Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Peryskop
Użytkownik

 • Zawartość

  10
 • Punkty grafika

  0(6314 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Poziom 3
0 / 10 EXP

Reputacja

5

Informacje personalne

 • Imię
  Peryskop
 • Lokalizacja
  Gdańsk

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. Skan i obrys jest dobrym pomysłem. Jednak... jeśli jesteś początkująca a Paint jest Ci lepiej znany jak PS, proponuję zlecić przygotowanie projektu komuś z zewnątrz. Jesteś w dobrym miejscu, tutaj znajdziesz wielu chętnych 🙂
 2. Peryskop

  Wizytówki do ocenki

  1. Te kwadraty to pewnie znaczniki cięcia? Zdecydowanie za małe światło między literami w foncie. Ikony niech będą po jednej stronie. Sygnet w logo na lewą stronę. 2. W ikonach usuń biel. Tło powinno być jaśniejsze / gryzie się z dobraną czerwienią i czernią. 3. Jak wyżej, szary i zieleń słabo ze sobą grają. Zrób to w bieli. 4. Kolor fontu - po prostu użyj innego. Jeśli chcesz, żeby całość była spójna kolorystycznie użyj jakiejś ciemnej barwy z kwiatka w projekcie.
 3. Hej, jeśli nie jest za późno spróbujemy pomóc! Wyślij proszę materiały i wytyczne w wiadomości prywatnej lub na nasz e-mail !
 4. Peryskop

  Prezent dla grafika

  Witaj, Myślę, że fajnym dodatkiem do prezentu może być literatura tematyczna (nie koniecznie poradnik). Coś luźniejszego, może w formie albumu, znajdziesz tego sporo w sieci. Ładnym wydawnictwem jest książka "Piękni XX-wieczni. Polscy projektanci graficy".
 5. Peryskop

  Logo dla marki odzieżowej

  Witam, Jaka grupa docelowa? Jaki rodzaj odzieży Państwo oferują? Czym charakteryzuje się marka? Te informacje na pewno pomogą nam przygotować coś odpowiedniego dla Pana 🙂
×