Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Warso
Użytkownik

 • Zawartość

  14
 • Punkty grafika

  0(6719 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Poziom 3
1 / 10 EXP

Reputacja

2

Informacje personalne

 • Imię
  Michał
 • Lokalizacja
  Poznań
 • Specjalizacja
  -

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. @Adipe, jasne. Wrócę z roboty i dam znać. Będziesz mógł zamknąć temat. Dzięki za czujność. Zwyciężą praca @Blaza. Gratulacje! Za chwilę skontaktuję się z wygranym i dogadam szczegóły transakcji. Dziękuje wszystkim bardzo za każdą nadesłaną pracę. Robicie dobrą robotę! ? Pozdro! Temat można zamknąć.
 2. Dziękuje za wszystkie nadesłane prace. Do końca tego tygodnia wyłonię zwycięzcę. Pozdro! ?
 3. @MaciekM, super. W takim razie czekam na Twoją pracę. Pozdro!
 4. @MaciekM no dobra, poczekamy ? Do wtorku/środy się wyrobisz? Wiesz mniej więcej o jakie logo mi chodzi? Koniecznie w kształcie koła, w środku coś, co ma związek z fitnessem/siłownią. No i koniecznie napis: COACH WARSO (widoczny). Reszta do Twojej dyspozycji ?
 5. @Blaza, wygląda to dużo lepiej niż ostatnio. ---------------- Prace @wojtekm1994 i @Blaza są moim zdaniem najlepsze. Poczekam do końca tygodnia, jeżeli nikt już nie prześle równie dobrych grafik, wybiorę jednego z Was. Dzięki za zaangażowanie! ?
 6. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony pracami, które każdy z Was mi wysłał. Najbardziej do gustu przypadły mi grafiki autorstwa: @Blaza, @wojtekm1994 i @KubaceCzekam oczywiście na kolejne propozycje od innych osób, ale cieszę się, że już teraz dostałem od Was prace, które mi się podobają. Dobra robota! ?
 7. @wojtekm1994, bardzo ładnie. Usunąłbym tylko te cienkie linie na górze i na dole. Dodatkowo fajnie jakby ręce były takie same, tzn. w takim samym odcieniu, żeby to był ręce jednej osoby, złączone w literę W. Złote W wygląda mega spoko. Gdybyś mógł, chętnie zobaczyłbym inna czcionkę, bardziej trójwymiarową i z jakimś ładnie rzuconym cieniem.
 8. @Blaza, już jest lepiej. Masz jeszcze chęci trochę zmodyfikować logo (tak jak pisałem Ci na PW, czyli napis na górze - coach, a na dole Warso + kolory trochę inne, żeby nie było tak dużo tego białego)? Fajnie jakby ten napis był trochę bardziej 3D, bo ten czarny się zlewa z całym logo. Dzięki i pozdrawiam.
 9. @o_p93, w miarę ok, tylko ten biały napis wygląda trochę słabo. Rozumiem, że to Twoja autorska praca, a nie wektor "pożyczony" z internetu? ?
 10. @Kubace, dużo lepiej. Podoba mi się taki minimalizm. Mógłbyś zmienić tylko na próbę kolorystkę na fioletowo-żółtą? Najlepiej jakby miała takie odcienie jak ta grafika w załączniku. Jak przychodzi Ci do głowy inna grafika w środku logo w takim samym stylu to możesz tutaj pokazać, bo fajnie się zapowiada. Ciekawe jakby wyglądała jakaś postać pakera, bo ta sztanga + napis trochę przypomina logo siłowni, a nie trenera. @Adipe, zamysł spoko, ale trochę zlewa się z całością ten napis ? Jak możesz, zaprezentuj coś jeszcze. DO WSZYSTKICH: Najbardziej podoba mi się logo w kształcie koła. U góry napis COACH, na dole WARSO (może być większą czcionką niż tekst u góru). W środku jakiś paker. Całość estetyczna, rzucająca się w oczy.
 11. @Blaza, dużo lepiej, tylko trochę "surowo". Fajnie, gdyby te mięśniak miał oczy, zęby itd. Napis też fajnie jakby był trochę inny, bo ten wydaje się taki za prosty. @Kubace, fajnie to wygląda, bardzo estetycznie, ale trochę za mało kolorowo.
 12. Chciałem właśnie, by wszystko znajdowało się w logo (okrąg, sylwetka pakera + widoczny i estetyczny napis: "COACH WARSO".
 13. @crystalo, @wojtekm1994 dziękuje za przesłane prace. Obie grafiki są w miarę ok, jednak oczekuję czegoś w 3D, żeby wyglądało to jeszcze lepiej i zdecydowanie atrakcyjniej.
 14. Rodzaj pracy: logo. Tematyka: fitness/siłownia. Dodatkowe informacje: Logo musi mieć kształt okręgu i być idealnie dopasowane do wymiarów zdjęcia profilowego na Instagramie. Konieczny jest napis: COACH WARSO. Ja widzę to tak: okrag, postać jakiegoś "pakera" może być komiksowa albo nieco karykaturalna + widoczny napis COACH WARSO (z naciskiem ta "WARSO", "COACH" może być mniejsze, jednak nie musi). Kolorystyka dowolna (za wyjątkiem różu). Z uwagą przyjrzę się oczywiście każdemu projektowi, jednak najlepiej, gdyby logo wyglądało tak, jak opisałem wyżej. Kwota wynagrodzenia: 50 zł Sposób wynagrodzenia: przelew gotówki. Termin wykonania: bez ściśle określonego, ale maksymalnie do 20.01.19. Kontakt: forum, mail: michal7080@gmail.com
×