Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Logmar
Użytkownik

 • Zawartość

  7
 • Punkty grafika

  0(6851 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Poziom 1
9 / 10 EXP

Reputacja

2

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. Dziękuję za wszystkie propozycje, wybór nie był prosty. Ostatecznie zdecydowałem się na pracę @MarcinD Ze zwycięzcą skontaktuję się przez prywatną wiadomość. @Bryksa Propozycja mi się podobała, natomiast nie byłem przekonany, że pasuje do profilu mojej działalności. Trochę kojarzy mi się z logiem "prosto".
 2. @dalek Sam nie wiem, pierwsze skojarzenie to samolot. Dzisiaj ogłoszenie wyników.
 3. @Lis Koduje W porządku, obie wersje będę rozpatrywać. @Tomaszenko Właśnie to miałem na myśli w moich uwagach, nie mam żadnych kolejnych.
 4. @MarcinD Nie, podałem informację tylko dla jasności
 5. @FrtxFlex Propozycja jeden kojarzy mi się z torem samochodowym / sklepem motoryzacyjnym, odpada. Pozostałe dwie nie trafiają w mój gust. Czcionka z Pana pierwszej propozycji (tej z hakiem) jest ciekawa, może gdyby dodać "L" w tej samej czcionce zamiast haka + jakiś prosty sygnet + kolor #57aabf i by coś z tego było ? @Tomaszenko Póki co najlepsza propozycja. Co bym poprawił: jeden kolor dla obu członów (log i mar), usługi świadczę wywrotką, w sygnecie jest pełna zabudowa, mogłoby to wprowadzać klientów w błąd. Może warto też dodać symboliczny HDS do sygnetu? @Devil877 Niestety, nie podoba mi się czcionka.
 6. @FrtxFlex Pomysłowe, gdyby usługi HDS były główną usługą, którą oferuję to na pewno bym ją rozważał. Wolałbym jednak uniknąć kojarzenia z tą jedną usługą, chciałbym aby było uniwersalne.
 7. Rodzaj pracy: Stworzenie loga z nazwą firmy (Logmar) dla firmy transportowej (wywrotka, usługi HDS), sygnet mile widziany aczkolwiek niekonieczny Tematyka: transport, budowlanka Dodatkowe informacje: Poniżej dodaję loga kilku firm, które odpowiadają mi stylistycznie, wielkie lub małe litery Kwota wynagrodzenia: 100 zł brutto Sposób wynagrodzenia: Przelew bankowy Termin wykonania: Sobota, 02.02, 22:22 ? Kontakt: info@logmar.net P.S. Preferowany kolor #57aabf
×