Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

radekthetravel
Użytkownik

 • Zawartość

  7
 • Punkty grafika

  0(6689 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Poziom 1
7 / 10 EXP

Reputacja

0

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. Bardzo dziękujemy wszystkim za propozycje. Najbardziej podoba nam się propozycja od @Kubace, do tego stopnia, że porzuciliśmy naszą koncepcję logo prostokątnego na to zaproponowane na forum. Z autorem skontaktuję się w wiadomości prywatnej. Temat można zamknąć.
 2. Dzięki za odpowiedzi. Czekamy zatem z wyłonieniem najlepszej propozycji tak jak zapowiadałem do 13.01.
 3. Czy ktoś jeszcze jest chętny aby zaproponować swoją pracę? Logo od @Kubace jest bardzo dobre. Jeśli wygra to poprosimy jedynie o kosmetyczne zmiany.
 4. Jak na razie podoba nam się najbardziej ostatnia propozycja. Poprzeczka została postawiona bardzo wysoko ? Poczekamy z decyzją do 13.01, być może jeszcze ktoś nas zaskoczy ?
 5. Dziękuję za propozycje. @dalek - fajna koncepcja pierwszego logo, tylko nie ma tam tego efektu stempla @KZK - niestety to nie jest to co mi chodziło Ku inspiracji pieczątki o jakich myślałem - celowałbym w coś na wzór Toronto albo Liverpool.
 6. Dzięki. Dokładnie to jest ten kierunek jaki mnie interesuje. Podoba mi się pomysł z wkomponowaniem strzałek kompasu. Może dałoby się pokombinować z jakąś prostą różą wiatrów (załączam poglądowo). Jak się da to fajnie wpasować to super, jak nie to trudno. ? Uwagi : - słówko "the" za bardzo w centrum uwagi - nie ma nigdzie ".pl" - czyli końcówki domeny
 7. Rodzaj pracy: Logo Tematyka: podróże, blog, Dodatkowe informacje: Nazwa bloga to: enjoythetravel.pl Logo będzie wykorzystywane jako logo na blogu, a także jako logo grupy osób podróżujących po Polsce i świecie. Chciałbym aby było proste, minimalistyczne, najchętniej jednokolorowe. Kolor to granat, lub okolice. Chciałbym aby logo było przygotowane również w negatywie, tak aby można było stosować je na czarnych powierzchniach. W zamyśle jest nanoszenie logo na koszulki czy plecaki osób należących do grupy. Wstępnie myślałem o czymś w rodzaju stempla podróżniczego, który wbijany jest w paszport. Logo raczej w kształcie prostokątnej pieczątki, choć nie jest o wymóg. Na logo koniecznie musi się znaleźć nazwa bloga. Mogą na nim być dodatkowe minimalistyczne grafiki, jak róża wiatrów czy kompas, ale to też nie jest obowiązkowe i raczej w formie symbolicznej. Chciałbym uniknąć dużej ilości szczegółów. Kwota wynagrodzenia: Do 100 PLN. Możliwa dalsza współpraca przy przygotowywaniu plików do nadruku na odzieży, itp - jeśli oczywiście zdecydujemy się takie rzeczy przygotowywać. Sposób wynagrodzenia: Przelew. Termin wykonania: Decyzję chciałbym podjąć do 13.01.2019. Kontakt: forum bądź mail: radek.golab@gazeta.pl
×