Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'wizytówka' .Więcej opcji wyszukiwania

 • Wyszukaj za pomocą tagów

  Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
 • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

 • Galeria prac
  • Webdesign
  • Identyfikacja wizualna
  • Rysunki i fotomanipulacje
  • Fotografia
  • DTP
  • 3D
  • Grafika forumowa
  • Tapety
  • Inne
 • Poradniki i pytania
  • Zadaj pytanie
  • Teoria
  • Praktyka
  • Pliki do pobrania
 • Zlecenia i oferty
  • Zlecenia+
  • Zlecenia
  • Oferty sprzedaży i grafików
  • Oferty pracy
 • Tworzenie stron www
  • Zagadnienia webmasterskie
  • Hostingi i domeny
  • Pokaż swoją stronę internetową
 • Forum Grafinity.pl
  • Ogłoszenia
  • CZARNA LISTA - Oszustwa i plagiaty
 • Pozostałe
  • Rozmowy
  • Archiwum

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które...


Data utworzenia

 • Od tej daty

  Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

 • Od tej daty

  Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

 • Od tej daty

  Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Lokalizacja


Specjalizacja


Strona WWW


Facebook


Behance


Dribbble


DeviantArt

Znaleziono 28 wyników

 1. Cześć wszystkim, jestem początkującym grafikiem, oto wizytówka, którą ostatnio zaprojektowałem, prosiłbym o ocenę i rady na przyszłość.
 2. Rodzaj pracy: Wizytówka Tematyka: Agencja marketingowa Dodatkowe informacje: Witam. Potrzebuję fajnej i przejrzystej wizytówki dla agencji marketingowej. Wizje mam taką, że na pierwszej stronie fajnie byłoby, aby był logotyp, który załączyłem poniżej, a na stronie z informacjami kod QR. Kolory wizytówki raczej ciemniejsze. Informacje : Numer telefonu : 733 631 995 e-mail : kontakt@smartwaymedia.pl strona : www.smartwaymedia.pl adres : NIP: 5891981343, ul.Kartuska 29, 83-300 Łapalice + napis w jakimś miejscu - KOMPLEKSOWE BUDOWANIE WIZERUNKU ORAZ BIZNESU W SIECI. Kwota wynagrodzenia: Proszę o prace z propozycjami cenowymi, nie mam pojęcia co mam zapropnować. Sposób wynagrodzenia: Przelew Termin wykonania: 26.09 wieczór Kontakt: smartwayrenting@gmail.com LOGOTYP oraz kod QR
 3. Witam, czy ktoś z Państwa jest chętny na wykonanie mi loga, wizytówki oraz ulotki sprzedażowej dla trenera personalnego? Nic skomplikowanego i bardzo notowskiego nie potrzebuję, chcę żeby to było estetycznie wykonane. Jakie to w ogóle są koszta? Cena oczywiście gra rolę ;) proszę o info priv lub tutaj. Jesli potrzeba więcej info to proszę o wyrozumiałość, takie rzeczy to nie mój świat ;) Szczegóły co tam ma się znaleźć bym podał.
 4. Dzień Dobry Korzystałem już raz z tego forum, jestem wypłacalny w 100%.Potrzebuję następnego projektu. Projekt: Logo gospodarstwa ogrodniczego + wizytówka + aktualizacja etykietki. Zacznijmy może od logo. Nazwa gospodarstwa: Gospodarstwo Zdrowy Ogród Profil produkcji: Głównie owoce borówki ale z planami na przyszłość zaistnienia też w innych rodzajach upraw. Jak to widzę: Przede wszystkim moja produkcja opiera się na wykorzystywaniu naturalnych nawozów i nie stosowaniu środków ochrony roślin, dlatego tez chciałbym aby w jakiś sposób logo do tego nawiązywało,(stąd nazwa Zdrowy Ogród) jak wspomniałem produkuję głównie borówkę ale też zaczynam w innych gatunkach więc trzymanie się tylko motywu borówki nie jest konieczne. Lepiej widziałbym logo które odnosi się do ogółu ogrodnictwa/sadownictwa.Chciałbym alby logo było charakterystyczne, łatwo rozpoznawalne, by klientom utkwiło w głowach, by miało jakiś metaforyczny przekaz.Proszę by było w kilku rozdzielczościach, ew. dogadamy się co do szczegółów już jak wybiorę zwycięzcę. Proponuję za logo 200PLN Wizytówka: Tutaj większych problemów nie będzie, logo, adres strony www, dane kontaktowe.Dane podam po wyłonieniu zwycięzcy. Edycja etykiety: Mam etykietę na opakowania, będzie trzeba do niej dodać logo, poprawić dane, etykieta w formacie psd. więc kto ma fotoshoopa ten szybko ogarnie Za wizytówkę + edycję etykiety proponuję 100PLN Sposób wynagrodzenia: Pieniądze wysłane przelewem. Czas realizacji: Im szybciej tym lepiej, chciałbym sprawę zamknąć do końca czerwca tak by drukarnia miała jeszcze czas wydrukować i dosłać Kontakt: zapraszam na pw: potem możemy kontaktować się mailem.
 5. Rodzaj pracy: Wizytówka dwustronna Tematyka: usługi taxi Dodatkowe informacje: Wizytówka ma być skromna elegancka, nie musi być nigdzie napisów TAXI w formie logo (szczególnie żółtych) . Przód: - Imię nazwisko (podam po wyłonieniu zwycięzcy w celu uzupełnienia) - Telefon (podam po wyłonieniu zwycięzcy w celu uzupełnienia) Dodatkowo proszę o użycie jako tła koloru który podaję poniżej, proszę też o zrobienie jakiegoś paska/lini ciągnącej się w rogu lub przez całą wizytówkę w kolorze który też podam (tutaj zdam się na wasz pomysł jak to ma być zrobione) Tył: Oferujemy: Transfery na lotniska Obsługę imprez okolicznościowych Przewóz 6 osób Pełną dyskrecje przejazdów Kolory użyte w pracy (podane jako uniwersalne RGB) TŁO: R:16 G:66 B:102 PASEK: R: 221 G:0 B:42 Napisy białe Kwota wynagrodzenia: 70 zł Sposób wynagrodzenia: przelew Termin wykonania: do 14 lipca (jeśli będzie wcześniej praca która mnie zadowoli, to możliwość wcześniejszego zamknięcia zlecenia). Kontakt: PRIV.
 6. Dzień dobry, Zlecę wykonanie projektu dwustronnej wizytówki, na jednej stronie logo, na drugiej dane teleadresowe. Logo załączone. Kolory firmowe czerwony i szary. Zależy nam na prostocie i nowoczesności. wynagrodzenie: 50 zł. sposób zapłaty: przelew kontakt e-mail: biuro@kw-nutrition.pl termin realizacji: natychmiast 🙂
 7. Rodzaj pracy: - wizytówka - może być sama grafika rastrowa (edytowalny plik na warstwach) - ważne, by miała wymiar 90x50mm i była dwustronna Tematyka: - Dom inteligentny, druk 3D, akcesoria do pojazdów elektrycznych, projekty techniczne na zlecenie (więcej na stronie www) Dodatkowe informacje: - Wręcz wskazane jest korzystanie z materiałów udostępnionych przeze mnie w linku. Kwota wynagrodzenia: - 70 zł Sposób wynagrodzenia: - Przelew na wskazane konto Termin wykonania: - 17.06.2019 - ostateczne nadesłanie prac, 18.06.2019 wybranie zwycięzcy i wypłata wynagrodzenia Kontakt: - adrian.dobrzynski93@gmail.com Informacje, które muszą znaleźć się na wizytówce. Pierwsza strona: 1. nazwa Firmy: Lightsoft 2. imię i nazwisko: Adrian Dobrzyński 3. nr telefonu: +48 731 211 157 Druga strona: 1. Adres strony: www.lightsoft.pl 2. Facebook: /lightsoft_official 3. Instagram: light__soft 4. Opis - czym się zajmujemy: - Smart home - 3D print & engineering - Design of underwater and electric solutions - Electrician service Materiały do wykorzystania: https://drive.google.com/open?id=1-LrZw1DuSill92THygJ8WPIKKWyvFEeR Prace proszę nadsyłać wyłącznie w tym wątku, dla przejrzystości i uczciwości konkursu. Od zwycięzcy będę wymagał pliku w rozdzielczości 300 dpi, dopiero po ustaleniu dokładnych warunków nagrody. Pozdrawiam! Artykuły z kodeksu cywilnego, Art. 919. § 1. Kto przez ogłoszenie publiczne przyrzekł nagrodę za wykonanie oznaczonej czynności, obowiązany jest przyrzeczenia dotrzymać. § 2. Jeżeli w przyrzeczeniu nie był oznaczony termin wykonania czynności ani nie było zastrzeżenia, że przyrzeczenie jest nieodwołalne, przyrzekający może je odwołać. Odwołanie powinno nastąpić przez ogłoszenie publiczne w taki sam sposób, w jaki było uczynione przyrzeczenie. Odwołanie jest bezskuteczne względem osoby, która wcześniej czynność wykonała. § 2. Ocena, czy i które dzieło lub czynność zasługuje na nagrodę, należy do przyrzekającego, chyba że w przyrzeczeniu nagrody inaczej zastrzeżono. § 3. Przyrzekający nagrodę nabywa własność nagrodzonego dzieła tylko wtedy, gdy to zastrzegł w przyrzeczeniu. W wypadku takim nabycie własności następuje z chwilą wypłacenia nagrody. Przepis ten stosuje się również do nabycia praw autorskich albo praw wynalazczych.
 8. Witam ponownie :)! Ostatnie logo wyszło wyśmienicie, więc liczę, ze teraz tez mnie zaskoczycie :) Rodzaj pracy: LOGO + wizytówka dla firmy ogrodniczej Tematyka: Usługi ogrodnicze Dodatkowe informacje: strona: ogrodniak.pl Napis: OGRODNIAK Usługi Ogrodnicze Tutaj daje informacje na temat kolorystyki, stylu który się podoba: Kolory pomarańczowo zielony, kolor pomarańczowy w tym stylu: https://gyazo.com/b0c5e4474a6f59428845d8f9d914b9d0 kolor zielony: https://gyazo.com/b82a013ea3826b975e1e7e721e24ed25 Czcionki fajne (wszystkie 3 mają dobre czcionki): tutaj nawet fajny sygnet tutaj tekst fajny + sygent również: https://gyazo.com/b15ad37241d5b6169443a7b9a7188af0 tutaj całe logo całkiem ok: https://gyazo.com/44aad06edde1b741e05646d5f0b27e7a sygnet + czcionka super i ogólnie cały logotyp: Kwota wynagrodzenia: 150 zł Sposób wynagrodzenia: Przelew/jakkolwiek chcesz łącznie z btc ;) Termin wykonania: jak najszybciej, logo ma być 'prezentem' na dzień ojca, który niedawno założył firmę ogrodniczą a nie ma jeszcze porządnego loga :).
 9. Rodzaj pracy: Logo Avatar Banner, wizytówka i ulotka kolor Bialo Tematyka: Usługi transportowe Dodatkowe informacje: M&J TRANS przewóz paczek i towarów Polska Anglia Anglia Polska Kwota wynagrodzenia: 150-250zl Sposób wynagrodzenia: przelew bankowy Termin wykonania: 16.04 Kontakt: Hakusek@interia.pl lub 739 070 198 Potrzebuje logo (nie posiadam gotowego loga) avatar i banner na Facebook Na Wizytówce ma być Logo nazwa M&J TRANS przewóz paczek i towarów Polska Anglia Anglia Polska, zdjecie Sprintera maxi blaszaka, informację takie jak oferuję: przewóz paczek Materiałów budowlanych Motorów Rowerów Mebli Przeprowadzki Przewóz zwierząt I wiele innych Flaga Polska Anglia Opcjonalne zdjęcie jakis paczek PL +48 739 070 198 UK +44 7390701977 UK +44 7927950303 Facebook.com/mjtransuk Ulotka ma byc bardzo podobna do załączonego pliku jedyne co trzeba zmienic to logo flagi i cennik i nazwę oczywiście £20 do 20kg £25 do 30kg Wymiary paczki standardowej do 30kg 50x50x50 Ładunki nie standardowe są wyceniane indywidualnie i reszta tak jak jest Avatar na bialym tle sam napis na środku M&J TRANS pod nim małymi literami Usługi transportowe i flagi PL i UK Zalaczylem również wizytówkę ktora mi sie podoba innej firmy przewozej ale nie musi byc podobna ale jestem rowniez ciekawy waszych propozycji Powodzenia ?
