Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

gasiorcodeman
Użytkownik

 • Zawartość

  12
 • Punkty grafika

  0(7846 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Poziom 2
3 / 5 EXP

Reputacja

1

Informacje personalne

 • Imię
  Łukasz
 • Lokalizacja
  Piła

Społeczność

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. Dziękujemy wszystkim za propozycje. Wybieramy @wisnievskikarol, mała modyfikacja i na pewno się dogadamy 🙂 Odezwę się na priv.
 2. Informacja do wszystkich osób piszących tutaj i na priv. Na chwilę obecną najbardziej podoba nam się propozycja @wisnievskikarol. Jednakże chcemy poczekać do końca jutrzejszego dnia z ostateczną decyzją. Byżmoże ktoś nas jeszcze zaskoczy.
 3. Dobrze gdyby to były 3 oddzielne symbole, nie mogą być połączone strzałkami ponieważ w wersji mobilnej będą musiały być jeden pod drugim (no chyba, że wersja pionowa i pozioma). W wersji bez strzałek muszą być jakieś numerki. Kolory niemieckiej flagi raczej odpadają, odzienie szarości są zdecydowanie lepsze. Jako drugi symbol może być np banknot lub monety, a jako trzeci zaznaczony checkbox. Co do pierwszego symbolu sam nie jestem pewien, kalkulator niby jest okej ale nie do końca do mnie przemawia. Pozdrowienia. I generalnie okręgi nie pasują do strony, raczej muszą to być kształty takie jak prostokąty i kwadraty.
 4. Dziękuję bardzo za propozycję ale to jednak nie to. Za dużo detali w tych symbolach i za mała czytelność w kontekście naszego procesu realizacji. Ale dziękuję bardzo za czas. Generalnie myślałem o czymś bardziej modułowym i minimalistycznym.
 5. Rodzaj pracy: infografika Tematyka: Proces realizacji zlecenia Dodatkowe informacje: Potrzebujemy prostej, minimalistycznej i profesjonalnie wyglądającej infografiki. Musi ona obrazować 3 etapy procesu współpracy z NATIVESERVICE: 1. Wycena >>> 2. Płatność >>> 3. Realizacja. Fajnie gdyby była transparentna. Musi wyglądać dobrze zarówno na komputerach jak i smartfonach (musi być czytelna). Kwota wynagrodzenia: 50 zł Sposób wynagrodzenia: PayPal lub przelew tradycyjny. Termin wykonania: Im szybciej tym lepiej. Kontakt: Forum Adres strony internetowej https://nativeservice.pl grafika musi pasować do strony. Pozdrawiam
 6. Witam wszystkich i dziękuje za zaangażowanie. @JustABox - ta propozycja spodobała nam się najbardziej. Proszę o kontakt PW. @yogimonster - Pomysł chyba najciekawszy, ale wykonanie podobało nam się najmniej. @Michał Hoinka - Ostatnia wersja na PW naprawdę dobra, będziemy pamiętać o tym przy następnej kampani możliwe, że się skontaktujemy w celu wykorzystania. @Blaza - bardzo ciekawy pomysł i motyw. Po kilku małych poprawkach również nadało by się na przyszłe kampanie reklamowe. Dziękujemy i pozdrawiamy. NativeService
 7. @PatrycjaPe Witam serdecznie. Dziękuję za narzędzie do sprawdzania obrazów. Przydało mi się. Ilość tekstu nie jest za duża (bynajmniej wg tego). Co do skuteczności poza narzędziami facebooka istnieją jeszcze inne. Wystarczy mi Google Analytics oraz Google Tag Manager. Dziękuje za wskazówki i pozdrawiam.
 8. Rodzaj pracy: Grafika do reklam na FB. Tematyka: Tłumaczenia Polsko Niemieckie Dodatkowe informacje: Pełna dowolność, jedyna koncepcja jaką mam w głowie to jakieś przyciągające uwagę zdjęcie. Musi zawierać hasła: - Polsko - Niemieckie Tłumaczenia ONLINE, - Darmowa wycena w 15 minut. No i niech pasuje "klimatem" do naszej strony: https://nativeservice.pl Kwota wynagrodzenia: 50 zł Sposób wynagrodzenia: PayPal, przelew tradycyjny Termin wykonania: - Kontakt: Forum i PW.
 9. Dziękujemy wszystkim bardzo za pracę i zaangażowanie. Po długim namyśle zdecydowaliśmy o wybraniu propozycji od @diov. Pozdrawiamy
 10. Witam ponownie, do osób których projekty najbardziej nas zainteresowały został wysłany feedback na PW z informacją w jakim kierunku miałyby zostać poprawione grafiki (to ciągle jeszcze nie to). Jednakże wciąż czekamy na ciekawe propozycje. Pozdrawiamy i dziękujemy za zaangażowanie.
 11. Witam Dziękujemy bardzo za wysłane propozycje zarówno tutaj jak i na pw oraz zaangażowanie. Podoba nam się zastosowany tutaj minimalizm (możliwość adaptacji do gradientowego tła). Jednakże po ustaleniach stwierdziliśmy, że najbardziej kojarzący się z tłumaczeniami motyw "dymków" niespecjalnie pasuje do charakteru naszych stron www. Zastanawialiśmy się nad motywami przewodnimi oraz całokształtem. Podobają nam się takie motywy jak: - mapy (Polska i Niemcy - nie świadczymy usług na cały świat), - drzewa - korzenie (nawiązanie do native'a), - piórka, liście, - profil twarzy kobiety - głównym specem od tłumaczeń jest kobieta 😉 Dla chętnej osoby proponujemy również przerobienie motywu "map" na naszych stronach na coś zdecydowanie bardziej profesjonalnego, ale w tym stylu (zależy nam na ich zachowaniu). Kwestia finansowa do uzgodnienia.
 12. Rodzaj pracy: [Wspólna grafika (logo)] + [domena (3 różne)] - dla marki z branży tłumaczeń. Tematyka: Tłumaczenia - język polski, język niemiecki. WAŻNE: wykonywane tylko przez native speakera. Dodatkowe informacje: NativeService.pl - główny produk (matka) - serwis wykonuje tłumaczenia i usługi. deTlumacz.pl - subprodukt - serwis wykonuje wyłącznie tłumaczenia dla klienta polskiego. servicePol.de - subprodukt - serwis wykonuje wyłącznie tłumaczenia dla klienta niemieckiego. Dodaję zrzut deTlumacz.pl, polnischeruebersetzer.de ten sam szablon, z innym motywem kolorystycznym (polska flaga). nativeservice.pl - dostępny w sieci. Pełna dowolność - generalnie preferujemy prostotę, ale jesteśmy otwarci na propozycje. Musi to być coś delikatnie kontrowersyjnego. Kwota wynagrodzenia: 150 zł, w przypadku najciekawszych dla nas pomysłów możliwość negocjacji. Sposób wynagrodzenia: PayPal lub przelew tradycyjny. Termin wykonania: 7 dni. Kontakt: lukasz.gasiorowski92@gmail.com
×