Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Czarnalke
Użytkownik

 • Zawartość

  14
 • Punkty grafika

  0(6850 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3
Poziom 3
4 / 10 EXP

Ostatnia wygrana Czarnalke w dniu 15 Lipiec

Użytkownicy przyznają Czarnalke punkty reputacji!

Reputacja

5

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. @MaciekM Teoretycznie tak, ale na własne ryzyko. Bo nie wiem, w który dzień tego tygodnia podejmę decyzję.
 2. Może ktoś dorzuci jeszcze jakieś połączenie W+S? Trochę czasu jeszcze jest 🙂
 3. @MaciekM Ciężko powiedzieć. Może wygląda na trochę za mało spersonalizowane. Kojarzy mi się ze stockiem.
 4. @dawid_modelu Fajne, dołącza do grona faworytów. @MaciekM Technicznie dobre, ale wydaje mi się, że logo nie pasuje za bardzo. @Adipe Zbyt odważne, aczkolwiek szanuję za pomysł.
 5. @Pilej Trochę jak cycki wygląda 😅, ogólnie też trochę zbyt rozczłonkowane. @dawid_modelu Kojarzy mi się za bardzo z graffiti. Ogólnie prace @CreativeBrand oraz @mathis to faworyci. Fajne, minimalistyczne, nawiązujące do dziedziny i nazwy, nowoczesne. Poczekam jeszcze do 15 lipca na kolejne i podejmę decyzję.
 6. @wisnievskikarol Zbyt proste, 5min pracy w gimpie.
 7. @CreativeBrand Również bardzo fajna propozycja, podoba mi się celownik. @marek_ront Coś mi nie pasuje w tej pracy. Może zbyt masywna, troszkę też staromodna. @mathis Dobry pomysł, ale za bardzo nieczytelne.
 8. @mathis 1-wsza wersja jednak lepsza. Ogólnie fajna praca, na pewno faworyt, ale poczekamy też na inne propozycje.
 9. @mathis Bardzo fajne połączenie liter W oraz S. W przyszłości będę mógł zrobić z tego fajną animację. Ewentualnie jakby się dało delikatnie bardziej czytelne, ale ogólnie zamysł super. 🙂
 10. @GDesigner Praca ok technicznie, ale za bardzo w starym stylu. Można też wykonać coś w stylu skrzyżowanych rąk, czy aparatów i strzelania jak w nazwie.
 11. Rodzaj pracy: Logo Tematyka: Wideofilmowanie, fotografia, marketing, grafika, reklama Dodatkowe informacje: Kolory: Dowolne. Nazwa: WitkoShots Kwota wynagrodzenia: 200 zł Sposób wynagrodzenia: przelew Termin wykonania: Do 15 lipca Kontakt: PW Format: Najlepiej wektor Styl: Raczej nowoczesny. Ogólnie jestem otwarty na propozycje, może być też coś nawiązującego do nazwy, ale nie musi. Pod logiem może być coś dopisane np. Studio, Błażej Witkowski, Wideo & Foto, itp. Proszę unikać logotypów z generatorów i innych podobnych wynalazków. Chciałbym coś spersonalizowanego. W wolnym czasie sam jestem grafikiem, ale niestety nie mam czasu na stworzenie logo. Proszę o podsyłanie propozycji 🙂
×