Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Reav3r

Layout | blog o CS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przedstawiam Wam mój pierwszy layout, co o Nim sądzicie - co poprawić?  
<p style="margin-top:0px;margin-bottom:0px;color:rgb(39,42,52);font-family:'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif;font-size:14px;font-style:normal;font-variant:normal;font-weight:normal;letter-spacing:normal;text-indent:0px;text-transform:none;white-space:normal;word-spacing:0px;text-align:center;background-color:rgb(255,255,255);">
<a class="ipsAttachLink ipsAttachLink_image" href="https://grafinity.pl/uploads/monthly_2016_06/IYARED.png.ee6503ff8a36dc9168de24bbdb5f883b.png">[img]https://grafinity.pl/uploads/monthly_2016_06/IYARED.thumb.png.a21937cf795c9e9cd52590b04cd97194.png[/img]</a>
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Praktycznie nie ma co tutaj oceniać bo projekt wygląda jak dopiero 30% pracy. Strasznie wąski content. Urozmaić top, dodaj ten slider i miniatury we wpisach. Jednak na początku zacznij od poszerzenia contentu.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cały kontener środkowy jest bardzo wąski.
Zaczynając od góry; odstęp w logu między ikonką a napisem jest mały oraz stosunek wielkości Yared do .pl jest zbyt duży. 

Menu nie jest ciekawe, linia wyboru jest zbyt gruba jak dla mnie/prosta - menu nie zachęca po prostu.
Footer jest chyba źle wyśrodkowany w pionie - zbyt nisko.

Tak jak mój przedmówca wspomniał; praca wygląda na 30% roboty, dodaj miniatury i poszerz całość bo to co jest to tylko schematyczność.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi