Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Tpk
Użytkownik

 • Zawartość

  5
 • Punkty grafika

  0(7465 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Poziom 1
9 / 10 EXP

Reputacja

4

Informacje personalne

 • Imię
  Tomek
 • Lokalizacja
  Polska

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. Tpk

  Propozycja - dodanie CF

  Wiedziałem, że pojawią się takie głosy szczególnie, że firma ta miała ostatnio pewne problemy z działaniem, choć to zdarza się nawet najlepszym. CF jednak to nie tylko ochrona przed DDOS (wiem Atman także jakąś posiada) ale też ukrywanie oryginalnych serwerów nazw czy potężny CDN.
 2. Cześć, Mam małą niestandardową propozycję aby objąć forum usługą CloudFlare - szczególnie, że jest to forum graficzne na którym wszelakie obrazy / grafiki to podstawa.
 3. Strona główna sztos, naprawdę wygląd PROfesjonalnie. Jedyne co mi się nie podoba to animowanie tekstu po wciśnięciu button'u w sekcji O Mnie i Umiejętności. Nie jestem przekonany co do tej fali na dole każdej z sekcji ale to tylko subiektywne odczucie (jestem ciekaw gdyby zrobić dwie fale zachodzące na siebie albo jedną i jej cień). Na ten moment fala jest trochę niezauważalna a gdy się to już ją dostrzeże zdaje się drażnić (jakaś taka nieostra krawędź). Stopka (napisy) mogłyby być nieco większe.
 4. Tpk

  Ile za przedłużenie PL?

  Domeny trzymam w OVH, wcześniej kombinowałem z AZ (młodym się było, głupim) potem Hekko z jakiś promocji ale cenowo wychodziło kosmicznie. Tutaj stabilnie zawsze tyle samo ~ 50zł za rok.
 5. Co do sprawdzania z czego korzysta strona, można to łatwo sprawdzić przy pomocy Wappalyzer (dostępne jako wtyczka do Chrome / Firefox). Inne sposoby to tak jak @Damian napisał doszukiwanie się specyficznych elementów wybranego silnika w kodzie. Odnośnie klubu piłkarskiego wszystko rozbija się o to na czym Ci zależy, czy chcesz mieć stronę z logowaniem / jakimś czatem czy zwykłą najprostszą informacyjną z jakimiś terminami rozgrywek etc.
×