Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Marek
Grafinity+

 • Zawartość

  334
 • Wpisów na czacie

  83
 • Punkty grafika

  857
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6
Poziom 24
69 / 150 EXP

Ostatnia wygrana Marek w dniu 18 Czerwiec

Użytkownicy przyznają Marek punkty reputacji!

Reputacja

178

O Marek Wszystkie informacje o użytkowniku

Informacje personalne

 • Imię
  Marek
 • Lokalizacja
  Kraków
 • Specjalizacja
  Webdesign

Ostatnie wizyty 515 wyświetleń profilu

 1. Marek

  DP

  Jak wyżej, oko lewe jest mniejsze od prawego, projekt niedokończony jak dla mnie. Musisz jeszcze poświęcić z godzinkę na dorysowanie i poprawienie detali. Czekam na aktualizacje, bo jest potencjał. 🙂
 2. Dokładnie, też kiedyś o tym mówiłem. Ja jestem za
 3. Marek

  Dawid webdesign

  Mi również się podoba, ale nie wiem czy nie zwiększyłbym trochę wielkości fontów w prawym panelu i czacie. Kolor tekstu w buttonach też można dopasować do jego tła, dodać trochę światła. No i ikony repa też bym zrobił jakieś bajeranckie, pasujące do stylu smoka. A tak to całkiem sympatycznie, coś świeżego. Oby tak dalej :)
 4. @eveneme minął już tydzień od ostatniej odpowiedzi, proszę o odniesienie się do prac grafików. W przypadku braku odpowiedzi do 3 dni temat zostanie zamknięty, a Pan trafi na czarną listę.
 5. @MX czy zlecenie zostało sfinalizowane? Minęło 10 dni i brak odpowiedzi.
 6. Zmniejsz cienie, bo są zbyt intensywne. Dodaj więcej bieli, lekko szare rameczki i będzie o niebo lepiej. :)
 7. Marek

  Webdesign damsona

  Projekt belek działów forum fajny i świeży, ale nazwa nie za bardzo pasuje do tych wszechobecnych cieni. Font przyjemny, wzorek na tle też. Obramowania wokół ikon statystyk bym usunął i zostawił jedno lub dwa maksymalnie, bo obecnie wygląda to ciężko w porównaniu do lekkiej całości. Kolorowe rangi jak dla mnie lepiej wyglądałby na jasnym niż na ciemnym tle, no i jest kilka elementów, które już gdzieś widziałem czy to tu na forum, czy w poprzednich projektach. Poprawiłbym tych kilka rzeczy i byłoby naprawdę dobrze moim zadaniem i wg mojego gustu oczywiście.
 8. @TotylkoJa proponuję podnieść zakres cenowy oraz przedłużyć termin realizacji. Jeśli do 3 dni nic się nie zmieni temat trafi do archiwum z powodu braku zainteresowania i przeterminowania. Pozdrawiam.
 9. @maczeta33 proszę o podanie budżetu lub widełek cenowych oraz preferowanego terminu. Zapewne to zachęci pozostałych grafików do udziału, jeśli cena będzie zadowalająca oczywiście.
 10. Marek

  Tło i avatar na youtube

  @Meval czekam do jutra na odpowiedź w sprawie zlecenia, ponieważ termin wykonania już minął. W przypadku braku odpowiedzi zostaniesz dodany do czarnej listy, a temat zostanie zamknięty.
 11. @kilo czekam do jutra na odpowiedź w sprawie zlecenia, ponieważ już dawno minął termin. W przypadku braku odpowiedzi zostaniesz dodany do czarnej listy, a temat zostanie zamknięty.
 12. Marek

  Webdesign

  Możliwe, że któraś z Waszych prac została użyta (możecie poszukać, jeśli chcecie, ale zapewne i tak Wam to nic nie da). Proponuję dać zleceniodawcy jeszcze czas do jutra na pojawienie się i wyjaśnienie sytuacji wraz z zapłatą dla grafika, którego wybrał. Jeśli tego nie zrobi to trafi na czarną listę, a temat zostanie zamknięty.
 13. Marek

  Zlecenia płatne

  @Rafał można zrobić właśnie albo osobny dział, albo osobną kategorię. Na razie można sprawdzić jak to będzie działać, a później wprowadzić poprawki lub zdjąć. @Jakub pobieranie zaliczki przez nas i potem przelewanie jej grafikowi nie miałoby sensu i generowało dodatkowe koszta dla nas ponieważ dochodziłyby umowy. Dodatkowy dział lub kategoria, która ma wyznaczone zasady i sprawdzonych ludzi nie będzie super aktywna, jak normalny dział ze zleceniami i to logiczne, ale nie musi być na wymarciu. Na początku zapewne będzie to kwestia przyzwyczajenia klientów, ale myślę, że spora część klientów woli sprawdzonych grafików, a graficy sprawdzonych klientów.
 14. Skoro "im" pokazałeś portfolio to dlaczego nam nie pokażesz? To jest dopiero paranoja. Dlaczego twierdzę, że nie pracujesz dla banku jako programista i nie masz wiedzy na temat większości języków programowania? A no np. po słownictwie. Pomijając już pre GG, które każdemu chyba kojarzy się z przekrętami i szkolnymi hakerami. Nie masz też wiedzy mówiąc, że "potrafisz skrypty", gdzie tak naprawdę to osobne języki. Twoje oburzenie i tłumaczenie też się znikąd nie wzięło, takie zachowanie jest szczególne dla pewnego wieku, nie sądzisz? To na tyle z mojej strony. Pozdrawiam. :)
×