Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

eRTTe
Użytkownik

 • Zawartość

  5
 • Punkty grafika

  0(8305 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Poziom 1
5 / 10 EXP

Reputacja

0

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. kyku - dzięki za propozycję, praca ładna, ale bardziej pasuje właśnie na jakiś billboard niż na stronę www.
 2. Dzięki za kolejne propozycje. dawid_modelu - proste i ładne, zastanawiam się, czy kolorystycznie będzie pasować, myślę również, czy logo nawiązuje do tematyki. Jak wygląda pozwolenie na użycie tych aut na grafice? Nie chciałbym pokazywać aut konkretnej marki - jak tutaj. Pilej - nie pasuje mi ten styl do strony.
 3. Dziękuję za obecne propozycje. marus - nie kojarzy mi się z tematyką, + za prostotę. Virtual Studio - niestety odpada. krystekswag - ładne, zastanawiam się, czy będzie pasować.
 4. Rodzaj pracy: Logo na stronę www i fb oraz grafika na fb Tematyka: Strona z ogłoszeniami samochodów na sprzedaż Dodatkowe informacje: Jak wyżej. Strona to StrefaAut.pl (można zobaczyć jak to kolorystycznie wygląda). W logo napis: "StrefaAut.pl". Slogany możliwe do użycia: "Dodaj ogłoszenie i sprzedaj auto. Nie czekaj. To proste.", "Chcesz sprzedać auto? Nie czekaj. Dodaj ogłoszenie i sprzedaj auto. To proste." lub własny. Kwota wynagrodzenia: 150zł Sposób wynagrodzenia: przelew Termin wykonania: do 23.02.2020 Kontakt: email
×