Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

mmateusz
Użytkownik

 • Zawartość

  7
 • Punkty grafika

  0(6774 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1
Poziom 1
9 / 10 EXP

Ostatnia wygrana mmateusz w dniu 24 Styczeń 2019

Użytkownicy przyznają mmateusz punkty reputacji!

Reputacja

2

Informacje personalne

 • Imię
  Mateusz
 • Lokalizacja
  Szczecin
 • Specjalizacja
  Inne

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. Rodzaj pracy: Sygnet Tematyka: Postać/tatuaż Dodatkowe informacje: Tematem pracy ma być postać ukazana w dwóch odsłonach ("o dwóch twarzach"). Po jednej stronie w codziennym ubiorze (garnitur, polówka, koszula - zostawiamy wolną rękę), a po drugiej stronie w kominiarce, bluza z kapturem. Całość wykonana w konturze (czarno-białe). Dla zobrazowania całości wrzucamy zdjęcie, aby naprowadzić na nasz tok myślenia. Jedna osoba "przedzielona" na pół. Postać ukazana do popiersia. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu jeszcze przed rozpoczęciem projektu. Kwota wynagrodzenia: 100-150pln Sposób wynagrodzenia: Przelew tradycyjny Termin wykonania: 11.12.2019 Kontakt: Forum
 2. @Kubace Twoja praca wygrała, podeślij nam na priv dane do przelewu. Temat zamykamy ?
 3. Odświeżamy temat i skracamy czas na zgłaszanie pomysłów do niedzieli (3.02). W poniedziałek wybierzemy najlepsze logo i resztę dogadamy ze zwycięzcą na priv ? Także gdyby ktoś chciał coś jeszcze podesłać to czekamy do niedzieli ?
 4. @Kubace naaaaaaaajs! ?
 5. Obecnie zdecydowanie wygrywają propozycje @Adipe i @KZK. Jeżeli do 8.02 nie pojawią się żadnego nowe propozycje to wybierzemy którąś z waszych. Generalnie zależy nam na tym, żeby sygnet był na tyle ciekawy, żebyśmy mogli go umieszczać bez pozostałej części na gadżetach (kubki itd.) Większość zasugerowała się strzałkami i poszła w tę stronę, jednak jak spedycja to również ciężarówki, palety i wszystko co z transportem związane. Liczymy na nowe, świeże pomysły.
 6. Dzięki za wszystkie nadesłane przez was propozycje! Obecnie najbardziej podpasowały nam propozycje @Adipe oraz @KZK. @Adipe W Twoim projekcie chcielibyśmy, aby w sygnecie litera "S" była bardzo widoczna @KZK Dałbyś radę odwrócić kolory sygnetu? Tak, żeby "S" było w tym kolorze bordo, a strzałki białe (może z lekką obwódką? Żeby nie zlewały się z tłem) + Adipe miał fajny pomysł z umieszczeniem "org" pod napisem spedytor. Dodatkowo fajnie jakbyście w obydwu projektach wrzucili wersje z hasłem firmowym "strona tworzona przez spedytorów dla spedytorów" ?
 7. Strona internetowa: spedytor.org Rodzaj pracy: Logo złożone z logotypu spedytor.org, hasło firmowe - strona tworzona przez spedytorów dla spedytorów i to co dla nas najważniejsze - pomysłowy i charakterystyczny sygnet, który będziemy mogli umieścić na gadżetach reklamowych/odzieży. Tematyka: Transport / spedycja Dodatkowe informacje: kolorystyka - czerwień/bordo + czerń + biel Kwota wynagrodzenia: 150 PLN Sposób wynagrodzenia: przelew Termin wykonania: 08.02.2019 Kontakt: priv
×