Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

ramm
Czarna lista

 • Zawartość

  5
 • Punkty grafika

  0(7493 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Poziom 1
5 / 10 EXP

Reputacja

0

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. Dziękuję za kolejne zgłoszenia. Niestety wciąż nie pojawiła się praca, którą można by doszlifować i zaakceptować. @mathis zrobił najlepsze logo póki co (pod względem jakości), ale nie identyfikujemy się z nim. @Tiamin i @Alsart zaczęli kombinować we właściwym kierunku. Zachęcam do czerpania bardziej z inspiracji. Zwłaszcza tych co dodałem jako ostatnie (robota tworzą proste linie, jest on bardzo minimalistyczny; czcionka jest unikalna, nawiązuje do nowych technologii). Z niecierpliwością czekam na kolejne prace!
 2. Dodaję trochę inspiracji.
 3. Dziękuję za liczne prace! @marek_ront - troszkę mii się to kojarzy z portalem dla motocyklistów. @Pilej - niestety nie trafiłeś w moje gusta. @mathis - najbardziej PRO praca, która do tej pory wpłynęła. Sygnet używa jednak 5 kolorów - to dość dużo. Oprócz tego wywołuje on negatywne emocje (wyraz twarzy robota). @Tiamin - podoba mi się, że starałeś się uchwycić w sygnecie społeczność, nowe technologie. Niestety osobiście nie kojarzy mi się jednak społeczność z kulą ziemską. Czekam na kolejne zgłoszenia. Na tę chwilę nie ma pracy, z którą bym się identyfikował. Dziękuję!
 4. Dziękuję za pierwsze zgłoszenia. W wizualizacjach może warto zamieszczać logo zarówno bez jak i z sloganem "społeczność entuzjastów technologii". @adiig trochę chaotyczny logotyp jeśli chodzi o wyrównanie. Sygnet nie kojarzy mi się z niczym (ewentualnie router). @FrtxFlex ciekawy projekt. Z uwag krytycznych: za mały akcent na ".com.pl". Sygnet dość skomplikowany - może źle wyglądać gdy użyjemy bardzo małego rozmiaru albo np. przy nadrukach.
 5. Rodzaj pracy: Logo Tematyka: Serwis internetowy o nowych technologiach: społeczność entuzjastów technologii Dodatkowe informacje: Logo dla serwisu internetowego Serwis będzie przechodził rebranding, który łączy się ze zmianą działalności. Dotychczas zajmował się głównie opisywaniem smartfonów z systemem operacyjnym Android. Po zmianach ma zajmować się ogólnie nowymi technologiami. Zatem zrywamy z logotypem gdzie czcionka jest zbliżona do oficjalnej, a także z wizerunkiem robocika kojarzącego się z systemem Android na rzecz sygnetu kojarzącego się z nowymi technologiami i społecznością. Nie robimy lekkiej korekty logo, a raczej zwrot o 180 stopni. Nowe logo powinno bardziej akcentować "com pl" niż to obecne. Obecnie: “ - Największe Polskie Centrum Google Android” Android = system operacyjny Android Po rebrandingu: “ - społeczność entuzjastów technologii” Jak rozumieć “”? Nazwa składa się z trzech członów: android = “a robot (= machine controlled by computer) that is made to look like a human” (ź: Cambridge Dictionary) = inteligentne technologie com = community = społeczność pl = Poland = Polska Zatem w sygnecie może być wciąż robot, ale już innego typu. Kwota wynagrodzenia: 300zł Sposób wynagrodzenia: przelew - umowa o dzieło z przeniesieniem praw autorskich + rachunek (osoba prywatna) lub faktura vat (firma) Termin wykonania: do wyłonienia najlepszej pracy Kontakt: praca@ Z autorem najlepszej pracy chętnie podejmę współpracę przy przygotowaniu pełnej identyfikacji wizualnej, a także nowej szaty graficznej strony.
×