Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś oceni?
Pierwszy/e avatar/logo (własne), jakie kiedykolwiek zrobiłem.
[img]http://i.imgur.com/meg9KzE.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jeśli chodzi o avatar to do najładniejszych nie należy... nie rozumiem dlaczego dałeś te czerwone kropki, ponieważ nie będą one widoczne jako zdjęcie profilowe na większości portali. Co do loga - nie jest tragiczne... mógłbyś wysłać większą wersję loga, ponieważ chciałbym przyjrzeć się jego szczegółom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Na facebook'owym fanpage'u wszystko widać, niestety zrobiłem tylko małą wersję tego "loga".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Po pierwsze witaj na forum i na przyszłość nie wstawiaj swoich prac do oceny w cudzym temacie (posty już rozdzieliłem i stworzyłem nowy temat).

Co do pracy to nie wiadomo, czy ocenić logo czy avatar. Jeśli samo logo to jest to jedynie połączenie 3 równoległoboków co jest często pojawiającym się rozwiązaniem i nie ma raczej w tym nic oryginalnego. Rozumiem, że to Twoja pierwsza praca i z czasem nabierzesz doświadczenia i umiejętności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witaj, nie lubię takich tematów robić, ale to nie oznacza, że nie jestem kulturalny.
Dzięki za ocenę, wiem, że to w porównaniu do Ciebie to gówno, ale z czasem może coś będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moim zdaniem jakoś tego avka jest słaba, sądzę, że koncepcję miałeś dobrą - gorzej już z wykonaniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi