Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Argosh

Tapety - Argosh

Rekomendowane odpowiedzi

Tapeta robiona przed meczem Polska - Szwajcaria na Euro 2016
[img]http://s5.ifotos.pl/img/Reprezent_ahxpewp.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Na fladze widać poszarpania. Głowy naszych piłkarzy wyglądają sztucznie zwłasza włosy Lewego i Krychowiaka. Brak jakiegokolwiek wtopienia i samo czarne bg też nie zaciekawie wygląda. Brak jakiegokolwiek źródła światła. Ćwicz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Flaga w niektórych miejscach jest krzywa, brzydko to wygląda. Czarne tło jest zbyt monotonne, zbyt nudne. Wklejenie samych głów też nie jest dobrym pomysłem - albo mi się zdaje, albo widzę skrawki szyi Lewandowskiego czy też Milika. Światło nałożone osobno na każdego też odpada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Według mnie ta tapeta jest dość chaotyczna, dlaczego? Ponieważ każdy element tej pracy jest z innej "bajki", zupełny niż stylów. W ogóle mi się ta praca nie podoba, widac pixele, bg jest bardzo nudne, za dużo czerni, do tego dochodzą twarze, które są niedopracowane, każda powinna być podobna do siebie pod względem światłocienia, a u Ciebie jest zupełnie inaczej, miejscami za dużo białego lub czarnego. Ta tapeta wyglada tak, jakby ktos nagle urwał pracę i wziął się za cos innego. Praca raczej na minus, brakuje dużego wykończenia. Btw. Co jest focalem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi