Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

viperovsky
Użytkownik

 • Zawartość

  177
 • Punkty grafika

  5(229 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Zawartość dodana przez viperovsky

 1. viperovsky

  Marves Webdesign

  Zacznijmy od tego, że opis w headerze nie jest wyśrodkowany względem przycisku. Social media są moim zdaniem nieco za dużo. Wywaliłbym te cienie na czerwonym tle. Nie powiem że całkiem nieźle jak na pierwszą pracę, bo nie jest to twoja pierwsza praca, dlatego ujmę to w ten sposób. Jak na początek przygody z grafiką komputerową, całkiem nieźle 👍
 2. @Kamil02 zero informacji, które mogłyby się przydać grafikowi. Uzupełnij takie informacje jak Kwota wynagrodzenia (chociaż widełki cenowe), Sposób wynagrodzenia i daj więcej informacji odnośnie logo. W przeciwnym razie temat zostanie zamknięty, już pomijając sam fakt, że pierwotnie napisałeś temat w złym dziale ?
 3. Ze względu na to, że aktualny Facebook totalnie mi nie leży, przedstawiam redesign Facebooka! Projekt na Dribbble: https://dribbble.com/shots/5850360-Facebook-Redesign-webdesign Projekt na Behance: https://www.behance.net/gallery/74958581/Facebook-Redesign-(webdesign)
 4. Może tym razem będzie dało się na to spojrzeć ? Projekt na Dribbble: https://dribbble.com/shots/6264673-project-psd-webdesign Projekt na Behance: https://www.behance.net/gallery/78296609/projectpsd-(webdesign)
 5. viperovsky

  Tapeta esports

  Czy mógłbym prosić Cię abyś podał chociaż widełki cenowe? Nikt nie wie, czy będziesz wstanie zaoferować mu kwotę, która go zadowoli, czy przykładowo marne 20zł ?
 6. viperovsky

  Wykonam Avatar, Baner itp.

  Ten temat został przeniesiony do archiwum. Prawdopodobnie został on przedawniony lub łamał zasady panujące na forum. Jeżeli się z tym nie zgadzasz - zgłoś post, a administracja rozpatrzy go ponownie. Z poważaniem, Administracja Grafinity.pl
 7. viperovsky

  Moje prace

  @dezet994 zdecydowanie lepiej. Sam pomarańczowy nie byłby zły, ale ten odcień po prostu jakoś nie pasuje do dzisiejszych standardów. Niebieski prezentuje się zdecydowanie lepiej. Ramka kalendarza jest tutaj zdecydowanie zbędny. No i awatary w "Aktywność na grupach" trochę za duże.
 8. viperovsky

  Moje prace

  Wykonanie dobre, ale sama kolorystyka i styl wykonania nie trzyma się dzisiejszych standardów. Strasznie nie podoba mi się kolorystyka kalendarza. Boczna nawigacja mogłaby być nieco szersza. Zdecydowanie zbyt pusto między logo a panelem powiadomień.
 9. viperovsky

  Wykonam Avatar, Baner itp.

  Jeszcze tylko jakbyś mógł zastosować się do wzoru panującego w dziale Wykonam i będzie już wszystko cacy ?
 10. viperovsky

  Wykonam Avatar, Baner itp.

  Ten temat został przeniesiony do archiwum. Prawdopodobnie został on przedawniony lub łamał zasady panujące na forum. Jeżeli się z tym nie zgadzasz - zgłoś post, a administracja rozpatrzy go ponownie. Z poważaniem, Administracja Grafinity.pl
 11. viperovsky

  Wykonam Avatar, Baner itp.

