Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

HKTECH
Zleceniodawca+

 • Zawartość

  4
 • Punkty grafika

  0(6555 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Poziom 1
5 / 10 EXP

Reputacja

1

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. Witam wszystkich, Jednak się zdecydowaliśmy na jedną z propozycji ? Udało się zdążyć nawet przed deadline 15 marca ? Wygrała propozycja użytkowania MaciekM! GRATULUJEMY! ? Wszystkie szczegóły uzgodnimy sobie z zainteresowanym na priv. Bardzo dziękujemy wszystkim którzy zdecydowali się złożyć swoje propozycje. Temat do zamknięcia ?
 2. @Adipe Nie dostaliśmy żadnej propozycji za którą byśmy zdecydowanie byli, na dzień dzisiejszy nie wybieramy żadnej z zaproponowanych propozycji. Za tydzień kończy się okres jaki sobie wyznaczyliśmy (15 marzec) - być może coś ciekawego jeszcze wpadnie.
 3. Witam wszystkich, Dziękujemy za przesłane propozycje, po konsultacjach z moim wspólnikiem podjeliśmy decyzję że chcielibyśmy zobaczyć jeszcze propozycje grafików bez żadnych naszych ograniczeń. Być może nasze wytyczne ograniczyły Wasze twórcze dusze i nie powstało coś unikatowego ? Po przemyśleniach chcielibyśmy jednak również aby to był napis HKTECH (bez myślnika oraz bez tego znaczka logo obok napisu). Najlepiej jakby sam napis był na tyle ciekawy aby był jednocześnie naszym logo! ? Wybór oferty chcielibyśmy jednak wykonać trochę wcześniej niż planowaliśmy, być może już w przyszłym tygodniu.
 4. Dzień dobry, Rodzaj pracy: LOGO firmy, wykonanie projektu BANERU oraz WIZYTÓWEK Tematyka: Obróbka skrawaniem Dodatkowe informacje: Potrzebuje logo dla firmy o nazwie HK-TECH. Ogólnie chciałbym aby LOGO było w takiej stylistyce: I tak, napis HK-TECH tak jak przedstawiłem, wybór czcionki zostawiam grafikowi ale zależy nam na czymś dość prostym. Odnośnie tego tła czerwonego po lewej stronie to chciałbym aby było ono w pełni symetryczne. Jeśli chodzi o kolor takiego loga (tego tła) to zależy nam na dwóch wariantach: - Czerwony coś w takim stylu - Zielony coś w takim stylu Odnośnie natomiast tego HK po lewej stronie to tutaj właśnie oddajemy się w ręce grafików natomiast chcielibyśmy jakąś kombinację jak na poniższych przykładach: A i P -> P i F -> Nam zależy na analogi do tamtych przykładów tylko że z literkami H i K. Odnośnie WIZYTÓWEK to chciałbym aby projekt wyglądał również dość prosto, coś takiego: Czyli białe tło, miejsce na logo, miejsce na dane firmy, dane osoby, na odwrocie będzie kod QR zatem tło musi być również białe, z tym że można jakieś nawiązanie do loga czy koloru dać. BANER Firma będzie zajmowała się obróbką skrawaniem (obróbki metali) -> świadczenie usług z zakresu toczenia, frezowania, przecinania, zawierający miejsce na dane firmy, dane kontaktowe oraz oczywiście logo. Tutaj dajemy więcej swobody grafikowi co do projektu, ale myślę że po wcześniejszych przykładach każdy już załapał mniej więcej jaką mamy estetykę. Nie ukrywamy że najbardziej zależy nam na ciekawej formie połączenie H i K. To będzie kluczowe przy wyborze projektu. Zależy nam na tym aby logo nie było przaśne, zbyt zakombinowane. Powinno być proste i ciekawe jak na zaprezentowanych przykładach. Kwota wynagrodzenia: 200zł (w przypadku fajnego projektu możliwość zwiększenia do 300zł) Sposób wynagrodzenia: Przelew na konto Termin wykonania: Im wcześniej tym lepiej, natomiast żeby nie pośpieszać i żeby prace nad H i K były rzeczywiście ciekawe dajmy termin do połowy marca (15 marzec). Kontakt: herrmaan91@gmail.com
×