Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Noveh

Webdesign Noveha

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwolę sobie tutaj skopiować mój post z innego tematu, [quote]Powiem tak, największy problem początkującego to jest właśnie rzucanie się na głęboką wodę. O co mi chodzi? O to, że bez zbyt dużej wiedzy i umiejętności zacząłeś projektować portfolio. Nie rób tak, ćwicz sobie na projektach w innej tematyce. Porzuć to i zrób coś nowego. Jeśli nie masz pomysłu na tematykę to zawsze możesz się rozejrzeć np: na stronie z konkursami (mowa tutaj o corton.pl).[/quote] Jeśli mam oceniać Twój projekt to podoba mi się kolorystyka. Jest przyjemna dla oka. W sliderze chyba zbędne jest Twoje logo, mogłeś tam dać coś innego. Taka rada na przyszłość - nigdy nie dawaj do portfolio sekcji z umiejętnościami czy to w formie słupkowym czy procentowym. Po prostu nie. Szkoda, że nie wypełniłeś siatki przykładowymi pracami. Formularz kontaktowy zdecydowanie za wąski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Co do tej sekcji z umiejętnościami - jest tylko małym wypełniaczem, w rzeczywistym portfolio nic takiego nie będzie miało miejsca, bo fakt faktem - ocena własnego skilla trochę mija się z celem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi