Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Monocero
Użytkownik

 • Zawartość

  9
 • Punkty grafika

  0(6730 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1
Poziom 3
2 / 10 EXP

Ostatnia wygrana Monocero w dniu 11 Styczeń

Użytkownicy przyznają Monocero punkty reputacji!

Reputacja

8

Informacje personalne

 • Lokalizacja
  100 lica

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. Panowie oczywiście, mamy gospodarkę rynkową i rynek dyktuje ceny. Nie zamierzam umniejszać niczyjej pracy, poddawać w wątpliwość kogokolwiek umiejętności . Skupiłem się tylko na chęciach. Dobrze,myślę że temat został wyczerpany i tak w znacznym stopniu nadużyłem cierpliwości moderatora. Nauka pozostanie dla innych, by się najpierw zorientować w cenach zanim się zaproponuje zlecenie. Miłego weekendu wszystkim życzę. Co do loga, które zrobiłem to zona mnie wyśmiała twierdząc, że bardziej się jej to kojarzy z jakimś ośrodkiem badawczym lub centrum molekularnym.
 2. Wszedłem na darmowy dostępny w internecie kreator i działem zgodnie z instrukcja krok po kroku. Nic nie kopiowałem, nie wycinałem. Kreator przeprowadził mnie przez cały proces. Fajnie się pośmiać. Logo Nike zostało kupione za 35 $, a praca nad nim trwała 17,5 godziny. Ja zaproponowałem kwotę ok 100 za logo, które dla prawdziwego grafika jest robione z łatwością jak kula z nosa, a tu się rozwinęła w związku z tym polityka monetarno-społeczna. Nikt nic konkretnego nie zaproponował tylko, że mało kasy i że się nie opłaca. Oj, Panowie Panowie :):):)
 3. Będąc kompletnym laikiem zrobiłem poniższe logo w 8 minut. Tylko zmiana czcionki mi została na foxlite.
 4. To jest dziwne myślenie. Gdyby wszyscy postępowali tak jak wy piszecie to nikt by nic nie robił i rozwój technologiczny stałby w miejscu. Japończycy, a teraz Chińczycy cały swój technologiczny rozwój gospodarczy opierają na udoskonalaniu i powielaniu czyiś wynalazków i produktów. Chińczycy w dodatku robią to dużo taniej. No ale bez sensu zabierać wam w takim razie cenny czas i zaśmiecać watek. Pozostaje mi poświecić godzinę i samemu to logo zrobić albo napiszę na amerykańskim forum gdzie dostane 100 propozycji po 10 minutach. Pozdrawiam i dziękuje za zainteresowanie.
 5. Wątpię, że to kwesta kasy. Gdyby to była kwestia kasy, to ktoś by dał super propozycje ale napisał że chce 400. Tak się zarabia pieniądze. Chyba całkowicie normalne jest, że ja chce wydać jak najmniej, a twórca chce jak najwięcej i się gdzieś trzeba spotkać po drodze.
 6. Chodzi mi o logo, którego sam nie potrafię zrobić. Pierwsze nie jest w ogóle w charakterze forum. Drugie posiada potrzebne elementy ale wygląda jak by je zrobił 12 latek w internetowym kreatorze. Panowie trochę inwencji, kreatywności podobno to forum dla grafików :):):).
 7. Czyli, że nikt nie potrafi? nie chce? za tanio? To może jakieś prostsze niech będzie to logo.
 8. Dokładnie Foxlite
 9. Rodzaj pracy: stworzenie LOGA forum typu "Stamps" lub w oparciu o taka bazę. Tematyka: męskie tradycyjne golenie Dodatkowe informacje: Kolorystyka i szata graficzna forum dostępna na stronie. Mam nazwę czcionki napisu Golarze.pl. Chciałbym tez używać to logo na gadżetach typu czapki, kubki koszulki. Zależy mi na oryginalności wygladu. Kwota wynagrodzenia: do uzgodnienia ok 100 zł Sposób wynagrodzenia: przelew Termin wykonania: do uzgodnienia Kontakt: monocero@golarze.pl
×