Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Peryskop
Użytkownik

 • Zawartość

  28
 • Punkty grafika

  0(6313 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2
Poziom 4
20 / 25 EXP

Ostatnia wygrana Peryskop w dniu 5 Czerwiec

Użytkownicy przyznają Peryskop punkty reputacji!

Reputacja

17

Informacje personalne

 • Imię
  PERYSKOP.studio
 • Lokalizacja
  Gdańsk

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. Peryskop

  Logo Makijażystki

 2. Niechętnie pobrałem, rzuciłem okiem, praca wygląda całkiem dobrze jak na początki ? Jak skończysz pracę, wrzuć rezultat zobaczymy jak wygląda efekt końcowy. Powodzenia!
 3. Trudno zacząć pracę nie mając właściwie żadnego punku zaczepienia. Czy jesteś w stanie nakreślić któryś z elementów: - grupa docelowa - kolorystyka - jeśli nie konkretna branża to jakiś ogólny zakres działania ( np. internet, handel, usługi, sprzedaż...) - inspiracje - łatwiej będzie poznać Wasz gust Myślę, że te kilka informacji pomoże w przygotowaniu projektu który podoła Waszym oczekiwaniom ?
 4. Peryskop

  Logo rap [100pln]

 5. Do wyboru kilka wersji przygotowanych na podstawie załączonych materiałów.
 6. Hej, Elementy mające wizualizować parę z gorącej kawy są jakieś niekształtne. Przypominają bardziej odwrócone krople jak unoszącą się smugę. Font ciekawy, fikuśny jednak jakoś nie koresponduje z sygnetem. Popracował bym nad spójnością tych dwóch elementów ? Powodzenia!!
 7. Peryskop

  Logo dla produktu

 8. Dzień dobry, 1. Przyda się wasze logo - dodaj do zlecenia. Jego kolorystyka, styl mogą pomóc w zbudowaniu spójnego projektu. 2. Wytyczne / szablony z drukarni w której wykonacie nadruk (ominiecie koszty dodatkowe związane z prawidłową adaptacją). Pozdrawiam,
 9. Peryskop

  Logo dla forum vaperskiego

  do wyboru dwa projekty w podobnym stylu
 10. Peryskop

  warstyw/obiekty

  Hmm... Jeśli chcesz chwycić jakiś obiekt trzymaj wciśnięty ctrl + kursorem wybierz obiekt > lewo-klik i przenosisz. Mam nadzieję, że w miarę jasno opisałem ^^
 11. Peryskop

  Witam

  Cześć, Tak na szybko 1. Logotyp "Pracownia Marty" nie dodawaj do portfolio. Widać, że tworzenie znaków nie jest Twoją mocną stroną, lepiej radzisz sobie z bitmapą. 2. Manipulacje na rastrach znacznie lepiej ? (pierwsze trzy prace). 3. Ciekawy projekt "Krab". Powodzenia!!
 12. Peryskop

  Logo dla Dja

  Mocno inspirowane załączonym przykładem?
 13. Peryskop

  Interface Photoshop

  Jeśli sposób wyżej nie pomaga: Sprawdź w PS - Edycja > Preferencje > Interfejs... W sekcji tekst masz do wyboru opcje skalowania - efekt widoczny po ponownym uruchomieniu programu.
 14. Logo Yamakasi pomysłowe, estetyczne, najciekawsze ?
×