Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Egze
Użytkownik

 • Zawartość

  8
 • Punkty grafika

  0(6519 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1
Poziom 2
1 / 5 EXP

Ostatnia wygrana Egze w dniu 17 Grudzień 2018

Użytkownicy przyznają Egze punkty reputacji!

Reputacja

3

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. Egze

  Logo bloga/firmy

  Witam serdecznie. Dzisiaj minął termin składania swoich propozycji. Zdecydowanie najlepszy pomysł miał Saybra i to jego praca zostaje wybrana. Chociaż szczerze mówiąc ciągle nie wiem która z jego 2 propozycji jest lepsza i nie mogę się zdecydować xD Na uwagę zasługują propozycje użytkowników Adipe oraz Cinek96. Chociaż są to wariacje pomyslow Saybra więc nie wiem czy można to uznać jako własne pomysły. Z użytkownikiem Saybra już się skontaktowałem i dopniemy transakcję prywatnie. Wszystkim dziękuję za udział i pozdrawiam ?
 2. Egze

  Logo bloga/firmy

  Witam serdecznie. Dziękuję za wszystkie propozycje. Aktualnie zdecydowanie najlepszą pracą jest logo autora Saybra. Minimalizm, prostota i jednocześnie zachowany charakter który chciałem. To jest dokładnie ten kierunek o który mi chodziło ?
 3. Egze

  Logo bloga/firmy

  Hej Michał. O wiele lepiej wygląda. Czy dasz radę lekko zwiększyć zakres kolorów gradientu? I odrobinę bardziej iść nie w fiolet a czerwień/pomarańcz?
 4. Egze

  Logo bloga/firmy

  Wygląda naprawdę nieźle. Może z odrobinę inną kolorystyką. I trochę chyba zbyt masywne linie domu. Chętnie zobaczę również wersję z napisem który może diametralnie zmienić wygląd.
 5. Egze

  Logo bloga/firmy

  Dzięki za propozycję. Te logo w mojej opinii jest nieczytelne. Trzeba się mocno przyjrzeć żeby zobaczyć co jest na tym obrazku. Może nie do końca trzeba tam kamerę ponieważ niewiele osób w ogóle kojarzy jak wygląda kamera termowizyjna. Te nawiązanie do termowizji może być bardzo subtelne. Prostota i czytelność na pierwszym miejscu ?
 6. Rodzaj pracy: Logo Tematyka: Blog ogólnobudowlany / firma Dodatkowe informacje: Nazwa bloga/firmy "Infraspekcja". Blog będzie publikował na 3 zasadnicze tematy. Pierwszy temat będzie to upowszechnienie tematu termowizji w budownictwie. Wykrywanie wad i usterek przy pomocy termowizji. Drugim tematem będzie ciąg wpisów o tym jak dokładnie krok po kroku odebrać własne mieszkanie od dewelopera na własną rękę. Trzecim tematem poruszanym na blogu będzie tematyka bardziej budowlana jak usterki budynków oraz sposoby ich naprawy. Firma o tej samej nazwie Infraspekcja będzie zajmowała się badaniami termowizyjnymi domów/mieszkań, pomocą przy odbiorze mieszkań od deweloperów, doradztwem technicznym w budownictwie. Chciałbym aby logo nawiązywało w głównej części do termowizji oraz budowlanego charakteru bloga/firmy. Kwota wynagrodzenia: 150PLN Sposób wynagrodzenia: Przelew na konto Termin wykonania: 17.12.2018 (wybór logo do dnia 19.12.2018. Płatność do 20.12.2018) Kontakt: infraspekcja@gmail.com
 7. Jak dla mnie jest rewelacyjne ?
 8. Jedna uwaga co do grafik. Napis "Łap" powinien być z dużej litery, ponieważ to nazwa własna miejscowości Łapy.
×