Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Rafał

Moje projekty

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie gadam ale Krasnal jest grafikiem i webmasterem a co do grafiki to pali głupa że nie jest bo jest leniem [img]emoticons/default_tongue.png[/img]  świetna praca ładny układ i kolory ale układ serwerów mógł by być lepszy [img]emoticons/default_biggrin.png[/img] 9/10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ładny layout 9/10 jedyne co mi się nie podoba to serwery nie ma nic w nich unikatowego poprostu jest bo musi być xd 
to wersja itd... zmieniłbym dodałbym jakąś ładna grafikę </wersja!%> coś w ten ogólnie bardzo ładnie 9/10 GZGZ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bardzo ładny layout tylko następnym razem zrób jakiś pod forum Counter-Strike i potem ładnie zakodujesz i HIT internetu hehe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kliknij w demko żeby powiekszyć.

[img]http://www.upload.spacecms.eu/pliki/lay3.png[/img]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Layout ogólnie prezentuje się ładnie.
Mi (może nie każdemu, ale mi) nie pasują wystające ikony przy dziale i boxie.
Ciekawa sprawa z " Tabelką serwerów " umieszczona na ogłoszeniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Powiem tak, z każdą kolejną pracą widać pewien progress. Odbiegasz od szablonów aktualnie robionych. Przede wszystkim podobają mi się kolory, świetnie dobrane, połączenie ciemnego i jasnego, unikalniejszy układ (fora nie pozwalają na inne) mowa tutaj dokładniej o tabelce serwerów w rotatorze ogłoszeń, kawał dobrej roboty Krasnal ! Nasz wspaniały koderze i wcale nie grafiku  troszeczke sarkazmu musi być. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bronie na headerze mi nie pasują i są strasznie pixelowate i chyba za wąska rozdzielczość jest  Słabe wtopienie zdjęć pod listą serwerów i newsami. Reszta git dla mnie  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[img]https://webmasteruj.pl/i1/monthly_2016_02/projekt-forum.thumb.png.394eaffbd7332c318ab277f43dfb8c21.png[/img]
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mimo,że jeffrey ninja to widział, to mi się podoba, poprawiłbym jedynie światło na napis, żeby było w miarę równe, reszta łapliwa i fajna. 
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zawsze dobierasz mdłe odcienie szarego. Nie bój się wyzwań i dobieraj kolory bardziej kontrastowe. Header przez takie coś jest bardzo nudny. Pod względem technicznym projekt wygląda w porządku. Trochę biedny dół Ci wyszedł, nie wiem po co zostawiłeś tam tyle wolnego miejsca. Reszta standardowa, poprawna. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W tej ciemnej wersji kolorystyka nawet ładnie dobrana, cienie pod headerem, kategoriami ładnie wyglądają.

Po za tym to nie ma nic nowego żebym rozpisywał się  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wolę jaśniejszy - gdybyś nie robił górnego paska tylko całość dał na jednym tle było by jeszcze lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ładne, ale mógłbym zażartować, że plagiat, gdyż wiele jest takich lub bardzo podobnych prac. Niczym się nie wyróżnia, ale jest bezbłędnie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jedno wielkie byle jakie i kompletnie nie ładne tworzywo krasnala.

A tak naprawdę to masz pomysły których niektórzy by się bali podjąć a ty je robisz. Co do kolorystyki to moja zasługa :> A co do reszty postarałeś sie raz na ruski rok zrobisz laya ale za to ładnego nie tak jak ja Ale jest kilka poprawek.

Wyrównaj panel usera do prawej. Ten cień w bocznym panelu mi nie pasuje a tak reszta git
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi