Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Grroarr
Użytkownik

 • Zawartość

  5
 • Punkty grafika

  0(7293 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Poziom 1
8 / 10 EXP

Reputacja

3

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. Ok, mamy 1 czerwca, zakończenie zlecania. Chciałbym wszystkim podziękować za zaangażowanie i pomysły. Końcowo decydujemy się na pracę @Peryskop.
 2. @wuodek Stanę w obronie DrVictorii, jedyny punt wspólny z projektem W40di92 to grzebień, ale tu trzeba zastanowić się czy bardziej praw do tego pomysłu nie ma przypadkiem Mathis. Jednakże pomysł z piuropuszem i tak zapewne nie zostanie użyty, więc być może to jałowa dyskusja.
 3. Skonsultowałem się już z całym naszym zespołem, oto uwagi: DrVictoria - najbardziej skłaniamy się do Twojego projektu. Czcionki proponowane przez Ciebie nie pasują nam, poszperaliśmy trochę, w załączniku znajdziesz przykładową czcionkę w kierunku której chcielibyśmy iść. Co do pióropusza jest to dość ciekawy pomysł, tylko może kojarzyć się z irokezem i punkami, więc na razie to jest kwestia otwarta. Można by go zmienić na bardziej kojarzący się z antycznymi hełmami - ale póki co raczej jesteśmy za opcją bez pióropusza. Proszę o dodanie jeszcze paru rys/przetarć na reszcie hełmu. Padł również pomysł dodania jakiejś rurki wychodzącej z tyłu/boku hełmu, w stylu takiej jak w załączniku. W40di92 - nawet niezłe czcionki, ale przerysowałeś niemal jota w jotę przykładowy rysunek, takie rozwiązanie odpada.
 4. DrVictoria: Trochę bardziej schematycznie i bardziej z boku; szybka nie może być pęknięta bo to wyklucza użytkowalność hełmu, za to rysy mile widziane. Czcionka to niestety nie to, zbyt mało wyraźna, mniej "black metalowa" a bardziej czytelna. Mathis: Bardzo mi się podoba. Wyrzuciłbym tylko ten biały trójkąt pod obramówką z wzorkiem i odchudził nieco samą obramówkę, ale tak ino ciut. Przydałoby się jeszcze parę rysek.
 5. Rodzaj pracy: Logo Tematyka: muzyka, kosmos, mitologia Dodatkowe informacje: Zlecenie polega na zaprojektowaniu logo oraz napisu z nazwą kapeli. Pokrótce opiszę symbolikę: nazwa naszej kapeli to Argonaut, zaczerpnęliśmy to z mitu o Jazonie i Argonautach, ale nie zamierzamy iść w stylistykę starogrecką. Pomysł jest taki, żeby przenieść to w realia s-f, a nasz argonauta ma być astronautą w statku kosmicznym Argo. Logo - uproszczony rysunek samego hełmu ze skafandra kosmicznego, widziany raczej z boku. Hełm ten ma być trochę obdrapany i otłuczony, tak żeby wyglądał na często używany i stary. W dolnej jego części, tuż przy szyi myśleliśmy o wzorze jak na greckich wazach (taki kwadratowy ślimak) lub "argo" w alfabecie greckim. W załączniku podsyłam przykładowe hełmy, chodzi nam o taki w stylu lat 60tych i 70tych z nowoczesnymi akcentami, ten na tle gwiazd obrazuje dobrze jak mniej więcej miałoby wyglądać logo. Napis - raczej poszarpana, futurystyczna czcionka, muzyka która gramy jest raczej ciężka i mroczna więc dobrze żeby też krój pisma był w takim klimacie. Kolorystyka - dwie wersje, biało na czarnym oraz czarno na białym Kwota wynagrodzenia: 300zł Sposób wynagrodzenia: przelew Termin wykonania: 01.06.19 Kontakt: tel. 733 371 210 (pon-piąt w godzinach 10-18) mail: 69guitars.alupinski@gmail.com PW
×