Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

tutuum
Użytkownik

 • Zawartość

  35
 • Punkty grafika

  0(7644 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1
Poziom 4
12 / 25 EXP

Ostatnia wygrana tutuum w dniu 2 Wrzesień

Użytkownicy przyznają tutuum punkty reputacji!

Reputacja

2

Informacje personalne

 • Imię
  Ania
 • Lokalizacja
  Kraków

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. O rany, nie wchodziłam tu kilka dni a tu takie projekty się pojawiły! @marus, jesteś zwycięzcą, daj mi tylko czas do jutra, aby wybrać projekt 🙂 Wszystkie są świetne.
 2. Zostawiam temat otwarty do 14.10. - zależy mi na realizacji tego zlecenia 🙂
 3. Żadna z propozycji nie jest dla mnie satysfakcjonująca - nie potrafię wybrać.
 4. tutuum

  Logo dla bloga

  Okej, czy możemy SOSNOWIECKA 32G zmieścić w jednej linii i delikatnie zmniejszyć kerning? Czuję, że to "32G" jest za drobne i przytłoczone przez pozostałe elementy. Jeśli tak to kończymy, pokochałam to okno 🙂
 5. Zostawiam zlecenie otwarte do 22.09. 🙂
 6. tutuum

  Logo dla bloga

  @Tiamin czy mógłbyś zaprezentować, jak to logo mogłoby funkcjonować w mediach społecznościowych? Głównie martwię się o miniaturki.
 7. tutuum

  Logo dla bloga

  @Tiamin Aż mi oczy zabłysły, fajne! 🙂 Zdecydowany faworyt.
 8. tutuum

  Logo dla bloga

  @Tiamin Na pierwszy rzut oka widać, że każdy element tego logo jest "z innej parafii", kwiatuszek akurat zapożyczony..:)
 9. Przedłużam temat o tydzień [do 8.09.2019 r.], dorzucam 50 zł do budżetu [250 zł]. Chciałabym, aby propozycje były mniej toporne (ostatnia od Tiamina najbardziej odpowiada mi stylem), nie chcę noży, pistoletów, pocisków, może szukajmy bardziej skojarzeń ze śledztwem, zagadką🙂
 10. tutuum

  Logo dla bloga

  Dzień dobry 🙂 Przedłużam temat o tydzień [do 8.09.2019 r.], dorzucam 50 zł do budżetu [350 zł]. Niestety żadna z przedstawionych propozycji nie skradła mojego serca. Bardzo nie chciałam ukierunkowywać Państwa, ale widzę, że idziemy w złą stronę, większość projektów wydaje mi się zbyt "formalna" (dodam też, że mi się moje miejsce w żaden sposób nie kojarzy z sosną czy szyszką, to tylko nazwa ulicy jeśli miałabym podpowiedzieć jakąś roślinę, którą można wykorzystać to chabry, bo to Bronowickie Ogrody, "osiedle maków i chabrów"), poszperałam w sieci i zamieszczam przykłady fajnych w moich oczach logo, które stylem przystają do wizji mojego bloga.
 11. tutuum

  Logo dla bloga

  @Scott_Bredford Całkiem podoba mi się logo w takiej formie, jakie widnieje na samym dole - może to jest kierunek, bez sygnetu, tylko sam logotyp. Mam tylko wrażenie, że to zaokrąglone pole z "32G" nie pasuje do stylu napisu.
 12. Przedłużam zlecenie o kolejny tydzień (do 1.09.2019 r.).
 13. tutuum

  Logo dla bloga

  Przedłużam zlecenie o kolejny tydzień (do 1.09.2019 r.), bo bardzo zależy mi na tym logo, a propozycje nie są satysfakcjonujące. Są prace dobre jeśli chodzi o estetykę wykonania, natomiast kojarzą mi się z logo dla nieruchomości, ot dla budynku bez duszy! Przypominam, ze budżet zlecenia to 300 zł.
 14. tutuum

  Logo dla bloga

  Dla mobilizacji dorzucam 100 zł do budżetu zlecenia - dla zwycięzcy mam 300 zł.
 15. @Tiamin Dobrze, kończymy 🙂 Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej.
×