Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Gosia

yolo

Rekomendowane odpowiedzi

Cele? To teamy mają jakieś cele oprócz pojedynków z innymi team'ami? ?;d Ja tam nie wiem, byłam tylko w jednym oprócz tego i nic szczególnego do roboty nie było xd
Kiedyś tam można zrobić teamowego tagwall'a, jak będzie więcej ludzi ;3 No właśnie, może do tego jest ta galeria ;d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No wygrywanie to oczywiste hehe
jeżeli będą jakieś pojedynki wgl
Aaaa i jeżeli mamy kogoś przyjąć do teamu to takich co mają jakiś styl wyrobiony,niekoniecznie podobny do reszty ale czymś co by się wyróżniał,unikniemy rutyny :) )
Nie muszą to być jakieś talenty i nie wiadomo co, tylko aktywni i takich co lubią się uczyć na błędach,nie zrażając się
jeżeli drużyna wypali to posiadajmy swoje tematy do collabów ,materiałów + propozycje i co tam wam jeszcze wpadnie do głowy.
I taka mała uwaga,gdy chcecie wkleić sygnaturę a czujecie że jest niekoniecznie skończona to dawajcie pierw do drużyny i może komuś coś wpadnie do bani,collaby to najszybsza droga do nauczenia się tagowania lub wspólne dzieła. :)

Niedługo jakieś wam tagi zapodam itd... to będzie można się pobawić :)

Fajna też jest zabawa jak ktoś wrzuci jakiś stock i reszta popróbuje podziałać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SZAKI, ucz się od Adama! Taką postawę powinien reprezentować prawdziwy lider, a nie wszystko co złe na biedną Gosię zrzucać (nie zjadłam żadnych ciastek!) xd
Jak na razie musimy poczekać na większą ilość członków, bo w trójkę niewiele zdziałamy ;3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
"Poza tym uważam, że dobry tagger zrobi pracę w obojętnie jakich wymiarach i obojętnie jakim temacie[...]"
No jebłem. Większość tematyk jest tak ograniczająca, że nic dobrego z tego nie wyjdzie. A jeśli chodzi o rozmiary, litości. Ja nie znoszę niskich tagów. Po prostu nie umiem się w tym zmieścić. Czy to oznacza, że jestem gównianym taggerem? XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Problem polega na tym, że jesteśmy ograniczeni tylko do jednego koszykarza. Jakby on był jakimś Bogiem, którego koniecznie trzeba wyróżnić xd Przecież jest masa innych koszykarzy. Pomijając fakt, że już lepiej było by ogólnie dać sport.... jakikolwiek ^.^ no, ale cóż... XD

No może dobry tagger zrobi pracę w obojętnie jakich rozmiarach i o obojętnie jakiej tematyce, ale później dostanie hejtem po twarzy, bo praca będzie znacznie gorsza od poprzednich, a przecież nie można być dobrym we wszystkim xd Ogólnie łatwiej się hejtuje niż chwali, z tego co zauważyłam xd

Tak w ogóle bierze ktoś udział w aktualnym sotw?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja muszę powiedzieć, że nawet poświęciłam na to trochę czasu, umiejscowiłam render, dobrałam tło... a potem ze złości wyłączyłam PS'a bez zapisywania pracy i tak właśnie wyglądało moje podejście do sotw ;d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może to my jesteśmy za mało profesjonalni hehe
Posiedź nad tym co ci dałem pod collab

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
max 3 dni po 3h pracy w każdym dniu i mamy skończone hehe
Pobierz sobie ten tagwall [url=http://img04.deviantart.net/519b/i/2014/338/3/f/furious_tagwall_by_alekon-d88ngxr.png]http://img04.deviantart.net/519b/i/2014/338/3/f/furious_tagwall_by_alekon-d88ngxr.png[/url]
może znajdziesz inspiracje do pracy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi