Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
pBartnik

Wizytówka do oceny pBartnik.pl - Artur Dziuła.

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda całkiem spoko(więcej nie da się ocenić po takiej perspektywie, nie widać dokładnie proporcji), nie to co strona www

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mi się nie podoba. Przede wszystkim ta biała ramka do wywalenia. Zaokrąglone przejście między pomarańczowym, a niebieskim również mi się nie widzi. Ikonki ledwo co widoczne. No i nie wiem dobrym pomysłem było wklejenie stocka komputera - ale to raczej kwestia gustu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Prawda jest taka, że grafików nigdy nie udobruchasz. Tzn. żeby trafić w gusta wszystkich musiałbyś się wdrapać na wyżyny sceny graficznej przynajmniej w PL a to już wymaga sporo zaangażowania. Kiedyś miałem okazję przeglądać wizytówki w towarzystwie osoby, która o grafice komputerowej wie tyle co sama gdzieś kiedyś przypadkiem usłyszała i mogę powiedzieć, że to co tutaj jest wystarczy by trafić do serca takiej osoby. Ludzie idą do agencji reklamowych a tam jest przeważnie taka masówka robiona, że jak ktoś się zna to płakać chce. Myślę, że wizytówka spełnia swe zadanie i nie kłuje w oczy.

Co do kolorów - nie gryzą się i wynika to z palety kolorów. Konkretna jasność i nasycenie mogą dawać już inne odczucia ale połączenie pomarańczowego i niebieskiego nigdy nie jest złe. Mi się tam nie podoba bo przypomina mi kartę do gry a motto jest tak śmiesznie podzielone, że po każdym wyrazie robię przerwę jak czytam.

Nie chcę się za dużo rozpisywać z powodu wizytówki. Gdyby to była cała identyfikacja wizualna to co innego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czy ja dowiem się jaki jest rozmiar fontu? Podejrzewam, że za mały i na ciemnym tle po prostu zniknie. Takimi prawami rządzi się druk - biel nie jest drukowana, czerń jest (CMYK). Czerń wnika we włókna papieru i mały font po prostu znika. Wyrzucony pieniądz.
[mod]Przenoszę do DTP[/mod]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jest schludnie i prosto, wizytówka powinna być przede wszystkim czytelna i takie zadanie spełnia. Jednak jako osoba sygnująca się hasłem "nowoczesne", mogłeś się bardziej postarać. Dla człowieka prowadzącego firmę nie związaną z grafiką byłoby ok, ale jako że zajmujesz się grafiką i oferujesz taką usługę innym, chciałoby się zobaczyć więcej kreatywności na takim prostokącie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi