Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów '[płatne]' .Więcej opcji wyszukiwania

 • Wyszukaj za pomocą tagów

  Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
 • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

 • Galeria prac
  • Webdesign
  • Identyfikacja wizualna
  • Rysunki i fotomanipulacje
  • Fotografia
  • DTP
  • 3D
  • Grafika forumowa
  • Tapety
  • Inne
 • Poradniki i pytania
  • Zadaj pytanie
  • Teoria
  • Praktyka
  • Pliki do pobrania
 • Zlecenia i oferty
  • Zlecenia+
  • Zlecenia
  • Oferty sprzedaży i grafików
  • Oferty pracy
 • Tworzenie stron www
  • Zagadnienia webmasterskie
  • Hostingi i domeny
  • Pokaż swoją stronę internetową
 • Forum Grafinity.pl
  • Ogłoszenia
  • CZARNA LISTA - Oszustwa i plagiaty
 • Pozostałe
  • Rozmowy
  • Archiwum

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które...


Data utworzenia

 • Od tej daty

  Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

 • Od tej daty

  Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

 • Od tej daty

  Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Lokalizacja


Specjalizacja


Strona WWW


Facebook


Behance


Dribbble


DeviantArt

Znaleziono 28 wyników

 1. Rodzaj pracy: Plakat imprezy muzycznej Tematyka: Muzyka, impreza, klub, festiwal Dodatkowe informacje: Dostosowany do druku na plakietkę oraz promocji w Internecie. Kwota wynagrodzenia: 50-100zł Sposób wynagrodzenia: Przelew internetowy, Termin wykonania: do połowy sierpnia, Kontakt: pw, mail: spokourwis@gmail.com, gg:8257225, FB: https://www.facebook.com/partypeoplemusicpoland/?ref=br_rs Format taki by można było zedytować napisy, datę itp w razie zmian. Witam, do zaprojektowania plakat imprezy muzycznej, która odbędzie 14 września 2019. Chcielibyśmy aby na plakacie zawarte były informacje takie jak. Nazwa: Party People Music 11 - EDM MINI FESTIVAL Miejsce: Kamieniołom Limanowa Data: Sobota 14.09.2019 Podpis: DJ MANIEK, DJ KRZYCHU, KAMY Napis gdzieś poniżej: Efekty! Wizualizacje! Najlepsza muzyka! Wstęp wolny! Motywy imprezowe, festiwalowe, letnie (fajerwerki, efekty itp), muzyczne. Poniżej w linku prezentacja poprzednich plakatów naszych imprez. Można się zainspirować. https://www73.zippyshare.com/v/0t2FabWG/file.html Dziękuję za prace🙂 Korzystając z okazji mam też zapytanie czy znacie kogoś kto potrafi lub potraficie robić takie montaże wideo z intrami z napisami , w tle muzyka itp 🙂 ? Powodzenia! EDIT: Data zmieniona z polecenia autora tematu.
 2. Rodzaj pracy: Herb Tematyka: Sport, piłka nożna, drużyna, orlik Dodatkowe informacje: Kolory: Zielony i niebieski, Nazwa: Okole Squad, Data założenia 2017r. Kwota wynagrodzenia: 100 zł Sposób wynagrodzenia: przelew Termin wykonania: Do 20 sierpnia Format: Najlepiej wektor Styl: Raczej nowoczesny. Ogólnie jestem otwarty na propozycje, kształt herbu raczej dowolny. Drużyna jest zlokalizowana w Bydgoszczy nad kanałem bydgoskim więc może też to być jakaś wskazówka. Unikać generatorów. 🙂 Proszę o podsyłanie propozycji 🙂 Może być podobny styl.