 10. Rodzaj pracy: dwustronna wizytówka, ulotka oraz baner Tematyka: Mechanika pojazdowa, pomoc drogowa i wynajem autolawety Dodatkowe informacje: Witam. zależy mi na projekcie tła pod baner, wizytówki oraz ulotki. Oczywiście teraz podam dane, które mam ale jako, iż czekam na na adres strony internetowej i domenę maila będą to dane przykładowe. WIZYTÓWKI: Chciałbym aby z jednej strony były dane warsztatu tj. nazwa T&T, zakres usług: mechanika pojazdowa, wulkanizacja, diagnostyka komputerowa, numer telefonu, mail, adres i miejsce na qr kod do nawigacji. Na drugiej stronie Transport - wynajem zakres usług: autolawety, lawety, pomoc drogowa i tak samo adres, telefon, mail i qr kod i tutaj ewentualnie facebook ULOTKI: jednostronne połączenie obu usług, tak żeby przyciągało wzrok BANER: Tak samo jak ulotki ma być widoczne i przyciągać wzrok Moja firma to wypożyczalnia lawet mechnika pojazdowa to zaprzyjaźniony warsztat stąd trzeba to jakoś logicznie połączyć i tutaj liczę na Państwa kreatywność. Marka lawet, które kupuję to IVECO. Kwota wynagrodzenia: 350 zł Sposób wynagrodzenia: przelew na konto lub blik Termin wykonania: 24.02.2019 Kontakt: kamil.ktoszupelnieinny@gmail.com Aby było uczciwie dane do wpisania na projektach podam po 24.02 i uprzednio przeleję zaliczkę w wysokości 200 zł.
 11. Opis oferty: Witam, prowadzę małą agencję reklamową - AdvertVision. Firma po mału wchodzi na rynek. Posiadam już kilka projektów, oraz współpracę z jedną firmą. Chętnie wykonam dla Ciebie / Twojej firmy różne projekty graficzne. W firmie stawiam na dobry kontakt z klientem oraz na szybką realizację projektów, dlatego każdy projekt jest wykonywany DO 24H od wysłania potwierdzenia rozpoczęcia pracy, oraz w kilku wersjach. Każdą pracę stworzę za dużo mniejszą opłatą, aby uzupełniać portfolio oraz rozpocząć promocję marki na rynku. Stawiam przede wszystkim na PROFESJONALIZM. Wykonuję: - bannery reklamowe - logotypy - bannery na Social Media - projekty ulotek - projekty wizytówek - infografiki - projekty wzorów na gadżety ( kubki, czapki, breloki, bluzy ) - projekty oklejenia pojazdów Cennik (nieobowiązkowe): http://www.advertvision.pl/ - cennik posiadam na stronie w zakładce "oferta". Oczywiście tak jak obiecałem, zejdę z ceny. Portfolio: - http://www.advertvision.pl/ - https://www.behance.net/AdvertVision Dodatkowe informacje: Jestem otwarty na jednorazowe zlecenia jak i na współpracę na dłużej. Kontakt: Tak jak napisałem wcześniej, stawiam przede wszystkim na dobry kontakt z klientem, dlatego jestem dostępny 24/7. Mail: biuro@advertvision.pl
 12. Rodzaj pracy: Wizytówka dwustronna Tematyka: Prace Ziemne usługi minikoparką i wywrotką do 3.5T Dodatkowe informacje: Imię i Nazwisko: Andrzej Marczyk Nazwa firmy: ADMAR, strona: www.admar.info e-mail: info@admar.info Telefon: 888-503-644 - wykopy pod instalacje przydomowe - wykopy pod fundamenty budynków i ogrodzeń - wykopy pod przydomowe oczyszczalnie ścieków - odwodnienia / drenaże - skarpowanie i niwelacja terenu - odwierty wiertnicą Ø 25cm i Ø 40cm Kwota wynagrodzenia: 50 zł Sposób wynagrodzenia: przelew Termin wykonania: 30.01.2019 Kontakt: priv Bardzo podoba mi się przód wizytówki załączonej poniżej. Dodatkowo załączam swoje logo firmy poniżej. Można też posiłkować się bannerem na stronie fb : https://www.facebook.com/admar.praceziemne https://grafinity.pl/uploads/monthly_2018_12/wizytowkaadbud.png.51626b1de0157802c76be75506092c1b.png
 13. Jak zrobić takie coś ? Jest jakaś strona gdzie wrzucę swoją wizytówkę i uzyskam taki efekt ? Czy samemu to się robi ?
 14. Rodzaj pracy: Avatar Banner na fb + wizytówka Tematyka: Usługi transportowe Czyżyk Dodatkowe informacje: firma o nazwie: Usługi transportowe Czyżyk na wizytówce mają być informacje Oferuje przewóz paczek, materiałów budowlanych, mebli, motorów rowerów, przeprowadzki, przewóz zwierząt wiele innych. 3 flagi po prawej u góry z napisami POLSKA-SZWECJA-NORWEGIA i van i typu Mercedes Sprinter Maxi brygadówka czyli z bocznymi czarnymj szybami zdjecie jakis paczek ale nie musi ich być ma byc podany numer telefonu +48 739 070 198 i Facebook Jarek Czyżyk Kolorystyka Bialo czerwona Lub bialo zimno niebieska Potrzebuje Avatar Banner na fanpage Facebook i wizytówkę W załączniku dodaje wizytówkę która mi sie podoba Kwota wynagrodzenia: 150-250zł Sposób wynagrodzenia: Przelew bankowy Termin wykonania: 20 Grudzień 2018 Kontakt: jarekczyzyk2@gmail.com
 15. Rodzaj pracy: wizytowka Tematyka: firmowa Dodatkowe informacje: Generalnie to wszystko zeby bylo czcionka jakas schludna, no i czy jezeli chodzi o wizytowke dla drugiej osoby czyli wiadomo szablon zostaje ten sam ale o napisanie ta sama czcionka tylko zmieniony email, nazwisko nr tel itp. to chyba nie bedzie problemu? Ostatnio dawalem zlecenie i oczywiscie od A do Z oplacone zostalo wiec nie ma problemu, kiedys tez wiec z wyplacalnoscia nie ma problemu. Wymiary 85x55mm, jednostronna to bedzie wizytowka. W sumie wytyczne znalazlem tutaj bo chyba tej firmie bede dawal do drukowania wiec to co mi potrzebne jest tutaj. https://www.drukomat.pl/media/instrukcje/drukomat_wizytowka_85x55_16.pdf Zalaczam logo firmy: Odnosnie koloru to nie jestem pewien czy to niebieskie czy zielone logo bo mam w dwoch kolorach zrobione jeszcze ale najpewniej to zielone: Logo oczywiscie no i dane podstawowe takie jak: Imie Nazwisko Stanowisko w pracy AD-BUD Onshore adresemail@firma.com +48 987 654 321 www.nazwafirmy.com Kwota wynagrodzenia: 60zl ale jak bedzie cos wymagajacego to jestem w stanie zaplacic wiecej Sposób wynagrodzenia: przelew Termin wykonania: do wtorku/srody. Kontakt: przez wiadomosc.
 16. Proszę o ocene moich projektow. Dopiero zaczynam. Chcialabym sie dowiedziec co jest do poprawy? Planuje wyslac kilka projektow do firmy , chcialabym odbyc tam staż, czy te projekty sie nadają ? Które do kosza ? Ponizej 2 projekty wizytowek , loga i plakaty
 17. Rodzaj pracy: Logo firmy + projekt wizytówki Tematyka: Spawanie Dodatkowe informacje: Firma zajmująca się wykonywaniem usług spawalniczych (tematyka nawiązująca do spawania). Całkowita dowolność jeśli chodzi o kolorystykę, jednak całość powinna nawiązywać do branży, w której firma działa. Nazwa firmy to: AM-Spaw Kwota wynagrodzenia: 200 zł Sposób wynagrodzenia: Przelew bankowy Termin wykonania: 10.11.2018 r. Kontakt: piotr.jez1@gmail.com
 18. Rodzaj pracy: Logo Tematyka: owoce warzywa Dodatkowe informacje:Logo z nazwa "Truskawkowy Autobus "ładny duzy napis jakaś truskaweczka na na białym tle 8mx2m. Wizytówka Truskawkowy Autobus biale tło truskaweczka jakas oraz miejsce na dane kontaktowe Kwota wynagrodzenia:100zł Sposób wynagrodzenia:przelew Termin wykonania:29.09.2018 Kontakt:514338229
