Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Jakub

Inności Qbusia :D

Rekomendowane odpowiedzi

[quote]
2 minuty temu, OscarNEX napisał:

Pikseli od uja XDD. Bardzo to poszarpane niestety, tło jest masakrycznie przeostrzone, z mojego punku widzenia to niestaty ta praca to klapa po całości/

[/quote]

Tło zamierzone  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie rozumiem po co dajesz tyle tego szarego? Przecież to nie daje żadnej estetyki, a wręcz przeciwnie psuje kolorystykę. Typografia jest taka mocno przeciętna, dlaczego? Ponieważ znowu widzę u Ciebie gradient. Może idź w bardziej prostą stronę?   Skup się bardziej na typografii niż na tle, bo w tych czasach wystarczy dobrej jakości zdjęcie w tle, ale główna rolę odgrywa rownież typografia, wiec nie zapominaj o tym  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]
2 minuty temu, veshaze napisał:

Nie rozumiem po co dajesz tyle tego szarego? Przecież to nie daje żadnej estetyki, a wręcz przeciwnie psuje kolorystykę. Typografia jest taka mocno przeciętna, dlaczego? Ponieważ znowu widzę u Ciebie gradient. Może idź w bardziej prostą stronę?   Skup się bardziej na typografii niż na tle, bo w tych czasach wystarczy dobrej jakości zdjęcie w tle, ale główna rolę odgrywa rownież typografia, wiec nie zapominaj o tym  

[/quote]

Klient chciał efektywne. Ja nie mam zamiaru robić w prostym stylu bo dla mnie to można zrobić po prostu w paincie. Wolę robić tak jak teraz ale to dopracować  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bardzo brzydka czcionka jeśli chodzi o napis "Opalejro_TV". Nie wspominając już o niepasujących ikonach social-media. Poza tym nie rozumiem jeśli ktoś nie ma fb to po co dajesz ikonę oraz "/brak" ? Jedynie podoba mi się tło chociaż mogłeś dać trochę większy kontrast

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Norbert"]Bardzo brzydka czcionka jeśli chodzi o napis "Opalejro_TV". Nie wspominając już o niepasujących ikonach social-media. Poza tym nie rozumiem jeśli ktoś nie ma fb to po co dajesz ikonę oraz "/brak" ? Jedynie podoba mi się tło chociaż mogłeś dać trochę większy kontrast [/quote] Jest brak bo miałem zrobić miejsce na fb, tak chciał zleceniodawca. Co do fontu miał być inny niż te które widujemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kolory powinny być jakieś żywsze, ten bilet taki przygnębiający dla mnie , czcionka okej, ładnie się prezentują te cienie obrysu wokół napisy 10.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Trochę mało "odpustowy" ten bilet, brakuje żywych, imprezowych kolorów. Układ i napisy ok, na bilecie i tak nie ma za bardzo z czym szaleć. Czytelność najważniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi