Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
veshaze

Propozycja team'ów.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, tak jak w temacie chciałabym Wam zaproponować wprowadzenie na forum drużyn/team'ow graficznych. Myślę, że każdy wie na czym polega taki standard, ale dla tych którzy spotkają się z tym pierwszy raz:
Drużyny toczyły by ze sobą pojedynki. Wyglądałaby to o wiele ciekawiej, bo w pojedynku braloby udział wielu użytkowników. Collaby etc. Myślę, że 4 drużyny by wystarczyły, ale to oczywiście zależy od chętnych stworzenia takich teamow ;)
Wypowiadajcie się, co o tym sądzicie. Ja wszystkiego oczywiście dokładnie nie opisałam, ale m.in. tak to by wyglądało. 
Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak dla mnie pomysł jest dobry, lecz nie na ten moment rozwoju forum. Zostały zawieszone konkursy cykliczne, więc nie sądzę, żeby zebrały się 1 lub 2 składy. 
Niemniej wprowadzenie drużyn byłoby ciekawym urozmaiceniem [img]emoticons/default_smile.png[/img] 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tak oczywiście, nie myślałam o tym, aby to teraz miało zaistnieć, ale jak już wszystko bedzie w pelni zrobione i forum nabierze odpowiednich "barw".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moim zdaniem bardzo fajny pomysł [img]emoticons/default_biggrin.png[/img] . Administracja ogarnijcie forum i reklamujcie bo bez tego ten pomysł nie ma sensu xD. Bardzo fajny pomysł [img]emoticons/default_smile.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
inkognito niestety się niezgodze z tym co piszesz.
Logotyp nie jest wgl powiązany z CMS'em a w sloganie też jest grafika.
To że w nazwie jest CMS to nic nie oznacza.
Grafika jest nieodłączną cześcią webmasteringu bez grafiki nie było by strony.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Niby dobry pomysł, a jednak Ci nie pasuje... Przecież forum jest graficzno-webmasterskie...
Odrobine więcej grafiki nikomu nie zaszkodzi, a przynajmniej będzie ciekawie i więcej rywalizacji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote] Odrobine więcej grafiki nikomu nie zaszkodzi, a przynajmniej będzie ciekawie i więcej rywalizacji. [/quote]Hmm, a SOTW, AOTW ? Nie ma w nich rywalizacji? Jakoś mało chętnych jest do cyklicznych, a do tego jak będą teamy to ile zbierze się drużyn? 1 ? 2? 

Pomysł jak najbardziej OK, ale forum raczej nie jest na tyle rozwinięte, zeby możnabyło coś takiego robić [img]emoticons/default_wink.png[/img] TY PICZKO [img]emoticons/default_biggrin.png[/img] 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Niby dobry pomysł, a jednak Ci nie pasuje... Przecież forum jest graficzno-webmasterskie... [/quote]Nie komentuj proszę moich wypowiedzi. Miałem na myśli to, że jeżeli jest to forum webmastersko-graficzne to powinno brnąć bardziej w ten webmastering bo za bardzo nastawione ja na tą grafikę. SOTW, AOTW, LOTW, te całe drużyny, a ty webmasterka? Tylko pomoc w przypadkach przemo? Chyba nie na tym to polega. Według mnie powinny być bardziej rozwinięte działy właśnie z tą ww webmasterką. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.