Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

KamilO90
Użytkownik

 • Zawartość

  7
 • Punkty grafika

  0(6241 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Poziom 1
7 / 10 EXP

Reputacja

0

Informacje personalne

 • Imię
  Kamil
 • Lokalizacja
  Kraków

Społeczność

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. Wieelkie dzięki! :)
 2. Hej, Mam ogromną prośbę. Czy ktoś mógłby mi zapisać plik z załącznika w cdr wersji 14? Potrzebuję to logo na już a w tej chwili mam dostęp tylko do X4 i mi się nie otwiera. Będę meeega wdzięczny za pomoc. WONDERMOON studio kreatywne.cdr
 3. Zachęcam do oceny projektu
 4. Cześć, Wiem że jest to kwestia bardzo indywidualna ale jak wyceniacie mniej więcej projekty gazetek promocyjnych? Mowa tu powiedzmy o takim "katalogu" z produktami i cenami, około 20 - 30 stron. Pracy byłoby przy tym trochę bo produktów będzie pewnie nie mało i zakładam że wiele z nich trzeba będzie wycinać ze zdjęć. Macie na to swoje sposoby?
 5. Cześć, Czy ktoś wie czy w Corelu X4 jest jakaś opcja na przekształcenie w krzywe wszystkich elementów na wszystkich otwartych dokumentach? Mam w pliku ponad 200 zakładek i chcę wszystkie fonty zrobić na krzywe za jednym zamachem.
 6. Cześć, przygotowuję do druku wizytówki z białym poddrukiem i muszę ustawić w corelu kolor dodatkowy (spotowy) Wiem że w poprzedniej wersji Corela robiło się to poprzez edytor palet (Narzędzia/edytor palet) niestety w X7 nie ma w ogóle tej opcji. Szukam wszędzie i nie mogę znaleźć. Czy ktoś może pokierować? Z góry dzięki
 7. KamilO90

  ZAPRASZAM DO OCENY - AMATOR

  Jak dla mnie całość jest spoko, jednak zrobiłbym kilka małych poprawek. Po pierwsze zmieniłbym font w "Wojciech Olszówka", po drugie wyrównałbym teksty pod "KATEGORIA" i "ROCZNIKI" do linii zaznaczonych na obrazku i po trzecie wyrównałbym logotypu na samym dole. Jakbyś to zrobił byłoby już luksio ?
×