Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Marcel M
Zleceniodawca+

 • Zawartość

  4
 • Punkty grafika

  0(6548 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Poziom 1
8 / 10 EXP

Reputacja

4

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. Marcel M

  Logo

  @Halluc wygrał ? dziękujemy wszystkim za mega świetnie propozycje! Było na prawdę ciężko wybrać coś z pośród tych wszystkich,świetnych prac! Życzę sukcesów i jeszcze raz wielkie dzięki! ?
 2. Marcel M

  Logo

  Z każda nowa praca, większe dylematy. Nasze top to zdecydowanie @MarcinD, @Alsart , @wojtekm1994 . Czas do podjęcia decyzji jednak przedłużamy. Gdy temat ucichnie, wyłonimy zwycięzcę. Pozdrawiamy i dodamy, ze pozostałe prace są również świetne, aczkolwiek czegoś nam w nich brakuje. Pozdrawiamy!! ??‍♂️
 3. Marcel M

  Logo

  Dziś o 16 podejmiemy decyzje, pozdrawiam i czekam na ostatnie prace ?
 4. Rodzaj pracy: Logo Tematyka: Blog Dodatkowe informacje: Potrzebne mi logo dla nowego pomysłu jakim jest - odpalenie bloga. Blog będzie prowadzony wraz z partnerką dlatego jego nazwa to "para na spontanie" Jedyna rzecz która miałaby się znaleźć poza tekstem to właśnie jakiś szkic nawiązujący do tego, że prowadzi to para. Kwota wynagrodzenia: To chyba kwestia do dogadania. Każdy ceni swój talent inaczej. Jedni cenią się za godzine a inni mają swoją cene za dany rodzaj grafiki. Wolałbym natomiast żeby oczywiście ta cena nie była ceną z kosmosu gdyż nie ukrwyam,że gdy prace + stosunek do ceny mi podejdą, współpraca będzie stała i owocna ? Sposób wynagrodzenia: tylko przelew Termin wykonania: możliwie jak najszybciej Kontakt: PW na forum, para.na.spontanie@gmail.com Przykłady :
×