Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Dzisiaj
 2. Wczoraj
 3. tanuki

  Moja galeria UI

  Brakuje cienia górnego w drawerze i pod "headerem" aplikacji, tej jaśniejszej sekcji na górze ekranu, a na białym ekranie białej.
 4. waldekz

  Photoshop grafika

  Jeśli chodzi o tego typu animację latających brudów to możesz zrobić to w samym Photoshopie, używając różnych pędzli i edytując je. Potem na osi czasu przemieszczasz je po obrazie i masz animację.
 5. GleksON

  Trochę ikon

  nawet spoko jak na portfolio
 6. Filip Kuc

  Trochę ikon

  Wygląda wporzadk, proste i przejrzyste.
 7. Na początek ikonki na potrzeby portfolio 🙂
 8. Pierwsza bardzo fajna, tylko nie wiem czy ten efekt ziarna nie jest za mocny. Na drugi ta Japonka jakaś taka za ciemna wyszła. Te wstążki na głowie jakoś dziwnie wyglądają.
 9. Ostatni tydzień
 10. Hej, co sądzicie o tych pracach z efektem przed i po? piszcie swoje uwagi
 11. 7GFX

  Plakietki na forum

  Coś takiego mogę zaproponować, robione kiedyś pod inne fora ale nie zostały wykorzystane.
 12. tanuki

  Moja galeria UI

  O kurde całkiem nieźle, przyczepić się mogę do kontrastu, bo jasny szary na jasnym szarym nie jest w 100% czytelny, również ten gradient w buttonach jest brzydki i nie pasuje kompletnie. Może zmienić lekko krycie, żeby nie kuło to w oko, szczególnie na karcie bankowej, bo te końcowe cyfry też kiepsko widać. Ale no progress duży zrobiłeś.
 13. Owszem, jednak tyle tutoriali jest w internecie, na youtube i innych forach, że wszystko da się znaleźć, tylko trzeba chcieć. Ale oczywiście jest łatwiej zapytać i czekać aż ktoś poda gotowe na tależu (ta osoba też musi to znaleźć w przypadku jeśli nie pamięta jak się daną rzecz robi). Również dałem odpowiedź jak to zrobić.
 14. Picolor

  Logo dla firmy

 15. _jiaozi

  Logo dla firmy

 16. lupus

  Digit@l

  #8 Typo: Ryo Gothic Plus, Trade Gothic Next Kolor: 648C, 485C Retina: https://i.imgur.com/Ja0cXWP.png https://i.imgur.com/OH4vCbn.png https://i.imgur.com/LK4hjuT.png EN: https://i.imgur.com/FRlGPhy.png Animacja HD: https://i.imgur.com/f3opwYK.gif
 17. Zapraszam na mój kanał Youtube, w którym przedstawiam tutoriale dotyczące Photoshopa i Lightrooma. Na dzień pisania tego posta jest ponad 100 filmów dotyczących między innymi: retuszu, zmiany kolorów, tworzenia napisów i innych efektów graficznych. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia i zapoznania się z zawartością. https://www.youtube.com/channel/UCzl3i_J_Ezhm6fljGvJGksA Pozdrawiam Waldek
 18. SOBCHUCK

  Photoshop grafika

  Tutaj masz paczkę takich tekstur do AE, zawsze na skróty można. Pobierasz i ustawiasz odpowiedni typ warstwy.
 19. Restive

  Photoshop grafika

  Myślę, że taki efekt (w formie animacji oczywiście) uzyskasz przy pomocy programu pokroju Adobe AfterEffects lub innego do tworzenia animacji. Szczerze to sam nie siedzę w animacjach, więc z konkretnym przebiegiem tworzenia takich "pyłków" niestety nie jestem w stanie pomóc, aczkolwiek myślę, że na tym forum jest sporo doświadczonych osób, które akurat w tej dziedzinie siedzą i są w stanie pomóc. Od siebie polecam oglądać jakieś poradniki, szczególnie te zagraniczne, gdyż chyba najwięcej idzie z nich wynieść. Tutaj przykładowo poradnik do tworzenia tych "pyłków" o ile oczywiście dobrze zrozumiałem, że to miałeś na myśli - How To Create Atmospheric Particles in After Effects.
 20. Tr1x

  Logo dla firmy

  Moja propozycja w dwóch wersjach. Logo składa się z odwróconej litery "b" oraz litery "n", pod spodem napis "BARWA NADRUKI". Wszelkie poprawki możliwe. Jakieś komentarze do proponowanych prac? Jest jakiś faworyt? Pozdrawiam 🙂
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×