Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Sebart

kiedyś trzeba się odbudować

Rekomendowane odpowiedzi

Kompletnie nie znam się na tym stylu, więc może powiem co mi nie pasi.
Przede wszystkim nie mam pojęcia co ma być focalem, prawdopodobnie człeczunio, ale To N jest zbyt krzykliwe i odwraca uwagę. Brakuje mi tu jakiegoś współgrania postaci z tłem, choć ten niebieski kolor z koszulki mogłeś yebnąć na tło, nic by nie umarło. XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ugh...
Co to jest?! Wygląda to strasznie amatorsko, probowales zrobić coś w stylu zagranicznym, ale wyszła Ci totalna amatorka. Te krechy tak chamsko wrzocone. Kompo straszne. Typo od razu do kosza. Ten niby focal chyba trafił tam przez przypadek?  Zupełnie nic się z nim nie dzieje, zero emocji wstawiles ppostać i to tyle. Kolorystycznie również bardzo słabo, brakuje dominującego koloru, ktory wprowadzilby lekki klimat i możliwe sens tej pracy, a co najważniejsze EMOCJE!
Prawa strona to jedyny plus, dlaczego? Bo nie ma tego wszystkiego wymienionego wyżej. 
Pozdrawiam i wracaj do formy Sebus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Z kompozycja jest juz o wiele lepiej , ale jest zdecydowanie za dużo elementów w centrum pracy. imo ta ramka w ogóle nie pasuje do tego stylu. Zauważyłam, że za dużo chciałeś ukazać w bg, a zupełnie zapomniałeś o focalu i temacie pracy... Kolorystyka- tu podoba mi się ten czerwony, ale reszta znowu przypadkowa. 
<font class="Apple-style-span" color="#000000" face="sans-serif" size="3">Pracuj nad compo, bo to jest najważniejsze. </font>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote][img]http://orig04.deviantart.net/bc42/f/2015/305/a/b/band_by_sebartgz-d9f4f7e.png[/img][/quote] PIKSELE! "Ramka" do wyrzucenia, najgorszy tag jaki widziałem od Ciebie. [img]https://grafinity.pl/uploads/emoticons/speechless.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Znowu pixele w bg.
Nie ogarniam tej kompozycji. 
Kolorystyka- znowu czerwień dominuje. Focal tak jakoś malo się wyróżnia, głównie skupiłeś się na drugim planie, ale to, że poświęciłeś większą uwagę bg nie zrobiło lepiej dla pracy.
Pobierz sobie lepsze tekstury,  a przede wszystkim lepszej jakości, bo jakość tej pracy też leży. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dużo nie napisze bo się nie znam.

Wygląda to ciekawie jak prace truśki

Ogólnie wole smudge i takie bardziej proste style

Kawałek dobrej roboty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ponarzekam.

Tło jest w okropnej jakości, nie wiem czy to efekt zamierzony, ale psuje całość. O kompozycji za dużo nie powiem, bo widzę tylko kilka kresek (ważne że nie w kolorze martwym!  ). Render jest cacy, z wyjątkiem głowy - ciężko ją wypatrzyć na tym tle. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jedynie co mi się podoba to światło. Ładnie się prezentuje ta czewien z zielenią ;3.

Tylko jedno mi nie gra. Po lewej stronie bije czerwone światło, a on nagle na twarzy ma żółte i to mi sie nie zgrywa :<

Widać także odcień szarego i to jest takie sobie :<.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]
11 godzin temu, Sebart napisał:

nie wiem co to, ale łapcie

[img]http://upload.spacecms.eu/server/php/files/edbl.png[/img]

[/quote]

Nie wiem o co chodzi w tym stylu Widać pixele na renderze jak są tekstury.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja także nie wiem o co chodzi w tym stylu :<. Ja to odbieram tak, że daje się jakieś zdjęcie i się marze po nim ;3. Takie moje odczucie jest :<.

Wydaję mi się, że postać jest za bardzo prześwietlona w niektórych miejscach, na przykład na jego prawym łokciu.Od połowy w dół dałeś chyba rozmycie bo prawdopodobnie pixele były widoczne :< ;3. Mi się tak szczerze bardziej podobają podstawowe sygnaturki u cb niż te powyżej ale to pewnie dlatego, że nie rozumiem tego .. ;<.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi