Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

ByThomas
Użytkownik

 • Zawartość

  4
 • Punkty grafika

  0(6361 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Poziom 1
5 / 10 EXP

Reputacja

1

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. Chciałbym bardzo podziękować wszystkim za pracę :)! Tym samym zamykamy zgłoszenia i ogłaszam wygranego. Praca która najbardziej przypadła mi do gustu, to praca użytkownika @wojtekm1994. Jestem w bezpośrednim kontakcie z wykonawcą, więc ustalimy kwestie płatności w dniu dzisiejszym. Tym samym proszę o zamknięcie tematu.
 2. Ostatnie pracę dają dużo do myślenia i właściwie większość jest okej... Teraz już tylko kwestia wyboru, o czym powiadomie 20.12.18 tak jak umieściłem w ogłoszeniu, na tą chwilę mam swoich faworytów i myślę, że nadsyłanie nowych prac nie ma już sensu... Chyba, że ktoś wpadnie jeszcze na ciekawy pomysł.
 3. Bardzo Dziękuję wszystkim za nadesłanie swoich prac. Specjalnie nic nie pisałem, żeby móc zobaczyć jak największą ilość zróżnicowanych prac. Jeśli chodzi o projekty to na prowadzeniu jest projekt: @wojtekm1994 Projekty które również przypadły mi do gustu, to te w wykonaniu: @FIFSONX i @mathis. Oczywiście zapraszam do dalszego składania swoich propozycji, bardziej bazujących i komponujących się z projektami które wyszczególniłem. Na pewno odpadają fonty szeryfowe ? Oczywiście projekt który wybrałem podam w dniu 20.12.2018. Bardzo Dziękuję.
 4. Rodzaj pracy: Logo (sygnet+logotyp)/ Sam logotyp Tematyka: Logo dla nowej marki (bloga) ThomasRost, bazujące na stylu minimalistycznym w odcieniach czerni i szarości. Dodatkowe informacje: Wyobrażam sobie nazwę marki opartą na minimalistycznym/futurystycznym foncie, a nad nią sygnet zbudowany z ciekawego połączenia ze sobą liter T i R. Wszystko w odcieniach szarości i czerni, dobrze identyfikujące się na białym tle, ale również w negatywie. Nie trzeba wyróżniać dużych liter T i R, ale jeśli uważacie, że wtedy będzie wyglądało lepiej to zdaję się na wasz zmysł. W załącznikach przedstawiam inspiracje, którymi możecie się kierować w czasie pracy. Fajnie gdyby litery były w miarę blisko siebie, ze względu na dosyć długą nazwę. Szczególnie upodobałem sobie litery A bez kresek w środku i napis "ANTI" gdzie nie do końca oczywistą jest litera N,. Cała reszta według inwencji twórczej autora. Jeśli pojawiałyby się dodatkowe pytania dotyczące pracy, proszę o kontakt na PW. Kwota wynagrodzenia: 100-150 PLN (w zależności od poziomu pracy), Sposób wynagrodzenia: Przelew Termin wykonania: 20.12.18 Kontakt: Priv
×