Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

MaciekM
Użytkownik

 • Zawartość

  150
 • Punkty grafika

  0(6265 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1
Poziom 9
22 / 25 EXP

Ostatnia wygrana MaciekM w dniu 19 Kwiecień

Użytkownicy przyznają MaciekM punkty reputacji!

Reputacja

22

Informacje personalne

 • Imię
  Maciej
 • Lokalizacja
  Krosno, Podkarpacie
 • Specjalizacja
  Branding

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. MaciekM

  Logo studia tatuazu

  Logo w stylu mascot. Wrzucam, może się spodoba taki styl. 😉 Jest to wersja rozwojowa, cały czas nad nią pracuję (poprawiam czytelność, kolorystykę, kompozycję). Wrzucam bo robię przerwę od tego projektu. W razie gdyby praca została wybrana uwzględniam wszelkie uwagi.
 2. @Czarnalke Ok. 😉 Chociaż ze stockiem nic wspólnego nie ma. 🙂 Chyba już nie zdążę przygotować nic innego 😞
 3. @Czarnalke W jakim sensie "nie pasuje"? Chodzi o preferencje czy sam koncept? Ogólnie w sygnecie starałem się zawrzeć motyw czerwonej kropki jako symbolu nagrywania oraz symbolu "play". Myślę, że te elementy są dość sugestywne jeśli chodzi o branżę. Nie mniej jednak dzięki za komentarz. Postaram się coś jeszcze naskrobać. 🙂 Pozdrawiam! Maciek
 4. MaciekM

  Logo do serwisu internetowego

  Jeszcze w kolorystyce nawiązującej w pełni do zdrowego odżywiania. Zielony - wiadomo, Czerwony - większość warzyw i owoców czerwonego koloru są zdrowe, czerwony sam w sobie kojarzy się też z energią, rumieńcami, niebieski - woda, podstawa życia i zdrowia. No i jeszcze tak:
 5. MaciekM

  Potrzebuje Logo

  Witam! Przedstawiam wstępny koncept projektu sygnetu. Nawiązuje on do liścia jako symbolu ekologii oraz do znaku plastiku / recyclingu. Jeśli koncept się spodoba to będę go rozwijał.
 6. Witam! Na szybko przygotowany koncept. Sygnet przedstawia postać z dłońmi wyciągniętymi ku górze, jako symbol pragnienia wszystkiego. Sam znak zaprojektowałem też tak aby przyjemnie wyglądał na pierwszy rzut oka zanim zorientujemy się co ma nam do przekazania. Pozdrawiam!
 7. @BMitruk . Jeśli do jutra ma być rozstrzygnięcie to dobrze by było napisać jeszcze dzisiaj uwagi co do nadesłanych prac. Chyba, że któraś już "siadła" i niema sensu dalej nic tworzyć. Pozdrawiam! Maciek
 8. Ok. Dzięki za info. Chociaż to zleceniodawca powinien poinformować. Tak z grzeczności i szacunku do reszty konkursowiczów. ?
 9. A można wiedzieć jaki był wybór?
 10. MaciekM

  Napis

  Nie no... bez jaj ludzie. ? 10zł? Trochę przegięcie...
 11. Witam! Przedstawiam swoją propozycję logo: Poniżej dodatkowo 4 sygnety przedstawiające liść oraz wtyczkę mające się kojarzyć z ekologią i prądem. 1 propozycja to dodatkowo nawiązanie do litery "V" Jeśli Koncept się spodoba to go doszlifuję:
×