Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Gość fraceq8

fraceq8

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo tutaj nie ma co oceniać, bo strona wygląda na niedokończoną. Oprócz tego niektóre elementy tak jak logo "OpticGaming" oraz loga sponsorów są za duże. Wg mnie tło jest bardzo biedne, a ten "dym" nie wygląda ciekawie. Niestety nic nie trzyma się kupy w tym projekcie  Poza tym czegoś nie rozumiem - w sensie zdecyduj się jakiego języka będziesz używał podczas tworzenia strony - PL albo ENG (pomijam wyjątki, gdzie strony posiadają funkcję zmiany języka). Zgaduję że tekst dotyczący historii klanu wziąłeś z jakieś encyklopedii, ponieważ jest za bardzo szczegółowy - najlepiej można by go usunąć, bo od tego mamy podstronę "about". Nie wspomnę już o czcionce, która tutaj nie pasuje... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
<a contenteditable="false" data-ipshover="" data-ipshover-target="http://spacecms.eu/profil/1266-evog/?do=hovercard" data-mentionid="1266" href="https://grafinity.pl/profil/1266-evog/">@evog</a> dzięki. Użyłem języka polskiego bo to i tak tylko layout. Mi ten dym się podoba ale lepiej będzie wyglądał chyba w tabelach na forum ale to mniejsza. Tekst wziąłem ze strony OpTica, a nie miałem pomysłu co dac w miejsce tekstu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hmm... szkoda, że barwy strony są bardzo zbliżone do poprzedniej twojej pracy - mógłbyś trochę się pobawić kolorami itp  Oprócz tego napis "SmokeGame.eu" jak i "Ważne ogłoszenie" posiadają za dużą poświatę - za bardzo rzuca się w oczy w stosunku do panującej tutaj kolorystyki. Kontynuując, wg mnie mógłbyś zrobić jakąś przezroczystą ramkę/pole pod strefą z ogłoszeniami, a w tej chwili wygląda jakby autor layoutu nie wiedział co ma z tym zrobić, więc wypośrodkował i dał na środek. Panele forum nie wyglądają, aż tak źle... chociaż linia oddzielająca liczbę postów, a autora mogłaby być troszeczkę mniejsza. Moim zdaniem, stopka jest za bardzo pusta - można by wolne miejsce wypełnić jakąś informacją typu "Wszelkie prawa zastrzeżone" itd. 

PS. Jeszcze trochę po marudzę  Wybierając nazwę "SmokeGame.eu" i banner odpowiadający bezpośrednio grom wówczas nie wypada, aby strona była o grafice komputerowej. Pomimo tego, że jest to tylko layout to jednak dodałoby trochę "profesjonalizmu". 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
<a contenteditable="false" data-ipshover="" data-ipshover-target="http://spacecms.eu/profil/1266-evog/?do=hovercard" data-mentionid="1266" href="https://grafinity.pl/profil/1266-evog/">@evog</a> najpierw od końca   Nazwę SmokeGame wymyśliłem na szybko. Pokombinuję z tym szablonem i wyślę zaraz poprawkę, lecz ja lubię takie ciemne kolory i nagle gdzieś jest coś jasnego. Jeśli chodzi o ogłoszenie to wsadzić to w jakąś ramkę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witam!

1) Pierwsze co rzuca mi się w oczy to logotyp. Według mnie ma za duże "rozmazanie/poświate" co nie pasuje do reszty strony która jest "statyczna i zdecydowana".

2) Przyciski po prawo zaloguj/zarejestruj mają chyba za duży cień i nie jestem pewien ale tekst "Zaloguj się" nie jest chyba za dobrze wycentrowany w pionie.

3) Pasek z menu nie pasuje tzn chodzi mi o tło.. coś jest w nim nie tak jest za bardzo widoczne bg.

4) Tutaj znów zdaje mi się, że tekst "główna kateogria forum" oraz "panel boczny" nie są wycentrowane w pionie.. moze mi się zdaję. Co do kategorii to postarałbym się zrobić minimalnie większą odległość w pionie między np: /regulamin/ a /Ważne regulaminy na forum/ itp. Tyle miejsca a zlewa się - już nawet pogrub ten czerwony tekst - tak samo w przypadku innych tekstów z takim ułożeniem w użytkownicy online czy też statystyki.

5) W rangach na samym dole zrobiłbym większe odstępy między słowami.

Oczywiście nie wiem co miałeś na myśli tworząc ten layout / może takie było zamierzenie / ale ja tylko oceniam
Pozdrawiam! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi