Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

gasiorcodeman
Użytkownik

 • Zawartość

  3
 • Punkty grafika

  0(7853 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Poziom 1
3 / 10 EXP

Reputacja

0

Informacje personalne

 • Imię
  Łukasz
 • Lokalizacja
  Piła

Społeczność

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. Witam ponownie, do osób których projekty najbardziej nas zainteresowały został wysłany feedback na PW z informacją w jakim kierunku miałyby zostać poprawione grafiki (to ciągle jeszcze nie to). Jednakże wciąż czekamy na ciekawe propozycje. Pozdrawiamy i dziękujemy za zaangażowanie.
 2. Witam Dziękujemy bardzo za wysłane propozycje zarówno tutaj jak i na pw oraz zaangażowanie. Podoba nam się zastosowany tutaj minimalizm (możliwość adaptacji do gradientowego tła). Jednakże po ustaleniach stwierdziliśmy, że najbardziej kojarzący się z tłumaczeniami motyw "dymków" niespecjalnie pasuje do charakteru naszych stron www. Zastanawialiśmy się nad motywami przewodnimi oraz całokształtem. Podobają nam się takie motywy jak: - mapy (Polska i Niemcy - nie świadczymy usług na cały świat), - drzewa - korzenie (nawiązanie do native'a), - piórka, liście, - profil twarzy kobiety - głównym specem od tłumaczeń jest kobieta 😉 Dla chętnej osoby proponujemy również przerobienie motywu "map" na naszych stronach na coś zdecydowanie bardziej profesjonalnego, ale w tym stylu (zależy nam na ich zachowaniu). Kwestia finansowa do uzgodnienia.
 3. Rodzaj pracy: [Wspólna grafika (logo)] + [domena (3 różne)] - dla marki z branży tłumaczeń. Tematyka: Tłumaczenia - język polski, język niemiecki. WAŻNE: wykonywane tylko przez native speakera. Dodatkowe informacje: NativeService.pl - główny produk (matka) - serwis wykonuje tłumaczenia i usługi. deTlumacz.pl - subprodukt - serwis wykonuje wyłącznie tłumaczenia dla klienta polskiego. servicePol.de - subprodukt - serwis wykonuje wyłącznie tłumaczenia dla klienta niemieckiego. Dodaję zrzut deTlumacz.pl, polnischeruebersetzer.de ten sam szablon, z innym motywem kolorystycznym (polska flaga). nativeservice.pl - dostępny w sieci. Pełna dowolność - generalnie preferujemy prostotę, ale jesteśmy otwarci na propozycje. Musi to być coś delikatnie kontrowersyjnego. Kwota wynagrodzenia: 150 zł, w przypadku najciekawszych dla nas pomysłów możliwość negocjacji. Sposób wynagrodzenia: PayPal lub przelew tradycyjny. Termin wykonania: 7 dni. Kontakt: lukasz.gasiorowski92@gmail.com
×