Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

biecu95
Czarna lista

 • Zawartość

  15
 • Punkty grafika

  0(6471 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Poziom 3
0 / 10 EXP

Reputacja

0

Ostatnie wizyty 317 wyświetleń profilu

 1. @Blaza - Wybieram jego ostatnią prace. Pozostalym dziękuje za udział.
 2. @JakubWEB - Na chwilę obecną ma być tylko do reklamy na FB. Później będę w kontakcie z autorem w razie czego, gdybym chciał poprosić o wydruk. ?
 3. Rodzaj pracy: Plakat, który będę mógł wstawić na FB - jako post reklamujący/sponsorowany, oraz być może do wydruku jako ulotkę reklamową. Tematyka: AUTO-DETAILING Dodatkowe informacje: Zdaje się na zleceniobiorcę - nie mam jakiś szczególnych wymogów. Ma być na czasie, profesjonalny, schludny. Oczywiście z tematyką w tle z AUTO-DETAILINGIEM/Kosmetyka. Główny napis: Auto Kosmetyka Siemkowice, miejsce na numer telefonu wraz z adresem (na razie wymyślony może być), oraz hasła: 1) Korekta lakieru (Polerowanie) 2) Polerowanie reflektorów 3) Woskowanie lakieru 4) Czyszczenie, odkurzanie, zabezpieczenie wnętrza 5) Czyszczenie skóry, tapicerki welurowej Kwota wynagrodzenia: 150,00 PLN Sposób wynagrodzenia: Przelew, paypal Termin wykonania: Do piątku. Kontakt: Proszę o przesyłanie prac na Prywatną wiadomość - dziękuję.
 4. Do końca piątku wybiorę zwycięzce.
 5. Jeszcze ktoś ma jakieś propozycje??
 6. @mathis - Podoba mi się Twój zarys, aczkolwiek mam zastrzeżenie do czcionki. ma byc taka: eWapowanie.pl (o takich literach i z .pl)
 7. @LooksGreat - Konstrukcja ok, aczkolwiek kolorystyka miała być "srebrna". :)
 8. @Kubace - Dzięki. Czekam na resztę prac od pozostałych użytkowników.
 9. Rodzaj pracy: Logo + Zdjęcie Główne + Zdjęcie w tle na FANPAGE FB. Tematyka: e-papierosy Dodatkowe informacje: Logo w kolorystyce „srebrnej” na temat e-papiersów. Logo ma być dla forum na tematu dyskusji o e-piepiersów - poradniki, problemy itd. Logo + napis: eWapowanie.pl Logo może być również jako zdjęcie główne na FB. Zdjęcie w tle na FP z logiem, oraz pod spodem napis: „Niezależne forum dyskusyjne o e-papierosach”. Resztę zdaje się na wyobraźnie zleceniobiorcy. Kwota wynagrodzenia: 200-250,00 PLN. Sposób wynagrodzenia: Przelew. Termin wykonania: Jak najszybciej. Kontakt: PW. PS. Prace proszę wysyłać wyłącznie w tym temacie. Wybiorę najlepszą.
 10. biecu95

  Logo na YouTube!

  Przepraszam, za brak aktywności, aczkolwiek za dużo na głowie. Szczerze mówiąc, to żadna praca nie spełniła moich oczekiwań względem podesłania „przykładowych” prac. Aczkolwiek dziękuje bardzo wszystkim za wykonanie prac! Przemyśle to jeszcze! Pozdrawiam.
 11. biecu95

  Logo na YouTube!

  Przedłużam zlecenia do 20.11.2018.
 12. biecu95

  Logo na YouTube!

  Interesuje mnie coś w stylu takim.
 13. biecu95

  Logo na YouTube!

  @devpasti_ - Dzięki za prace. Czekam na kolejne od pozostałych zleceniobiorców.
 14. biecu95

  Logo na YouTube!

  Napis plus znak. Napis: biecu95
 15. Rodzaj pracy: Logo do filmików na YouTube Tematyka: motocross Dodatkowe informacje: Logo z bickiem i motocrossem. Potrzebuje do intro na YT. Kolorystyka czerwono-czarno-biało. Kwota wynagrodzenia: 150-200 PLN Sposób wynagrodzenia: Przelew, PayPal Termin wykonania: Do 14.11.2018 Kontakt: PW. Projekt proszę przedstawić w tym temacie jako post. W dniu 14.11.2018 wybiorę najlepsza prace i skontaktuje się z autorem w celu dokończenia transakcji. Pozdrawiam.
×