Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

nieznasz
Użytkownik

 • Zawartość

  10
 • Punkty grafika

  0(7112 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Poziom 2
0 / 5 EXP

Reputacja

0

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. Temat do zamknięcia, dziękuję za pomoc.
 2. @Adipe Z Przyjemnością. Chciałbym, aby któraś z prac była na tyle dobra, abym mógł zapłacić i cieszyć się logiem, a być może i nawiązać dalszą współpracę, jednak nie mogę. Twoja praca to fajny pomysł, jednak nie przemawia do mnie. Oprócz niej jest w tym wątku praca, którą mógłbym zaakceptować (już wspominałem tą pracę), jednak nie tylko ja podejmuję decyzję. Dlatego też zmobilizowałem się i zrobiłem coś od siebie (około 15 różnych projektów logo), aczkolwiek, skontaktowałem się również z grafikiem poza forum bo współwłaścicielka nie jest jeszcze do końca przekonana (ciężki z Nią jest los). Moja praca (postawiłem na prostotę): Pozdrawiam serdecznie.
 3. Dziękuję wszystkim za propozycje! @JakubWEB ciekawy pomysł, jednak do mnie nie trafia. @LooksGreat bardzo fajna praca, podoba mi się najbardziej ze wszystkich powyżej. Porozmawiam z współwłaścicielką o ewentualnych zmianach i się odezwę ?
 4. @FrtxFlex Wiem, że to Photoshop, wolę pracować na Photoshopie, a jeśli chodzi o tworzenie prac od 0 takich jak np. loga, to po prostu nie mam pomysłu, więc zajmuję się tylko obróbką, a w Firmie, w której pracuję mam takie możliwości, stąd przyzwyczajenie do PS. Pozdrawiam
 5. @FrtxFlex Jeśli sam, to nieźle, gratulację. Pytam o PSD bo mógłbym wtedy łatwiej przerobić logo na własne potrzeby. Chodzi mi o proste rzeczy, np. zmianę kolorów, bo co do tego ostatecznie nie wiem na jakie kolory się zdecyduję.
 6. @FrtxFlex Jest co raz lepiej. Udałoby się dorzucić do figury kobiety usta i rzęsy? Kojarzyłoby się to z makeup, jeśli jest problem, to może inna grafika kobiety, która to zawiera? P.S. W jakim formacie otrzymuje logo po zakupie? Jest możliwość na PSD?
 7. @FrtxFlex Wybacz ? To tylko taka moja koncepcja, mam nadzieję, że wyjdzie fajnie i temat będzie zakończony, aczkolwiek pewności nie mam. Pozdrawiam
 8. @LooksGreat Coś ciekawego jest w Twojej propozycji jednak to jeszcze nie to. Pomysł z twarzą jest fajny, ale liść nie pasuje tematycznie do naszych usług. Zamiast liścia i twarzy proponuję sylwetkę kobiety, a co do tego? nie wiem... Może sama sylwetka wystarczy, ciężko ocenić. Czcionka jest ok, ale chętnie zobaczyłbym również inną. Podoba mi się czcionka użyta w Twojej innej pracy, może fajnie wyglądałaby dla tekstu MaluMalu : Dzięki za propozycję. Pozdrawiam!
 9. @Tiamin Dzięki za czujność! W takim razie czekam na dalsze propozycje ?
 10. Cześć Wszystkim! Prowadzę działalność gdzie posiadam stoisko z stylizacją paznokci, makijażystką oraz kilka pomieszczeń z przyrządami do ćwiczeń dla kobiet. Tematyka nie jest jednolita, jednak to co łączy te usługi to płeć, dla której są skierowane, czyli kobieta. Hasło: MaluMalu Studio Urody i Modelowania Sylwetki Rodzaj pracy: Logo dla studio urody i modelowania sylwetki Tematyka: Stylistka paznokci, makeup, fitness Dodatkowe informacje: Elementy, które mogłyby znaleźć się w logo: figura kobiety, usta, rzęsy, elementy związane z stylizacją paznokci, makeup Kwota wynagrodzenia: 150zł (rozważę propozycje droższe jeśli będą tego warte) Sposób wynagrodzenia: przelew Termin wykonania: czym szybciej tym lepiej Kontakt: studio.aleksandrow@gmail.com Czekam na propozycje, dziękuję i Powodzenia !a
×