

  oficjalnie tej pracy jeszcze nigdzie nie pokazałem 😛 tylko tutaj 🙂 Jest to tag na bitwę oraz jest on zrobiony ze starej pracy alexa mojego dobrego współtwórcę dawnych collabów. Co tu wiele pisać - możecie znaleźć kilka szczegółów,które nawiązują do dwóch filmów oraz samego alexa 🙂 pierwsze to jest napis alex na głowie + duże X na czole a kolejne dwie rzeczy... to napis "one" co nawiązuje do filmu Player One (postać była inspirowana tym filmem) oraz sam kształt głowy a także dymku za głowią która nawiązuje pozą do "Alien - Obcy". Pomyślałem że przyda się jakieś wyjaśnienie 🙂 Tag oficjalnie będzie w galerii alexa za kilka dni 😛 Peace !
 3. Darthu

  By By Sid

  woo dawno mnie nie było xd coś na walkę zrobiłem dzisiaj
 4. Darthu

  Landskejpy!

  no ładnie, fajne co tu wiele pisać :) może pobaw się bardziej obróbką.
 5. Darthu

  By By Sid

  tak przed pójściem w kimono i wtedy zrealizuję 3 pomysły jednego z użytkowników 😛 EDIT:kliknijcie by powiększyć - normalnie w tych rozmiarach zazwyczaj pracuję ,bo jest o wiele łatwiej przerobić to na tag. Pierwszy pomysł dotyczy małego miasta położonego przy okręcie wojennym , który dawno temu tutaj się rozbił i zrobiono z niego bazar dla handlarzy z różnych pobliskich planet. Jest pokryty ogromną tkaniną która spowalnia proces jego rdzewienia. Pomysł z tkaniną jest trochę zaczerpnięty od "finnian macmanus" który tworzy podobne różne dziwne formacje,które można później sobie określić na swój wzór, niezależnie od pierwszego pomysłu jaki się wykonało.
 6. Darthu

  By By Sid

  Sztuką jest znaleźć odpowiedni kontrast i nasycenie barw :) z czasem zrozumiesz o co mi chodzi hehe (teraz widać strasznie pixele i brak tego flow w przejściach między kolorami, czyli takiej tęczy) To moja jedna z pierwszych prac w stylu glow i to jeszcze collab z thunderem... co prawda są braki ja to wiem ale to taki styl - jedyny do którego jeszcze nie wróciłem. Trenuj nie poddawaj się hehe
 7. 3ds-Max ? Jako koncepcja trudno ci coś zarzucić :D może w niedalekiej przyszłości porzuć geometrię i zobacz jak ci idzie z owalnymi przedmiotami - bo idzie się strasznie znudzić ciągle prostymi liniami (prop tego brakuje podjarania czymś nowym) :P częściowo wiem co piszę hehe.
 8. Darthu

  By By Sid

  Szybka kompozycja
 9. Darthu

  By By Sid

  ameryki nie odkryłem 😛 może kiedyś to dokończę ale idę w coś innego chyba
 10. Darthu

  By By Sid

  odnowiona wersja 😛 PS; Prawie nigdy nie wracam do starych tagów ale ten był wtedy robiony na szybko a miał bardzo fajny potencjał. Następny sig w niedzielę na bitwę z Capu, wielki powrót po latach! Coś pewnie lepszego wymyślę, bo trzeba hahah
 11. Darthu

  By By Sid

  ten chłopak jeszcze się nie wypalił :P
 12. Darthu

  By Darth

  tak sobie pomyślałem że skoro niedziela to zrobię coś na szybko
 13. Nie ma co hahah przepaść pomiędzy tą a twoją resztą prac 😛 gdybyś chciał coś dodać to może księżyc na półcieniu. brawo 🙂 EDIT PS. Nie musisz się bać używać fotek - dzisiaj każdy to robi i nie jest to, jakby zbrodnia.
 14. Nieźle leży 🙂 Mogłeś bardzie wykorzystać 3-ci plan - zmniejszyłoby to postacie jak i wydłużyło pracę o kilkanaście kilometrów (zupełnie inny efekt) 🙂 A i w moim takim osobistym odczuciu.. gdybyś zagospodarował ostatni plan jakimś konkretnym cieniem (budynku czy góry) to postacie wyglądały by bardo dobrze w pozycji środkowej. Gdybyś takich zmian dokonał ,to jedna postać mogła by zakrywać częściowo lewą stronę pracy w tle wskazując na coś ręką lub na kogos ,a w oddali reszta grupki 😛 Dla mnie teraz lewa strona nie odgrywa znaczenia - wzrok zawsze kierujemy do prawej strony. Tak czy inaczej fajny pomysł z niezłym potencjałem na jakieś korekty. brawo
 15. Darthu

  By By Sid

  haha dzięki ? na full HD to aż za wiele pracy haha PS; niedługo nowa tapeta więc może się zdecydujesz na nią :) pozdro.
×