 19. Rodzaj pracy: Wykonanie wizytówki firmy według poniższej specyfikacji: - wizytówka jednostronna, - format euro (85,60 × 53,98) - jak karta kredytowa, - rogi proste, bez zaokrągleń, - ogólnie na firmę, bez personalizacji, - bez uszlachetnień (nie chcemy generować wysokiego kosztu druku wizytówek) Na wizytówce musi znaleźć się logo, hasło "usługi instalacyjne i hydrauliczne" oraz dane kontaktowe (podam po wyłonieniu zwycięskiego projektu) Tematyka: Istalacje wod-kan-co-gaz, hydraulika Dodatkowe informacje: Cenimy sobie spójną identyfikację wizualną. W załączeniu dodaję wszystkie wersje naszego logo i poglądowy projekt banera (dziękuję raz jeszcze @dropkick - majstersztyk) Kwota wynagrodzenia: 50 PLN Sposób wynagrodzenia: Przelew Termin wykonania: Pilne as a hell. :) Na projekty czekam do środy 03.10. Kontakt: PW SanRemont_logo_full_biale.pdf SanRemont_logo_full_CMYK.pdf SanRemont_logo_full_czarne.pdf SanRemont_logo_full_na_ciemne_tlo_CMYK.pdf
 20. Rodzaj pracy: Logo firmy + wizytówka Tematyka: Usługi transportowe Czyżyk Dodatkowe informacje: firma o nazwie: Usługi transportowe Czyżyk na wizytówce mają być informacje Oferuje przewóz paczek, materiałów budowlanych, mebli, motorów rowerów campingów i wiele innych. Fajnie by bylo jak w tle po prawej byla by mapa Polski Niemiec Holandii i Belgii i van np Ducato maxi i zdjecie jakis paczek ale nie musi ich być numer telefonu +48 739 070 198 i email Jarekczyzyk2@gmail.com Chciałbym osobno logo dla usług transportowych i wizytówki na której ma być logo W załączniku jest wizytówka na której trzeba zmienić numer telefonu na +48 739 070 198 i usunąć flagi Polsko Angielskie i dodac flage europy dodam ze jedna wizytówka będzie z jednej strony a druga z drugiej Kwota wynagrodzenia: 100-250zł Sposób wynagrodzenia: Przelew bankowy Termin wykonania: 3 października 2018 Kontakt: jarekczyzyk2@gmail.com
 21. Witam, będę tutaj wstawiał swoje projekty do druku. Liczę na odzew :-) #1 Wizytówka dla trenera personalnego, prostota + elegancja. ===== Liczę na opinie, jeżeli Ci się spodobało, to daj też serduszko i zaobserwuj mnie na dribbble ? https://dribbble.com/shots/4868073-Adam-Trener-Business-Card Projekt logo ? Pozdrawiam Tomek ===== Moje portfolio dribbble https://dribbble.com/tomekkozlowsky
 22. Rodzaj pracy: Potrzebuję logo które będę mógł umieszczać na swoich wizytówkach, wydrukach diet czy treningów personalnych, zeszytach, długopisach. A w przyszłości na pewno bym mógł umieszczać je na odzieży sportowej. Na wizytówce ma widzieć napis Workout Motivation. A mniejszymi literami może być pod logiem to już według własnej inwencji twójczej Damian Parfeniuk. Tematyka: Wizytówka Trenera Personalnego Dodatkowe informacje: Zamieszczam dwa loga które wpadły mi w oko i szukam czegoś pod ten deseń. Wizytówki będą całe czarne ale wydruki diet itp. wiadome już na białym papierze. Na wizytówce ma widzieć napis Workout Motivation. A mniejszymi literami może być pod logiem to już według własnej inwencji twórczej Damian Parfeniuk. Kwota wynagrodzenia: 150-250zł Sposób wynagrodzenia: Przelew Termin wykonania: Do 04.08.2018 Kontakt: damiansmoke@gmail.com
 23. Witam serdecznie. Grafiką zajmuję się od kilku lat. Obecnie pracuję jako grafik komputerowy w firmie tworzącej mini strony dla firm. Z przyjemnością wykonam dla Ciebie za bardzo niską cenę: - proste logo - baner - zdjęcie w tle (facebook) - avatar - ulotkę - wizytówkę Zapraszam serdecznie do kontaktu: e-mail: lggraphic@o2.pl Gadu-Gadu: 2073237
×