 3. Rodzaj pracy: Logo/Sygnet Tematyka: CRM Kwota wynagrodzenia: 50 zł Sposób wynagrodzenia: przelew Kontakt: PW Dodatkowe informacje: Logo będzie znajdować się w dwóch miejscach, trzeba to również uwzględnić ponieważ są różne tła. Natomiast logo które znajduje się na drugim obrazku może być całe białe. Proszę o podsyłanie propozycji 🙂
 4. Dzień Dobry Korzystałem już raz z tego forum, jestem wypłacalny w 100%.Potrzebuję następnego projektu. Projekt: Logo gospodarstwa ogrodniczego + wizytówka + aktualizacja etykietki. Zacznijmy może od logo. Nazwa gospodarstwa: Gospodarstwo Zdrowy Ogród Profil produkcji: Głównie owoce borówki ale z planami na przyszłość zaistnienia też w innych rodzajach upraw. Jak to widzę: Przede wszystkim moja produkcja opiera się na wykorzystywaniu naturalnych nawozów i nie stosowaniu środków ochrony roślin, dlatego tez chciałbym aby w jakiś sposób logo do tego nawiązywało,(stąd nazwa Zdrowy Ogród) jak wspomniałem produkuję głównie borówkę ale też zaczynam w innych gatunkach więc trzymanie się tylko motywu borówki nie jest konieczne. Lepiej widziałbym logo które odnosi się do ogółu ogrodnictwa/sadownictwa.Chciałbym alby logo było charakterystyczne, łatwo rozpoznawalne, by klientom utkwiło w głowach, by miało jakiś metaforyczny przekaz.Proszę by było w kilku rozdzielczościach, ew. dogadamy się co do szczegółów już jak wybiorę zwycięzcę. Proponuję za logo 200PLN Wizytówka: Tutaj większych problemów nie będzie, logo, adres strony www, dane kontaktowe.Dane podam po wyłonieniu zwycięzcy. Edycja etykiety: Mam etykietę na opakowania, będzie trzeba do niej dodać logo, poprawić dane, etykieta w formacie psd. więc kto ma fotoshoopa ten szybko ogarnie Za wizytówkę + edycję etykiety proponuję 100PLN Sposób wynagrodzenia: Pieniądze wysłane przelewem. Czas realizacji: Im szybciej tym lepiej, chciałbym sprawę zamknąć do końca czerwca tak by drukarnia miała jeszcze czas wydrukować i dosłać Kontakt: zapraszam na pw: potem możemy kontaktować się mailem.
 5. Tematyka: Konkurs na projekt koncepcyjny opakowania. Konkurs dla osób kreatywnych, pomysł dotyczący wyglądu opakowania zbiorczego na włosy wykorzystywane w zabiegach przedłużania włosów, wraz z możliwą wariacją kształtu zawartości. ( Katalogów, opakowań wewnętrznych. ) * Atrakcyjnośc opakowania jest istotna jednak koszt jego wykonania nie jest czynnikiem pomijanym. WYTYCZNE: Opakowanie ma zawierać przedziałki/miejsce na: 1. włosy pakowane w mniejsze opakowania foliowe-próżniowe - wymiar będzie dostosowany do projektu opakowania. Opakowanie zbiorcze ma zawierać od 1 do 6 opakowań grubości ~ 0,6cm. 2. materiały reklamowe - dwa mini katalogi. (Klient/Fryzjerka) 3. opakowanie z elementami mocującymi. (ringi/tulejki) Opakowanie ma być przystosowane do wieszania go na hakach systemu spacewall. Rodzaj opakowania: sztywne z możliwymi okienkami lub w całości z tworzywa sztucznego z wkładką tekturową. Długość wiszącego opakowania nie może przekraczać 60cm, szerokość 15cm, a grubość 8cm. Opakowanie ma prezętować się nowocześnie. Projekt dotyczy samego kształtu opakowania, opakowanie może zostać pokryte przykładową grafiką jednak nie ma takiej konieczności. NAGRODA: Dla wybranego projektu nagrodą jest 250zł oraz pierwszeństwo w przyjęciu zleceń na pozostałe prace graficzne związane z projektem: Opracowanie grafiki opakowania, materiałów reklamowych, ulotek, grafik internetowych, oraz stałą współpracą polegającą na pierwszeństwie w kolejnych zleceniach związanych z pracami graficznymi. Z uwagi na powyższe prosimy zainteresowanych o przesyłanie wraz z pracami konkursowymi swoich portfolio oraz przykładowej wyceny. Dodatkową nagrodą dla zwycięskiego projektanta wykonującego również grafikę będzie możliwość wymienienia go z imienia i nazwiska w katalogu dołączonym do produktu oraz na stronie produktu. Zwycięski pomysł na opakowanie wymagać będzie przedstawienia go w zwymiarowanej formie projektu technicznego - na potrzeby konkursu dopuszczalna jest dowolna forma może być to zarówno projekt komputerowy jak i odręczne szkice. Kwota wynagrodzenia: 250zł Sposób wynagrodzenia: przelew Termin wykonania: do 01.04.2019 Kontakt: konkurs@hairo.pl UWAGA! Ogłoszenie zostało zamieszczone także na czterech innych forach związanych z grafiką.
 6. Tematyka: Produkcja, sprzedaż owoców borówki amerykańskiej Dodatkowe informacje: W nazwie powinno się znajdować ''Gospodarstwo Ogrodnicze" lub "G. O." nazwa "Blue Fields". Logo powinno być o tematyce borówki, pola jak poniżej na obrazkach. Kwota wynagrodzenia:300 zł Sposób wynagrodzenia: Przelew Termin wykonania:1.03.2018 Kontakt: Priv Witam, niżej kilka obrazów które Was naprowadzą, najbardziej podoba mi się nr. 4,5,6 i 7. Może oczekuję za dużo wiec mnie zlinczujcie ?. Jak widać logo może być okrągłe lub elipsa, kolory wykorzystane mogą być wszystkie z delikatnym naciskiem na (niebieski, fiolet, granat, zieleń). Ktoś się podejmie ? ?
 7. Rodzaj pracy: Projekt, ilustracja budowli, widok z przodu i z góry wystarczy Tematyka: dowolna Dodatkowe informacje: Najlepiej aby to miało formę kuli jak tu: https://www.google.com/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fwww.projektswiat.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F03%2FIMG_0623.jpg&imgrefurl=http%3A%2F%2Fwww.projektswiat.pl%2F2016%2F03%2Fszanghaj-w-2-dni-co-zobaczyc%2F&docid=y33X5AdJJ449XM&tbnid=sm9K2HUq8qh-NM%3A&vet=10ahUKEwjb7dHotr3gAhWsp4sKHQvmAkIQMwhKKAswCw..i&w=768&h=576&bih=913&biw=1280&q=budowla szklana kula&ved=0ahUKEwjb7dHotr3gAhWsp4sKHQvmAkIQMwhKKAswCw&iact=mrc&uact=8 lub formę https://www.freepik.com/free-vector/historical-modern-buildings-illustration_3794902.htm Wiem, że kwota jest mała dlatego nie chcę aby to było super perfekcyjnie ( potrzebny mi taki zarys do projektu ) mogą być to wykonane same linie plus kolor imitujący szkło nawet może być tak jak tu https://www.google.com/search?q=sketch+building&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjftLest73gAhXnlIsKHU_VDCoQ_AUIDigB&biw=1280&bih=913#imgrc=5SLhtd3bk4BLzM: Jeśli ktoś ma fajny inny pomysł stworzenia budynku, ( to ma być budynek widokowy, INFOBOX ) to jak najbardziej czekam na propozycje ? - Kwota wynagrodzenia: 30 zŁ Sposób wynagrodzenia: Paypal, przelew Termin wykonania: 7 dni Kontakt: pw mail jeśli będę zadowolony to miałbym do wykonania kilka innych prac ( innego typu ? )
 8. Rodzaj pracy: Przerobienie ilustracji z pliku .ai Tematyka: Zwierzęta Dodatkowe informacje: Przeróbka polega na dodaniu kilku elementów do pliku .ai, który prześlę osobie zainteresowanej zleceniem. Co ma być dodane to podeślę wszystko na prv. Kwota wynagrodzenia: 20 zł Sposób wynagrodzenia: PayPal, przelew Termin wykonania: Jak najszybciej Kontakt: PRV, mail ZLECENIE POPRZEDNIEGO PLIKU WYKONAŁ GRAFIK Z TEGO FORUM I NIESTETY PO ZAPŁACIE NIE DODAŁ PRZERÓBKI O KTÓRĄ PROSIŁEM - BRAK KONTAKTU.... dlatego ten temat. Osoby zainteresowane proszę o wiadomość na priv.
 9. Rodzaj pracy: Zdjęcie w tle + zdjęcie profilowe Tematyka: Barmani Dodatkowe informacje: Posiadamy agencję barmańską ale nasz profil na Facebook'u leży. Tak więc potrzebujemy fajnego zdjęcia w tle jak i profilów-ki. W załączniku zostawiam projekt wizytówek od innego grafika. Prosił bym o coś na czarnym tle, z naszym logotypem, dodatkowo kolory czerni i złota. Fajnie jak by były jakieś gwiazdki ( tak jak np w hotelach ). Nie mam pojęcia ile to może kosztować ale chcemy zapłacić odpowiednio do jakości wykonania. Kwota wynagrodzenia: 50 zł wzwyż Sposób wynagrodzenia: Przelew Termin wykonania: Już Kontakt: mkolek94@gmail.com wiz1.psd ktos przebije ta prace? ?
 10. Rodzaj pracy: Logo Tematyka: Motoryzacja>>>Diagnostyka>>>Pomoc przy użytkowaniu i instalowaniu programów serwisowych Dodatkowe informacje: Główna nazwa: "Diagnostic Help Car&Truck". Musi zawierać coś z pomocą przy instalacji programów liczę na pomysłowość i kreatywność. Mile widziane grafiki które przyciągają oko i zachęcają do skorzystania z usług i pomocy! Kwota wynagrodzenia: 150-300 (w zależności od wkładu pracy) Sposób wynagrodzenia: Przelew Termin wykonania: 18.01.2019 Kontakt: Forum.
 11. Rodzaj pracy: Plakat imprezy muzycznej Tematyka: Muzyka, impreza, klub, festiwal Dodatkowe informacje: Dostosowany do druku na plakietkę oraz promocji w Internecie. Kwota wynagrodzenia: 50-100zł Sposób wynagrodzenia: Przelew internetowy, Termin wykonania: do 5 lutego, Kontakt: pw, mail: spokourwis@gmail.com, gg:8257225, FB: https://www.facebook.com/partypeoplemusicpoland/?ref=br_rs Format taki by można było zedytować napisy, datę itp w razie zmian. Witam, do zaprojektowania plakat imprezy muzycznej, która odbędzie 16 lutego 2019. Chcielibyśmy aby na plakacie zawarte były informacje takie jak. Nazwa: Party People Music vol 10! ( chciałbym, żeby tą dziesiątkę jakoś wyróżnić jako, że to taka jubileuszowa liczba ). Miejsce: Domek Myśliwski Limanowa Data: Sobota 16.02.2019 Podpis: DJ MANIEK, DJ KRZYCHU, TUNEBLASTERZ Napis gdzieś poniżej: Tej nocy nie zapomnicie! Gramy dla Was już dziesiąty raz! Motywy urodzinowe (fajerwerki, szampany czy coś), muzyczne, imprezowe, letnie i zimowe. Poniżej w linku prezentacja poprzednich plakatów naszych imprez. Można się zainspirować. Ten z poprzedniego wydarzenia: https://www53.zippyshare.com/v/38VkiHmt/file.html A to plakaty z poprzednich: https://www107.zippyshare.com/v/PRHJNIyv/file.html Dziękuję za prace ? Powodzenia! 
 12. Rodzaj pracy: KOMIKS Tematyka: Dowolna, może być jakaś humorystyczna. Dodatkowe informacje: Potrzebuję komiksu od 5 do 7 rysunków, mogą być biało czarne i nie koniecznie bardzo skomplikowane ale tez niezbyt proste. W załącznikach podsyłam kilka takich komiksów jak chciałbym zeby to wyglądało. WAŻNE: Praca musi być wykonana w COREL DRAW lub innym programie aby można było przekonwertować na CDR. Kwota wynagrodzenia: 30-40 zł ( w zależności od włożonej pracy ) Sposób wynagrodzenia: Przelew/Paypal Termin wykonania: Jak najszybciej - ostateczny termin do końca miesiąca. Kontakt: PRIV lub mail pttpolska@gmail.com
 13. Rodzaj pracy: Logo na stronę i facebooka Tematyka: Manicure, stylizowanie paznokci Dodatkowe informacje: W logo ma się znajdować napis "MobilnyManicure.pl" lub po prostu "Mobilny manicure". Jeśli chodzi o grafikę to interesuje mnie głównie buteleczka lakieru z pędzelkiem (lub dwoma pędzelkami). Proszę o dostosowanie wielkości grafiki dla mojej strony oraz dla facebook'a. Przykłady logo, które mogą być jakimś wzorem: https://i.etsystatic.com/10168429/r/il/6a9102/1336836189/il_570xN.1336836189_onqi.jpg https://i.pinimg.com/236x/dd/73/4a/dd734a52e94e5916d377eaf8e75b553c--logos.jpg Polecam też zajrzeć na stronę, aby zapoznać się mniej więcej z wyglądem i kolorystyką: http://www.manicure.47.pl ( MobilnyManicure.pl jeszcze nie działa) Kwota wynagrodzenia: 150 zł Sposób wynagrodzenia: Przelew Termin wykonania: 01.02.2019 Kontakt: PW lub w temacie Oczywiście kreatywność i pomysłowość mile widziana. Podane grafiki są tylko i wyłącznie przykładami, które podobają się mojej dziewczynie, co nie znaczy, że twórczość własna się nie spodoba ? Obowiązkowo po wybraniu danej grafiki, twórca zobowiązuje się do ewentualnych drobnych poprawek, jeśli chodzi o dostosowanie wielkości loga do mojej strony oraz facebooka!!
 14. Rodzaj pracy: Napis najlepiej 3d (chce go uzywac na swoje sygnatury/loga) Tematyka: Gry mmo / Metin2 Dodatkowe informacje: napis ShannaraMT2 Kwota wynagrodzenia: 20zł Sposób wynagrodzenia: przelew/blik Termin wykonania: jak najszybciej ? Kontakt: na forum
 15. Rodzaj pracy: Header na Facebook Tematyka: Twitch/Social Dodatkowe informacje: Miejsce na informacje o: Twitch, Youtube, Grupa Facebook, Moze byc animowany, pulsacyjny. Do wyboru. Logo musi byc uzyte, najlepiej na srodku. https://zapodaj.net/cfa785d8035ed.png.html Tło pod to jakieś :) Nie musi byc tematyczne a moze byc z gry Playerunkown Battleground. ( https://imgur.com/a/p9zSdPg takie cos mi sie podoba) Kwota wynagrodzenia: Według wyceny grafika. Każdy sam wycenia swoje umiejętności oraz poświęcony czas. Sposób wynagrodzenia: Przelew / Steam Wallet / Paypal - Do wyboru Termin wykonania: 7 dni bądź do wyboru pracy. Kontakt: Pod Postem / Prosze nie wysylac na PW.
 16. Rodzaj pracy: Plakat imprezy muzycznej Tematyka: Muzyka, impreza, klub, festiwal Dodatkowe informacje: Dostosowany do druku na plakietkę oraz promocji w Internecie. Kwota wynagrodzenia: 50-100zł Sposób wynagrodzenia: Przelew internetowy, Termin wykonania: do 15 października, Kontakt: pw, mail: spokobox24@gmail.com, gg:8257225, FB: https://www.facebook.com/partypeoplemusicpoland/?ref=br_rs Format taki by można było zedytować napisy, datę itp w razie zmian. Witam, do zaprojektowania plakat imprezy muzycznej, która odbędzie się prawdopodobnie w listopadzie 2018 (koncept do zaprezentowania właścielom stąd brak pewnej daty ). Chcielibyśmy aby na plakacie zawarte były informacje takie jak. Nazwa: Party People Music & CAVERNA Miejsce: Limanowa Data: 11.2018 Podpis: DJ MANIEK, DJ KRZYCHU, TUNEBLASTERZ Napis gdzieś poniżej ( motyw imprezy CAVERNOWE UDERZENIE ) I gdzieś przy tym można by wstawić małe logo lokalu, które widnieje pod tym linkiem: https://www.facebook.com/cavernapizza/photos/a.183243715216164/717533648453832/?type=1&theater Motywy muzyczne, imprezowe, letnie. Poniżej w linku prezentacja poprzednich plakatów naszych imprez. Można się zainspirować. https://www17.zippyshare.com/v/Ynq6r9WA/file.html Dziękuję za prace ? Powodzenia! 
 17. Rodzaj pracy: grafika na samochód - oklejenie auta takiego jak tu Tematyka: zombi/horror Dodatkowe informacje: zależy mi na realistycznych zombiakach, do wykonania naklejki: całość w takim klimacie zombiaki na 2 planie mnie nie przekonują, nie trzeba ich tak wyginać tu bardziej pokazuje jak może wyglądać tło 1. maska (po prawej krew - coś jak po potrąceniu) + dach mocno podobny https://stock.adobe.com/pl/images/witch-zombie/125218189?prev_url=detail https://stock.adobe.com/pl/images/horror-zombie-near-the-abandoned-house-halloween/125218375?prev_url=detail 2. cały bok x 2, mogą być mocno zbliżone, na prawym musi być krew spływająca z maski, może elementy ciała?? 3. dwie szyby tylne boczne - zombi zagląda z auta na przechodniów - mogą być mocno zbliżone https://stock.adobe.com/pl/images/toothy-zombie/89171303?prev_url=detail https://stock.adobe.com/pl/images/close-up-portrait-of-a-horrible-scary-zombie-attacking-reaching-for-its-unsuspecting-victim-horror-halloween-3d-rendering/117867640?prev_url=detail 4 tylna szyba (jest w całości nie jak na filmie) - 2 głowy (tył) po bokach, na środku kobieta (postać) próbująca się wydostać i napis pomocy - wszystko na zaparowanej szybie https://stock.adobe.com/pl/images/hands-touching-frosted-glass-conceptual-scream-for-help/59865406?prev_url=detail https://stock.adobe.com/pl/images/a-girl-silhouette-behind-a-transparent-paper/47118755?prev_url=detail https://stock.adobe.com/pl/images/woman-in-blood-behind-shower-glass/140176434?prev_url=detail 5 tylna klapa - zombiaki próbujące się wydostać Kwota wynagrodzenia: 500 netto - za całośc nie dzielę na etapy Sposób wynagrodzenia: przelew najlepiej na podstawie FVat, W szczecinie może być do ręki - do uzgodnienia Termin wykonania: koniec października Kontakt: sześć98 sześć94 zero54 - najlepiej po 16 można korzystać ze stockowych grafik, zależy mi na tym, żeby to tworzyło jedną całość jak się dogadamy to podeślę dokładne wymiary elementów jak jesteś zainteresowany to wstaw próbkę zombiaka
 18. Rodzaj pracy: 1. Wykonanie logo dla serwisu z ogłoszeniami weselnymi. (wysoka rozdzielczość z uwagi na możliwe zastosowanie na materiałach promocyjnych, reklamach, bannerach) Domyślny adres strony: cozweselem.pl Fajnie jakby samo logo, zawierało również adres strony ? (Aktualnie strona stoi na domenie i serwerze testowym: https://wesele.sale, więc można zobaczyć.) 2. Wykonanie tła dla strony głównej, grafik dla strony głównej / bannerów - grafik na górze strony dla innych pod-stron. 3. Wykonanie małych grafik dla kategorii. > Przykład: Lokale i Sale na Wesele (patrz załącznik). Liczę na jakiś "spójny" pomysł kolorystyczny (tutaj jestem otwarty), tak aby wszystko do siebie jakoś pasowało ? Rozumiem, że "zmiana" tego co jest to działania trochę odwrotne, lecz tym razem, trzeba dopasować grafiki do już istniejącej strony ? Wszelkiego rodzaju pomysły i rozwiązania mile widziane. Potrzebuję FV / rachunek. Tematyka: Portal z ogłoszeniami weselnymi: cozweselem.pl Dodatkowe informacje: Aktualnie strona stoi na testowym serwerze i domenie: https://wesele.sale Aktualne logo: https://wesele.sale/wp-content/uploads/2017/03/logo.svg Należy wziąć pod uwagę, że zmienia się kolor background pod logiem > przykład: https://wesele.sale/o-nas/ (Na stronie głównej jest inne logo (kolory) niż np w kategorii z uwagi na zmianę koloru header'a). Pewnie w trakcie pojawią się jeszcze jakieś małe grafiki /szczegóły. Liczę na wasze doświadczenie i głowę pełną pomysłów, oraz dobre rady. ? Kwota wynagrodzenia: 800 zł netto. (do negocjacji - czekam na propozycję) Sposób wynagrodzenia: Przelew Termin wykonania: 1 miesiąc. Kontakt: jakubgorski1990@gmail.com
 19. Rodzaj pracy: Wykonanie wizytówki firmy według poniższej specyfikacji: - wizytówka jednostronna, - format euro (85,60 × 53,98) - jak karta kredytowa, - rogi proste, bez zaokrągleń, - ogólnie na firmę, bez personalizacji, - bez uszlachetnień (nie chcemy generować wysokiego kosztu druku wizytówek) Na wizytówce musi znaleźć się logo, hasło "usługi instalacyjne i hydrauliczne" oraz dane kontaktowe (podam po wyłonieniu zwycięskiego projektu) Tematyka: Istalacje wod-kan-co-gaz, hydraulika Dodatkowe informacje: Cenimy sobie spójną identyfikację wizualną. W załączeniu dodaję wszystkie wersje naszego logo i poglądowy projekt banera (dziękuję raz jeszcze @dropkick - majstersztyk) Kwota wynagrodzenia: 50 PLN Sposób wynagrodzenia: Przelew Termin wykonania: Pilne as a hell. :) Na projekty czekam do środy 03.10. Kontakt: PW SanRemont_logo_full_biale.pdf SanRemont_logo_full_CMYK.pdf SanRemont_logo_full_czarne.pdf SanRemont_logo_full_na_ciemne_tlo_CMYK.pdf
 20. Witajcie! W związku z przeniesieniem firmy musimy zmienić materiały promocyjne. Chcielibyśmy wykorzystać tę okazję do stworzenia jednolitej i przemyślanej identyfikacji wizualnej naszych materiałów marketingowych. Bardzo liczymy na Waszą pomoc! Rodzaj pracy: Logo + baner na ogrodzenie (100x300cm) Tematyka: Firma nazywa się SanREMONT Grzegorz Ratajczak i zajmuje się instalacjami wod-kan-gaz-co oraz białym montażem. Dodatkowe informacje: Wymyśliliśmy sobie, że logo mogłoby się składać z trzech kafelków - 1. kranik z kroplą wody, 2. rurka trójnik, 3. rurka gazowa z płomieniem (będąca niby odwróceniem kafelka z kranikiem i płomykiem zamiast kropli). Kafelki rozdzielone, ale instalacja jednolita, jakby stanowiąca całość. Taki... tryptyk. ? Pod spodem podpis "WOD - KAN - GAZ" i nazwa firmy. Ale pomysł a wykonanie to dwie różne rzeczy, nie jesteśmy pewni czy to ma ręce i nogi. Nie upieramy się przy tym pomyśle, jeśli możecie zaproponować coś ciekawszego - jesteśmy otwarci na wszystko. Zależy nam aby całość jednoznacznie kojarzyła się z instalacjami, wyglądała profesjonalnie i fachowo ale nie sprawiała wrażenia, że świadczymy bardzo drogie usługi, wiecie o co chodzi. Kwota wynagrodzenia: 150 PLN Sposób wynagrodzenia: Przelew na konto Termin wykonania: Pilne! Jeśli jakiś projekt szczególnie nam się spodoba, kupujemy od razu. Kontakt: PW i wątek Dodatkowo: Następnym krokiem będzie przygotowanie wizytówki firmowej, osoba która stworzy najlepszy projekt zostanie poproszona o projekt, oczywiście za dodatkowym wynagrodzeniem.
 21. Rodzaj pracy: Plakat imprezy muzycznej Tematyka: Muzyka, impreza, lato, festiwal Dodatkowe informacje: Dostosowany do druku na plakietkę oraz promocji w Internecie. Kwota wynagrodzenia: 50-100zł Sposób wynagrodzenia: Przelew internetowy, Termin wykonania: do 3 września Kontakt: pw, mail: spokobox24@gmail.com, gg:8257225, FB: https://www.facebook.com/partypeoplemusicpoland/?ref=br_rs Format taki by można było zedytować napisy, datę itp w razie zmian. Witam, do zaprojektowania plakat imprezy muzycznej, która odbędzie się w sobotę 8 września 2018 roku na Kamieniołomie Limanowa. Chcielibyśmy aby na plakacie zawarte były informacje takie jak. Nazwa: Party People Music 9 BYE BYE HOLIDAY 2018 Miejsce: Kamieniołom Limanowa Data: Sobota 08.09.2018 Podpis: DJ MANIEK, DJ KRZYCH, TUNEBLASTERZ Napis gdzieś poniżej ( motyw imprezy ? RETRO VS NOW Motywy muzyczne, imprezowe, letnie. Poniżej w linku prezentacja poprzednich plakatów naszych imprez. Można się zainspirować. https://www17.zippyshare.com/v/Ynq6r9WA/file.html Powodzenia! 
 22. Hej, szukam grafika do stałej współpracy. Programuje na platformę Android, ale brakuje mi zmysłu estetyki. Jeśli jest ktoś zainteresowany, proszę o informację ze stawką oraz z dostępnością. Mam aktualnie jeden projekt na tapecie i potrzebuję grafikę. Fajnie byłoby zobaczyć jakieś portfolio. Dzięki
 23. Rodzaj pracy: Grafika na Baner Tematyka: Pszczelarstwo , Miód , pasieka Dodatkowe informacje: Interesuje mnie projekt graficzny pod Baner , Miejsce na : adres pasieki , numer weterynaryjny , numer telefonu ( w załączniku podsyłam logo , może coś wyczarujecie ) Kolorystyka dowolna , jakiś słoiczek miodu , pszczółki mile widziane ? Kwota wynagrodzenia: do 100 zł Sposób wynagrodzenia: Przelew Termin wykonania: Nie określony Kontakt: Forum
 24. Rodzaj pracy: Projekt Logo. Nazwa produktu: „Forest For Rest” Schludnie, Prosto, przejrzyście, „czysto” i raczej minimalistycznie. Tematyka: Działalność florystyczna – tematyka las w szkle. Dodatkowe informacje: Logo możliwe do wykorzystania na białym i czarnym tle, oraz na "Stemplach" do odbijania tuszem. Do wykorzystania również jako logo na FB i Instagram (czyli możliwość dowolnego "resize" loga) oraz na "naklejki". Kwota wynagrodzenia: 200PLN brutto Sposób wynagrodzenia: Przelew - mile widziana FV na firmę. Termin wykonania: 7 dni. + Ewentualne poprawki. Kontakt: aleksandra.marianek91@gmail.com
×