Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Piotrek

Galeria Identyfikacji Wizualnej

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, oto moje nowe ID. Pokaże wam tylko skrawki, a reszta do zobaczenia na moim Behance

[url=https://www.behance.net/webfoxpl]https://www.behance.net/webfoxpl[/url]

Logo do celów własnych 

[img]https://mir-s3-cdn-cf.behance.net/project_modules/max_1200/72b50e36421497.571bb8a1eb0ed.jpg[/img]
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tajka- popracowałbym nad proporcją sygnetu i logotypu. Dół wydaje mi się trochę za ciężki. Spróbowałbym powiększyć sygnet i potem dostosować grubość typo. Ogólnie logo prezentuje się przyjemnie, ale mam pewien niedosyt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="moonk"]Tajka- popracowałbym nad proporcją sygnetu i logotypu. Dół wydaje mi się trochę za ciężki. Spróbowałbym powiększyć sygnet i potem dostosować grubość typo. Ogólnie logo prezentuje się przyjemnie, ale mam pewien niedosyt [/quote] Dziękuję za wypowiedź, robione typowo pod klienta, trochę już za późno na własne poprawki. Ważne, żeby nie było kiczowate i podobało się klientowi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="damson"][quote="FoX"]Co rozumiesz przez "szkiełko"? Czaszkę starałem się przystosować do jak najłatwiejszego wykonania prostej naszywki, stąd ten kształt.[/quote] "Szkiełko" czyli biała warstwa na kryciu.[/quote] Tu nie ma białej warstwy na kryciu :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Twoje projekty są bardzo ciekawe. Najbardziej spodobał mi się Biszons. Widać ile pracy włożyłeś w ten projekt :D Fajnie prezentuje się projekt Vanitas. Szacun! Ciekawa kolorystyka, fajna czaszka. Bardzo fajne. Interakcje natomiast jest bardzo ubogie. Fajny odcień zielonego, ale zbyt prosto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Fedeez"]Twoje projekty są bardzo ciekawe. Najbardziej spodobał mi się Biszons. Widać ile pracy włożyłeś w ten projekt :D Fajnie prezentuje się projekt Vanitas. Szacun! Ciekawa kolorystyka, fajna czaszka. Bardzo fajne. Interakcje natomiast jest bardzo ubogie. Fajny odcień zielonego, ale zbyt prosto.[/quote] Prosto, bo to logotyp. A w logotyp wkładam dużo pracy, bo nie biorę pierwszego lepszego fontu, tylko robię całość sam od podstaw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="jack0wsky"]Bardzo podoba mi się styl logotypu, ale ja tu widzę NDR, a nie RDA :/ Poza tym cienie super, kolory też... tylko czytelność... :/[/quote] Każda litera jest oddzielnie i nie mają części wspólnych na co trzeba zwrócić uwagę przy czytaniu znaku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="FoX"][quote="jack0wsky"]Bardzo podoba mi się styl logotypu, ale ja tu widzę NDR, a nie RDA :/ Poza tym cienie super, kolory też... tylko czytelność... :/[/quote] Każda litera jest oddzielnie i nie mają części wspólnych na co trzeba zwrócić uwagę przy czytaniu znaku.[/quote] Odbiorca loga nie zastanawia się głębiej nad jego znaczeniem, nie jest grafikiem, który szczegółowo je analizuje i wyszukuje w nim poszczególne litery. Liczy się pierwsze wrażenie, a w tym logu niestety na pierwszy rzut oka widać "NDA".
Może gdyby te gradienty były bardziej zróżnicowane, a nie tak mocno zlewające się ze sobą, to dałoby rade zauważyć te "R" od razu :) (może przez ten cień na "D"?)
Mimo to, projekt jest fajny. Bardzo lubię patrzeć na takie loga, które formę i "przestrzenność" mają zbudowaną głównie przy zastosowaniu wariacji kolorystycznych, gradientów itp :clap:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi