Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
LeiNad

Prace for me.

Rekomendowane odpowiedzi

<p style="color:rgb(130,130,130);font-family:Lato, Helvetica, Arial, sans-serif;font-size:15px;">Tematyka: Wyjaśnię w dodatkowych informacjach.
<p style="color:rgb(130,130,130);font-family:Lato, Helvetica, Arial, sans-serif;font-size:15px;">Kolorystyka: Obojętna, byle nie róż =D
<p style="color:rgb(130,130,130);font-family:Lato, Helvetica, Arial, sans-serif;font-size:15px;">Wymiary: Nie wiem jakie podać, zróbcie jak uważacie za słuszne.
<p style="color:rgb(130,130,130);font-family:Lato, Helvetica, Arial, sans-serif;font-size:15px;">Materiały: ---
<p style="color:rgb(130,130,130);font-family:Lato, Helvetica, Arial, sans-serif;font-size:15px;">Napisy: "Kontakt" oraz "STEAM" "GG" "SKYPE", każdy opis osobno lub jedna grafika zbiorcza, wtedy macie dane Steam - [url=http://steamcommunity.com/id/xLeiNadPL]http://steamcommunity.com/id/xLeiNadPL[/url] GG - 906441 Skype - xLeiNadPL
<p style="color:rgb(130,130,130);font-family:Lato, Helvetica, Arial, sans-serif;font-size:15px;">Dodatkowe informacje: Macie dwa sposoby aby to zrobić, pierwszy to każdy napis ma być osobno, ważne, aby to było na przezroczystym tle, a drugi sposób to napisy Steam, GG, Skype wraz z danymi kontaktowymi były na jednej grafice, jest mi obojętne jak zrobicie.

Z góry dziękuję [img]emoticons/default_smile.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]2. Zlecenia dotyczą wyłącznie avatarów, sygnatur, userbarów. W przypadku złożenia zlecenia dotyczącego innego typu pracy temat zostanie zamknięty lub przeniesiony do działu zleceń płatnych. [/quote]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Okay, zrozumiałem.
Proszę o zamknięcie tematu, nie długo złożę nowe zlecenie [img]emoticons/default_smile.png[/img]
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.