  To nie jest dział od reklamowania swoich usług. Zapraszam Cię do działu Wykonam ?
 12. Zdecydowanie idzie to dobrą w stronę, choć nazwa wydarzenia za mało się rzuca w oczy.
 13. Wszystkie 3 pracę wyglądają bardzo fajnie, aczkolwiek najlepiej wyszła Ci pierwsza praca. W kolejnych za mało się dzieje, a w szczególności w drugiej pracy za dużo wolnej przestrzeni. Tak czy inaczej szanuję, bo prace na wysokim poziomie i wyglądają bardzo ciekawie ?
 14. viperovsky

  UI/UX JakubWeb

  Projekt estetyczny i przyjemny dla oka, chociaż nie wszystko mi się tu podoba. Odstępy miedzy kategoriami pod headerem mogłyby być nieco mniejsze. W aktualnościach nie leży mi interlinia, a te linie między zdjęciem a treścią zdecydowanie zbędne. Również nie podobają mi się buttony typu Lubię to, Udostępnij itp. Gwiazdki w sekcji Przepisy za duże, a informacje po najechaniu za małe. W O mnie na pierwszy rzut oka wyglądają jakby ikony Social Media były położone w martwym punkcie. Warto byłoby je doczepić do lewej krawędzi względem buttona i tekstu. Tak poza tym są one takie średnie, każda z innej parafii.
 15. Proszę abyś zastosował się do wzoru ?
 16. Jakoś nie odpowiada mi za bardzo Twój styl rysowania, ale nie znaczy to, że Twoje rysunki są złe i nie spodobają się innym. Najgorzej chyba wyszła Ci szósta praca. Ta trawa nie pasuje do pozostałej części projektu. Warto byłoby nad tym popracować ?
 17. A mi właśnie 2 praca siadła najmniej. Najbardziej podoba mi się ostania praca. Możliwe, że to dlatego, że nie przepadam za czarno-białą kolorystyką. MImo to dłonie pozostawiają dużo do życzenia.
 18. Nie podoba mi się, że ten ala gradient (duże kółka - małe kółka) w tytule jest na każdej literze z osobna. Nie wygląda to dobrze, a przeciwny zwrot w pierwszej literze słowa, nie wygląda za ciekawie. Warto byłoby popracować nad również nad dolną częścią plakatu, gdyż rozmieszczenie elementów i ich rozmiary leżą ?
 19. @wikuras widzę, że jesteś w identycznej sytuacji co ja... Mechatronika to jest zło ? E18, E19... Na co to komu? Tak więc dołączam się do pytania ? Tak serio, to powiem Ci tak... Jeżeli nie spróbujesz, to się nie przekonasz. Czasem się uda, a czasem nie. Kurs zawsze się przyda, na pewno nie wyjdziesz na tym stratnie. Pracodawców bardziej będzie interesować Twoje portfolio, niż sam fakt jaką szkołę ukończyłeś. Fakt, że jeżeli rozwijałeś się w kierunku grafiki (kursy, szkoła itp.) to pracodawcy będą postrzegać Ciebie inaczej, ale bez tego też spokojnie znajdziesz robotę jako grafik (o ile masz wystarczające doświadczenie) w szczególności, że w dzisiejszych czasach jest to bardzo porządny zawód.
 20. Przyznam, że bardzo podobają mi się Twoje prace. ? Na tą chwilę ostatni projekt leży mi najbardziej, chociaż fakt faktem nie pasuje mi to niebo. Chodzi mi o ten kropkowany fragment po prawej stronie. Może coś ma to przestawiać, tylko tego nie dostrzegam ?
 21. Jeżeli już kopiujesz statystyki z mojego portfolio, to chociaż byś się wysilił i napisał samemu kod, bo widzę, że momentami jest skopiowany 1:1 Nawet nie zmieniłeś nazwy klasy... Przykre ?
 22. Ten temat został przeniesiony do archiwum. Prawdopodobnie został on przedawniony lub łamał zasady panujące na forum. Jeżeli się z tym nie zgadzasz - zgłoś post, a administracja rozpatrzy go ponownie. Z poważaniem, Administracja Grafinity.pl
 23. Ten temat został przeniesiony do archiwum. Prawdopodobnie został on przedawniony lub łamał zasady panujące na forum. Jeżeli się z tym nie zgadzasz - zgłoś post, a administracja rozpatrzy go ponownie. Z poważaniem, Administracja Grafinity.pl
 24. @Tiamin nie sądzisz, że przesadzasz? Nie mówię, że popieram tego typu sytuację, bo rzeczywiście jeżeli pisze się zlecenie za 250 zł, to wypadałby przysiąść te 10-15 minut i napisać porządny temat, ale też nie widzę z tym jakiegoś wielkiego problemu.
×