Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Barosz
Użytkownik

 • Zawartość

  6
 • Punkty grafika

  0(6452 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Poziom 1
6 / 10 EXP

Reputacja

0

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. Zdecydowaliśmy się na pracę FIFSONX. Dzięki za wszystkie propozycje. :)
 2. Tiamin, jak dla mnie zbyt oklepane i popularne są 3 kreski. Mi też się nie wyświetla druga praca fifsona, dostałem ją na PW.
 3. Czekamy jeszcze kilka dni na propozycje 🙂
 4. Do tej pory zdecydowanie najlepszą propozycją jest druga propozycja FIFSONX. FRESH Studio, nie bardzo wiem jaki jest zamysł sygnetu i ogólnie logo nie wygląda profesjonalnie. wojtekm1994, zbyt podobna propozycja do pierwszej wersji od FISONX, a też nie wygląda profesjonalnie. Pozdrawiam i czekam na kolejne projekty.
 5. FIFSONX, czegoś w tym stylu właśnie szukam, choć czekam nadal na propozycje.
 6. Rodzaj pracy: Logo Tematyka: Motoryzacja (logo nie musi konkretnie nawiązywać do branży, ponieważ nazwa firmy na to wskazuje). Dodatkowe informacje: Potrzebuję logo, najlepiej w formie sygnetu + logotypu. Firma zajmuje się motoryzacją, prowadzimy sprzedaż aut używanych, wulkanizacje, pomoc drogową, więc najlepiej będzie stworzyć logo w tematyce motoryzacyjnej (choć nie jest to konieczne, może być również coś pokombinowane z nazwą firmy). Nazwa to Motomy (logotyp nie musi być z małych liter). Kolorystyka wedle uznania grafika, nie ukrywam również, że chciałbym aby logo dobrze prezentowało się w odcieniach szarości (na faktury, etc.) Kwota wynagrodzenia: Około 150zł. Sposób wynagrodzenia: Przelew Termin wykonania: do wyłonienia najlepszej pracy. Kontakt: patryk.kameczura@interia.pl
×