Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
lion.

Cześć i czołem

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Znalazłem się tu bo design forum wygląda całkiem nieźle (chociaż kontrast daje po oczach jak to piszęxd) a moje ulubione forum, na którym nic nie robiłem się rozpada. W zasadzie najbardziej mnie interesuje czy są tu jakieś dinozaury

Trochę o mnie:
Grafiką zawodowo się zajmuję od jakoś dwóch lat a hobbystycznie 10. Większość z tego czasu spędziłem raczej na testowaniu oprogramowania i tworzeniem drobnicy więc moje portfolio wygląda dosyć ubogo jeżeli chodzi o projekty dużego formatu. Taka moda po prostu kiedyś była... Sygnaturki i userbary trzymane na imageshacku. 24/7. Tutoriale w formacie .png. Pokręcone czasy. Zrobiłem też masę projektów, które utknęły gdzieś na moich dyskach i zwyczajnie umarły śmiercią naturalną.

Po skończeniu dwóch matte paintingów, nic więcej nie wrzucałem na portale, bo ambicje kazały pokazać coś lepszego a umiejętności nie pozwalały. Mam nadzieję, że rejestracja na tym forum zaowocuje nowymi pracami w portfolio i będę w stanie się pochwalić wiedzą o ile prokrastynacja nie weźmie górę .

Początkowo na forach widniałem pod nickiem wiktor94 a obecnie się trzymam lion. Dla ciekawskich http://lion794.deviantart.com ale na próżno szukać tam nowości.

Tak kończąc posta -> Qba my się nie znamy?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi