Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

kenzo89
Użytkownik

 • Zawartość

  14
 • Punkty grafika

  0(6672 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Poziom 3
1 / 10 EXP

Reputacja

2

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. kenzo89

  Logo dla fotografa

  Kubace prowadzi i od niego najprawdopodobniej kupię.
 2. kenzo89

  Logo dla fotografa

  @Kubace Bardzo ładne logo. Na ten moment najbardziej podoba mi się ? Jeszcze jakbyś jakieś propozycje fontów do tego dodał to by było fajnie. Napis "snopkiewicz.pl".
 3. kenzo89

  Logo dla fotografa

  @MaciekM faktycznie trochę przekombinowane ? Za dużo wszystkiego, ale dzięki za propozycję. Liczę na jeszcze jakieś propozycje panie i panowie. Trochę zawiedziony jestem, bo najbardziej podoba mi się logo, które nie jest wykonane przez osobę, która je tu dodała ?
 4. kenzo89

  Logo dla fotografa

  @Tiamin moderacja nic z tym nie zrobi??? Za takie coś to chyba bany powinny lecieć, bo ewidentnie wlazłbym na minę gdybym takie logo wziął. Dzięki, że wrzuciłeś. @Adipe Teraz to się trochę cykam z logo, bo jeszcze później ktoś mnie będzie po sądach ciągał, że logo ukradłem, a ja się będę tłumaczył, że kupiłem na forum graficznym.
 5. kenzo89

  Logo dla fotografa

  @agahmemnon świetna robota. Jedno i drugie wygląda dobrze. Drugie to takie chyba bardziej modne teraz? Na tę chwilę najlepsze prace podesłałeś. Widzę, że warto było czekać. Może jeszcze ktoś coś doda, albo Ty sam jakieś inne propozycje wrzucisz. ? Mam nadzieję, że to Twoje prace w 100% i niczym zbyt mocno się nie inspirowałeś. Jeszcze w necie nie sprawdzałem.
 6. kenzo89

  Logo dla fotografa

  Dzięki za propozycję. Takie inne i nawet ciekawe, ale nadal bardziej podoba mi się praca @Kubace Jedynie ta przysłona nie podoba mi się w jego pracy, bo zarys aparatu fajny. Może jeszcze coś pomyśli z przysłoną w wolnym czasie, by inaczej, atrakcyjniej ją przedstawić.
 7. kenzo89

  Logo dla fotografa

  Dziękuję za propozycje. Może całkiem inna wizja przysłony? Jest czasu trochę by coś jeszcze pokombinować z tą przysłoną.
 8. kenzo89

  Logo dla fotografa

  @Adipe chyba źle spojrzałeś na datę. Chętnie obejrzę jeszcze jakieś prace o ile pojawią się do zakończenia terminu. // Ta po lewej podoba mi się. Problem, że oko przysłony trochę źle mi się kojarzy i prosiłem by je trochę przerobić jak się da. ? Może jakby te listki przysłony były puste w środku? Czyli sama ramka tak jak w zarysach aparatu? Może autor znajdzie czas by z tymi listkami przysłony pobawić się i jakoś inaczej je przedstawić.
 9. kenzo89

  Logo dla fotografa

  @Kubace To po lewej zdecydowanie bardziej mi się podoba. Fajnie jakby jeszcze pokombinować coś z listkami przysłony, Może uda się przedstawić je ciekawiej. Ogólnie kształt aparatu super.
 10. kenzo89

  Logo dla fotografa

  Ciekawa propozycja dalek. Macie jeszcze jakieś pomysły? ?
 11. kenzo89

  Logo dla fotografa

  Najbardziej podobają mi się prace Kubace i dalek. Derox też dał ciekawą, ale zbyt mocno wygięte linie. Podoba mi się zanikanie kresek. Wojtekm1994 korzystasz chyba z gotowych ikon, bo widziałem już podobne logo oka, cały kształt był taki sam tylko źrenica inna. Zależy mi na całości zrobionej pode mnie, niepowtarzalnej. Póki co Kubace to w taki sposób wykonał. Dalek nie wiem czy już takiego, albo bardzo podobnego logo nie spotkałem w internecie. Jak będę miał czas to poszukam.
 12. kenzo89

  Logo dla fotografa

  Wojtkem1994, bardzo fajne, ale font inny by się przydał, delikatniejszy. Twoje oba ostatnie podobają mi się. Nie wiem czy w sieci zbyt mocno zbliżonych do tego nie widzialem. KZK, też podoba mi się. Ciężko zdecydować będzie. Czekam na kolejne propozycje.
 13. kenzo89

  Logo dla fotografa

  Pilej, fajnie to logo wygląda, ale nie wiem co przedstawia. Styl podoba mi się. Wojtekm1994, zbyt rozciągnięte. Na tę chwilę praca od Kubace mi się podoba najbardziej.
 14. Rodzaj pracy: Logo Tematyka: Fotografia Dodatkowe informacje: Podobają mi się takie logo, gdzie jest np. aparat, oko, listki przysłony w oku. Temat jest dość mocno wyczerpany i liczę na waszą kreatywność, a to oko czy aparat nie jest wymogiem, bo może coś innego mi się spodoba, albo przedstawicie to co już jest wymyślone w ciekawszy sposób. Fajnie jakby dodać tam "snopkiewicz.pl", bo taka jest nazwa domeny, można dodać też napis "fotografia". Kwota wynagrodzenia: 150 zł. Sposób wynagrodzenia: Przelew na konto. Termin wykonania: 02.02.2019 r. Kontakt: PW
×