Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

konto do usunięcia
Użytkownik

 • Zawartość

  836
 • Punkty grafika

  110(64 miejsce w rankingu)
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Zawartość dodana przez konto do usunięcia

 1. Przez 8 lat w matrycach sporo się zmieniło m.in. nasycenie kolorów, kontrast etc. Kupno nowego monitora rozwiąże twój problem - kiedyś miałem ten sam dylemat.
 2. wybierając kolory grafik sugeruje się barwami jakie są wyświetlane na jego ekranie - posiadając np. stary monitor z matrycą TN, nic nie zrobisz w tym przypadku, gdyż wina leży po stronie sprzętu.
 3. Ani razu nie słyszałem o sytuacji, w której rekruter pytałby się kandydata o szkołę średnią lub ukończone kursy - głównie liczy się portfolio oraz poziom języka angielskiego tak jak wspomniała Patrycja. Zrozumcie, że zadaniem studiów nie jest zapewnienie komuś przyszłości, w której będzie zarabiał miliony z tego powodu, że ukończył szkołę wyższą, lecz uświadomienie mu o rzeczach, o których z pewnością nie dowie się na przystanku autobusowym, a to czy student wykorzysta niektóre zagadnienia to już jego problem ? Osoba nie wykorzystująca odpowiednio tą chwilę jedynie marnuje swój czas, gdyż jest to najlepszy moment, w którym można poznać sporo nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach oraz w ich gronie rozwijać swoje umiejętności i nabywać nowe. @Granaat będąc na twoim miejscu, wybrałbym najlepsze liceum/technikum o profilu informatycznym albo graficznym (w zależności od miasta, ocen i testu gimnazjalnego) i skupił się na TU i TERAZ. Ciesz się ze swojej młodości i nie szarżuj tak daleko ? Praca Ci nie ucieknie, a tymczasem skoncentruj się na odpowiednim wykształceniu, zdobywaniu kontaktów i nabywaniu dalszych skillów w grafice komputerowej, a na pewno osiągniesz coś w przyszłości jak to ująłeś ?
 4. konto do usunięcia

  Logo piwko

  jakieś logo jest, ale powiedz nam o swoim wkładzie własnym ?
 5. Pomijając kwestię, że temat jest w nieodpowiednim dziale, czego od nas oczekujesz? Jesteś zleceniodawcą, a on zleceniobiorcą, więc sprawy związane z wykonaniem zlecenia powinniście załatwiać między sobą. Osobiście uważam, że jest to nie fair wobec tego grafika ?
 6. konto do usunięcia

  Animacja

  Do tego typu animacji, polecam adobe animate. Poradników do niego jest wiele, wystarczy tylko zapytać się google i wpisać odpowiednie hasło. Kiedyś próbowałem w tym programie tworzyć animacje za pomocą myszki - da się, ale jednak wygodniej jest z tabletem graficznym ?
 7. Sygnet jest przeciętnie wykonany, a przede wszystkim słabo zaprojektowany jak na twoje umiejętności. Poza tym, wydaję mi się, że kolory mogłyby być ciekawsze, bo te są nijakie? ? Jak dla mnie, jest to praca na poziomie osoby początkującej, która dopiero co zaczęła przygodę z identyfikacją wizualną. Pracuj dalej ?
 8. bardziej zastanawiałbym się nad tym, skąd Pani Kopacz wie, że ludzie rzucali kamieniami w dinozaury przez miesiąc lub dwa ?, a nie przez rok czy inny okres czasu ? W skrócie, polityków nigdy nie ogarniesz.
 9. w tym przypadku, jest to możliwe w Paint'cie. Wybierasz narzędzie to tworzenia prostych i lecisz ?
 10. konto do usunięcia

  P4U

  początkującym raczej nie jesteś ? Ogólnie prace są ok, niektóre trochę gorsze i lepsze, aczkolwiek postaraj się popracować jeszcze nad światłem, materiałami i ciekawszą perspektywą. Co do lustra, to może krzywo ustawiłeś bryłę? ale zmienia tego faktu, że miło patrzy mi się na twoje rendery ?
 11. Cześć, Pytanie raczej jest skierowane do tych osób, które już pracują w zawodzie frontend developera. Otóż na jakim poziomie powinien znajdować się kandydat na juniora, aby miał większą pewność dostania się do firmy np. ready4s, netguru czy 10clouds ? ? Jedynie wiem, że taka osoba powinna ogarniać przede wszystkim html, css/sass, rwd, scrum, gita i jakiegoś frameworka, ale nigdzie nie ma informacji na jakim konkretnie poziomie ? Poza tym, opłaca się pchać w aplikacje mobilne? Przeglądając takie strony jak pracuj.pl, rzadko można napotkać oferty pracy dla osób pracujących w tej dziedzinie - szczególnie dla junior/iOS developera?
 12. Tym razem nie zastosowałeś tylu efektów, co wcześniej, ale nadal nie wziąłeś pod uwagę wszystkich wskazówek, jakie zostały Ci powyżej podpowiedziane. Zgaduję, że użyłeś gotowych fontów do zrobienia tej pracy i twój wysiłek ograniczył się do ustalenia pozycji napisów, które ponadto nie jest dobrze zrobione. Spróbuj wziąć zwykłą kartkę papieru i narysuj coś na niej kilka/kilkanaście razy, jeśli efekty nie będą Ciebie usatysfakcjonować. Nie przechodź od razu do programu (w przypadku braku tabletu graficznego), bo tracisz jedynie swój czas. Przede wszystkim, musisz wszystko rozplanować, a potem zrealizować, a nie na odwrót ? Wiadomo, że pierwsze prace graficzne nigdy nie sprawią super zachwycenia u kogoś typu wow. Również zdaję sobie sprawę, że osiągnięcie pewnego poziomu wymaga bardzo dużo czasu i poświęcania, ale postaraj się spędzić nad tworzeniem w PS/AI/Corelu conajmniej 30min z totalnym skupieniem na tym, co aktualnie robisz. W przypadku zaprezentowanej przez Ciebie pracy, można ją wykonać w przeciągu 10 minut na poziomie amatorskim wraz z pomocą google jak wykrzywić tekst. Baw się grafiką dalej, szukaj inspiracji, ucz się, a efekty zauważysz niedługo. Przykład:
 13. niestety jest to problem bez rozwiązania. Gdyby ktoś już wcześniej wpadł na jakiś pomysł, to już dawno nie byłoby plagiatów etc.
 14. Świetnie wygląda pająk/ptasznik ? Gdybyś go jeszcze uprościł jak robi to Khisnen ew. DaseDesigns to byłoby mega ? Natomiast smok wydaje się "płaski". Sądzę, że jest trochę przekombinowany. Pracuj dalej, a efekty będą coraz bardziej widoczne ?
 15. bardzo podoba mi się layout, ale wg mnie elementy w sekcji see our projects i what customers... są po prostu za duże - w szczególności w tej ostatniej. Poza tym coś cienie i glowing mi nie podchodzi. Reszta ?
 16. konto do usunięcia

  bity.

  a mi tam się podoba. Tylko trochę za bardzo przesadziłeś z basami i na początku zbyt długo się rozpoczyna 0:00-0:16 ?
 17. Stworzyłeś temat w nieodpowiednim dziale ? https://grafinity.pl/forum/39-zlecenia/ Przede wszystkim, musisz określić czy zlecenie jest płatne/bezpłatne, aczkolwiek zgaduję, że chodzi Ci o drugą opcję, ponieważ nie podałeś żadnego wynagrodzenia. Jeśli masz na myśli mascot logo, to wątpię, aby ktoś wykonał Ci je za darmo ? // aktualizacja jednak na grafinity wykonywane są tylko zlecenia płatne.
 18. Animacje nie są jakieś skomplikowane - zabawa z perspektywą oraz displacement map. Sorki za brak odpowiednich pojęć, ale już trochę lat minęło od mojej przygody z aae. I tak, można przenieść warstwy z ps do ae - poradniki masz na necie. Poniżej masz zaproszenie na discorda motion designerów, którzy na pewno będą potrafili odpowiedzieć na twoje pytania odnośnie tego tematu: https://discord.gg/RPQPfaP
 19. Nie znam takiej osoby, ale może to ci pomoże, jeśli tego nie widziałeś: https://pineconedream.com/2017/02/17/10-things-to-like-dislike-about-iskn-slate-2-a-review/
 20. Teraz prawidłowo wczytuje stronę, ale wcześniej wyglądało to tak jak na jednym z twoich projektów:
 21. Cześć, Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że ocenianie składni czy poprawności kodu pozwolę sobie odpuścić, bo nie jest to moja dziedzina, więc... białe paski po obydwu stronach są zrobione specjalnie czy nie miałeś takiego zamiaru? Zgaduję, że jest to druga opcja ze względu na inny kolor bg w sekcji "Who the f!@# am I?". Co do nagłówka, proponuję abyś zmienił owe zdanie na coś innego, jeśli chcesz być brany na poważnie. Poza tym, opis w j.angielskim należy poprawić, bo nie jest w 100% logicznie napisany np. [...] The passion about programming started when i was around 13 years old, where I tried [...] on the famous CMS [...] Lecimy dalej: "What I use" - nic nie rozwinąłeś na temat swoich umiejętności. Nie rozumiem po co podpisałeś poszczególnie ikony, jeśli są już opisane. Realizacje - brak nagłówka, więc na pierwszy rzut oka nie widać gdzie co się rozpoczyna, brakuje mi bardziej szczegółowego opisu na temat prac, natomiast podoba mi się, że umieściłeś odnośnik do kodów. Kontakt - bardzo małe pola tekstowe, a placeholders'y są w połowie ucięte. Jeśli masz githuba (a masz) i inne konta na mediach społecznościowych, to podziel się taką informacją z osobą odwiedzającą twoją stronę www. Ogólnie pod względem wizualnym strona trochę kuleje. Wszystko wydaje się trochę za duże (ikony, odstępy), a za to obrazy poglądowe twoich pozostałych prac są zbyt małe + font mógł być lepiej dobrany. Tyle ode mnie ?
 22. Cześć, tak, jak najbardziej nadaje się dla osoby początkującej i średnio-zaawansowanej. Jedynie należy wspomnieć, że wersja Intuos Draw nie posiada multi-touch'a ?
 23. jak na logo, pow. praca ma zbyt dużo szczegółów. Nawet w tym rozmiarze, nie widać co znajduje się na opakowaniu/ubraniu. Poza tym, kolory są słabo dobrane ? Chętnie zobaczyłbym twoje prace z fotomanipulacji, jeśli są aż tak dobre ?
 24. konto do usunięcia

  bity.

  jak dasz 500 zł, to mogę wypożyczyć Ci g-tracka wraz z moim seksownym głosem ?
×