Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Sign

Podanko

Rekomendowane odpowiedzi

[code]<span>1. DOŚWIADCZENIE (OD JAK DŁUGIEGO CZASU ZAJMUJESZ SIĘ KODOWANIEM): rok około 2. ZNAJOMOŚĆ, DOŚWIADCZENIE ZWIĄZANE Z JĘZYKIEM HTML: 9/10 3. ZNAJOMOŚĆ, DOŚWIADCZENIE ZWIĄZANE Z ARKUSZEM KASKADOWYM STYLU (CSS): 9/10 4. ZNAJOMOŚĆ, DOŚWIADCZENIE ZWIĄZANE Z JĘZYKIEM PHP: 5/10 5. PRZYKŁADOWE PRACE (MILE WIDZIANE PORTFOLIO): 1. </span>http://www.csleague.xaa.pl/ 2. http://www.csleague.xaa.pl/port/ ( jeszcze nie skonczone )[/code] 3. [url=http://www.csleague.xaa.pl/sklepek/]http://www.csleague.xaa.pl/sklepek/[/url] nie skonczone, dopiero pracuje nad tym [img]emoticons/default_biggrin.png[/img] Zrobilem jak na razie Skrypt Logowania/rejestracji, profil i panel admina.
( nie patrzcie na grafike )
Wiecej prac gdzies zgubiłem, po formacie, ten kto byl wczesniej kiedys na spacecms czy tam na #uwaga reklamuje to widzial od poczatku ;-)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety ale twój projekt słabo się prezentuje. Już od pamiętnych czasów uczysz się kodowac i nie widać u ciebie żadnych postępów. Do tego twoje zachowanie jest szczeniackie inaczej tego ująć nie mogę.
Podanie zostało odrzucone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×